Coin "Chernobyl. Renaissance. Bison" in souvenir packaging 5 UAH, market price 14.06.2026

"Чорнобиль. Відродження. Зубр" у сувенірному пакованні
nickel silver
2 275 грн.

Cheapest offers

Some offers and price analytics are available after sign in, but you can already open ads on ua-coins.info.


Obverse "Chernobyl. Renaissance. Bison" in souvenir packaging
The obverse of the coin features: small State Coat of Arms of Ukraine (above), inscriptions: UKRAINE (below the coat of arms), denomination of the coin – 5 / HRYVNA (to the right of the coat of arms); the symbolic wheel of life, which marks the rebirth of nature: in the center - a stylized international sign "Radiation threat", wrapped in leaves, around which animals whose populations develop in the 30-kilometer exclusion zone, which has become a kind of reserve for breeding, in particular, brown bear, moose, bison, lynx, Przewalski's horse, black stork; inscriptions in a circle on a mirror background: CHORNOBYL RADIATION AND ECOLOGICAL BIOSPHERE RESERVE (left), CHORNOBYL RADIATION AND ECOLOGICAL BIOSPHERE RESERVE; logo of the Mint of the National Bank of Ukraine (top); minting year – 2026 (below).
Reverse "Chernobyl. Renaissance. Bison" in souvenir packaging
On the reverse of the coin, a bison is depicted on a landscape background (color print), above which on the right, on a mirror background, the inscriptions: ЗУБР / BISON BONASUS; on the upper left – a bison with tusks.

The commemorative coin is dedicated to the bison, a rare species listed in the Red Book of Ukraine in 1980. In natural ecosystems, bison perform an important function: in particular, by changing the vegetation cover and spreading seeds to other areas, they contribute to the preservation of biodiversity. The presence of a bison in the Chernobyl zone was recorded for the first time in April 2012. In the following years, camera traps and researchers repeatedly confirmed the presence of these animals in different parts of the exclusion zone. In 2022, a unique international project to restore the population of the species was supposed to begin, but its implementation was stopped by the full-scale invasion of Russia.


DateDenominationMetalWeightDiameterMintage NBU Price
27.04.20265nickel silver16.543520 000 pcs.
243 UAH


Coin discussion "Chernobyl. Renaissance. Bison" in souvenir packaging (337)

avatarYoda · April 25, 2026, 16:26  
Reply
Чекаємо з нетарпінням
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 25, 2026, 20:01  
Reply
Модератор, виправьте, будь ласка, тираж
RRomma55 · April 25, 2026, 20:18  
Reply
Naumenko, а що не так з тиражем? По 20000 в буклеті і без
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 25, 2026, 20:31  
Reply
Romma55, тоді все вірно, вибачаюсь, не помітив, що добавлено окремо Зубра без пакування
ВВалерий Березовский · April 27, 2026, 15:18  
Reply
Сегодня презентовали монету Зубр цена 190 и 243 грн.
LLFC · April 27, 2026, 16:28  
Reply
а ліміт один і залишається? тобто треба обрати яку з двох купити - в картонці чи без?
MMAKC555 · April 27, 2026, 16:31  
Reply
Ніби можна купити і ту і ту. Але не факт що вийде 😁
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 16:55  
Reply
Щоби зубра точно взяти, треба мудрим бути, не хамити і нумізматичне "щастя" мати!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 27, 2026, 16:56  
Reply
Олекса Довбуш, Ви про наявність Інтернету ще забули)
LLFC · April 27, 2026, 17:34  
Reply
MAKC555, а бувають докарбування/допродажі таких бажаних монет? як 5 попередніх продавали?
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 17:58(edited)  
Reply
LFC, ніяких недолугих докарбувань попередніх 5-ти монет цієї серії не було і ніколи не буде! Добре, що олігархічний НБУ всі 6 років випускав кожну монету цієї серії однаково: по 20 к "голу" і 20 к у сувенірці, а не так, як це він робить із серією "східний календар", 5 грн. у нейзильбері- як йому захочеться майже по кожній монеті👎
GGagarin · April 27, 2026, 18:04  
Reply
Олекса Довбуш, НБУ и с областями и с музыкальными инструментами и ремеслами такую свинью подсовывал
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 18:35(edited)  
Reply
Gagarin, Так, олігархічний НБУ також робив афери з тиражами монет у серіях "Літаки України", "Обрядові свята України", Флора і фауна. А по областях Укарїни- це суперскандальна афера: почати із тиражів 15 к, а закінчити тиражами 45 к!
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 18:55  
Reply
Naumenko, · 27 квітня 2026, 16:56 Зубра можна і не через ІМ НБУ виловити різними способами, але я про це не скажу публічно, щоб цим не скористалися нахабні і пронирливі "мамкіни/таткові/папкіни/тапкіни/диванні псевдоінвестори" 🤣
GGagarin · April 27, 2026, 19:31  
Reply
Олекса Довбуш, Разве это тайна? Лось в свободном доступе в прошлом году в ПУМБе был с ценой ниже рынка На ОЛХ был по 1300 в количестве Думаю с Зубром будет такая же история
MMAKC555 · April 27, 2026, 19:39  
Reply
LFC, всі попередні монети по 40 тис. шт (20 + 20 в упаковці). Пам'ятаю минулого року при продажі Лося сайт підвисав хвилин 45, але можна було купити і в сувенірці і без. Потрібно сидіти і намагатися придбати, а там буде видно. Банкам можна накручувати ціну тільки в 2,5 рази, тому можна і через банки спробувати купити, якщо живете в місті де банки продають монети, адже у них ціна точно буде менше, ніж на платформах продажів.
RRomma55 · April 27, 2026, 20:15  
Reply
Банкам зменшили квоту (3% від тиражу). В банках буде взяти складніше ніж рік тому
ООлько Лисий · April 27, 2026, 20:24  
Reply
Romma55, мудре зауваження, а ще й до того всі працівники цих банків стали новими перекупами або "мамкіними/татковими/папкіними псевдоінвесторами", тому купити зараз через банки ходові монети навіть із націнкою х2,5 тепер дууууже проблематично!
MMAKC555 · April 27, 2026, 20:30  
Reply
Ніхто й не казав, що це легко. На сайті теж буде складно взяти, бо куча бажаючих, щоб заробити. І в банках теж буде складно взяти, бо куча бажаючих. Але є варіант і там, і там. Банки починають продаж після сайту, тому потрібно пробувати поступово, десь да й вийде купити. По ціні теж саме, сама низька на сайті, в банках дорожче, а потім уже "з рук" ще дорожче причому в рази.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 27, 2026, 20:56  
Reply
Звісно "заробітчан" (не плутати з нумізматами) додалось багато, але і відсоток продажу став більшим. З лелекою та лосем взагалі проблем не було, в ІМ брав по 2 шт. кожної, для себе і на обмін. Цього разу подивимось, сподіваюсь буде легше)
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 21:02  
Reply
Gagarin, · 27 квітня 2026, 19:31 Ніколи не купував ходові монети і не буду купувати з рук, через аукціони і ОЛХ, для мене максимальна переплата- це ціна у банках (х2,5 до ціни ІМ НБУ)
GGagarin · April 27, 2026, 21:43  
Reply
Олекса Довбуш, Всё от цели зависит Я Лосей по 1100 брал на ОЛХ оптом и потом по 1900 продавал в мае прошлого года Да и со многими позициями которые в росте не останавливаются так делаю В коллекцию по одной ложу в хронологии - но это для души
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 21:47  
Reply
Naumenko, · 27 квітня 2026, 20:56 А я по банках у 2021 році наловив цілий міні-табун коняк Пжевальського (4 шт.), бо тоді ще не жив у ІМ НБУ. Зберу цілу серію для колекції, решту монеток треба розпродати всім бажаючим псевдоінвесторам, але не зразу, а подорожче 🤩
VVasya · April 27, 2026, 21:58  
Reply
Naumenko, підкажіть будь ласка що таке ІМ, я тут новенький просто.
GGagarin · April 27, 2026, 22:09  
Reply
Vasya, Интернет магазин😉
GGagarin · April 27, 2026, 22:13  
Reply
Олекса Довбуш, в 2021 был он-лайн заказ И с Конем при заказе тоже были сложности
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 22:31  
Reply
Gagarin, один мій знайомий нумізмат хвалився, що у 2021 р. через ІМ по різних браузерах - Гугл, Опера, Мозіллу наловив аж 6 шт. коней Пржевальського
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 22:35(edited)  
Reply
Gagarin, · 27 квітня 2026, 21:43 Мовчіть про свої фінансові успіхи👍, бо назвуть вас перекупом і закОпають-забулять! 😊
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 28, 2026, 0:23  
Reply
Vasya, Інтернет-магазин (ІМ) НБУ. Вітаю краянин)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 28, 2026, 0:58(edited)  
Reply
Олекса Довбуш · 27 апреля 2026, 22:31 не здивуюсь, якщо це були Ви. Але той час дійсно був буремний і можна було таке мутити)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 28, 2026, 1:06(edited)  
Reply
Олекса Довбуш ·27 апреля 2026, 21:47 Хай Боженька благослвить ідеолога ІМ, як би його не хейтили! Впевнений, у Вас є з чим порівняти ту "охоту" і теперішню. Трошки заздрю Вам, бо конина в мене ще не з'явилася, не всі гештальти закриті)
LLFC · April 28, 2026, 12:33  
Reply
MAKC555, дякую. Почав збирати монети НБУ з літа минулого. Один з перших продажів для мене був допродаж Державних символів України. Сайт просто ліг тоді повністю на деякий час, а коли запрацював, то вже монет було 0 в наявності. Такі ситуації найбільше бісять. Ладно коли просто трохи підвисає або ти сам затупив і в чергу став пізно. А то виходить він наче як не працює для когось одного, а для іншого працює.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 28, 2026, 12:54  
Reply
Усі на низькому старті, у четвер буде заміс)
RRomma55 · April 28, 2026, 12:56  
Reply
Сайт ляже в 9:59🤣
VVasya · April 28, 2026, 13:06  
Reply
Naumenko, мені здається що боти замісять всіх(
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 28, 2026, 13:15  
Reply
Vasya, є засіб всіх ботів злити, обнулити всім користувачам BankID о 9:59 🤣
GGagarin · April 28, 2026, 17:02  
Reply
LFC, Задача со звездочкой собрать всю коллекцию😁
AAndrii Furdyha · April 28, 2026, 18:47(edited)  
Reply
О, так это получается на один акк можно будет 2 монеты дернуть? В сувенирке и без? Или фигушки и оно так не даст?)
ААлексчех · April 28, 2026, 19:17  
Reply
Andrii Furdyha, совершенно верно. Так было всегда.
VVasya · April 28, 2026, 21:08  
Reply
Gagarin, жаль я пізно узнав про такі монети) щас жаба душить купити 5 остальних монет за оверпрайс
ООлекса Довбуш · April 28, 2026, 21:48(edited)  
Reply
Vasya, "хвороба" на монети - це не заразна хвороба, вона може досить швидко і пройти. Ну, купите втридорога ту тепер дорожезну серію чорнобильських звірюк і буде вам "щастя", а чи надовго? 🤔
AAlexПреміум акаунт · April 28, 2026, 22:24  
Reply
Олекса Довбуш, Вірно, ненадовго, потім захочеться зібрати серію "Фауна в пам’ятках культури України", потім "Княжу Україну"... 😂 Так воно все і починається.
GGagarin · April 28, 2026, 23:29  
Reply
Vasya, я собрал монеты Украины из недрагов за два года Это с 2017 по 2019 А теперь только новинки докладываю Так что все реально
avatarBondleks · April 28, 2026, 23:56  
Reply
Gagarin, можна ще зібрати самий бюджетний варіант 2007-2009. Не дорого, але все ж таки...)
GGagarin · April 29, 2026, 0:24  
Reply
При чем здесь 2007-2009 года??? Я за два года с 2017 по 2019 собрал все монеты начиная с 1995 года по 2019 На тот момент где то 400 штук из не драг металла
GGagarin · April 29, 2026, 0:25  
Reply
Bondleks, ты ото слышал звон да не знаешь где он
GGluharenko · April 29, 2026, 7:55  
Reply
Gagarin, при бажанні можливо і швидше. Я за 10 місяців зібрав з 1995 по 2024, частину 2024 я вже докупляв на аукціонах, а частину в ІМ, всі останні 2025 і 2026 тільки в ІМ
avatarBondleks · April 29, 2026, 11:06  
Reply
Gagarin, тикати своїй мамі будеш.
GGagarin · April 29, 2026, 11:06  
Reply
Gluharenko, Судя с твоей страницы на аукционе ты и сейчас докупаешь недостающие позиции😁
GGagarin · April 29, 2026, 11:37  
Reply
Bondleks, Что аргументы закончились? Кроме как цеплятся к словам интелекта не хватает?
MMAKC555 · April 29, 2026, 12:09  
Reply
Мені здається, що все тільки в фінансовому питанні. Зараз при наявності грошей, можна відразу всю колекцію монет за всі роки купити в один день. Тому хто за який період все зібрав, це таке. От ті хто збирає довго, тим респект. Бо чекати і купувати по одній монеті в тиждень і роками, це справді колекціонування.
GGagarin · April 29, 2026, 12:34  
Reply
MAKC555, Собирать по одной в неделю или в месяц - это нумизматическая зависимость от которой получаешь удовльствие👍
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 12:45  
Reply
MAKC555, додам трохи свого імхо до вашої думки. Будь-яке колекціювання, це звісно задоволення, але є ще й побічний ефект, коли розумієш, що твоя колекція чогось варта, а ще краще, варта з іксами. Тому купивши сьогодні на вторинному ринку щось, не факт, що воно є автентичне, або якісного стану. Не факт, що як мінімум залишиться при своїй ціні. Тому так, купити можна все, але це ж не твоє ріднюсеньке, вистрадане в ранішних чергах перед банком), з втратою психіки при купівлі в ІМ... якось так
GGagarin · April 29, 2026, 12:56  
Reply
Naumenko, Коллекция монет Украины из недрагов всегда росла в цене хоть ты купил на вторичке хоть в банке Полных коллекций может быть не более 10 000 штук А это весомый фактор для ценовой политики
GGagarin · April 29, 2026, 12:57  
Reply
Naumenko, А на счет качества и состояния монет согласен полностью Когда берешь из первых как говорится НБУшных рук - то намного приятнее
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 13:10(edited)  
Reply
Gagarin· 29 апреля 2026, 12:56 тут трохи не згоден. Різкий зріст вартості монет співпав десь з початком повномасштабної, а точніше мабуть на початку 23 року. Купивши монету в далекому 10-му році по курсу 8$ до 2021 року монета знецінилась, можете порахувати на скільки. От купивши колекцію у 2021му, так це, як мінімум, було би вигідно. А купувати зараз.. Тільки ювілейна колекція областей обійдеться, як невеличка колекція срібла😉
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 13:13  
Reply
Доречі, прикольна тема з'ясувати причину здорожчення монет у 23му. Звісно війна повпливала на це, але, мабуть, не тільки. Може у світі виріс попит на українське?
GGagarin · April 29, 2026, 13:58  
Reply
Naumenko, товарищ живет в Маями И рассказывает как одна украинка продает монеты Ценнник: Калина - 45$ Орьнек - 40$ Символы Украины - 160$
GGagarin · April 29, 2026, 14:01  
Reply
Naumenko, в 2000 году в Ощаде купил В Сосюру за 2,20 грн - это было +- 1 доллар В 2021 году он точно не обесценнился
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 14:35  
Reply
Gagarin, чого ви такий скромний, беріть тоді вже ЕБРР) Я вам навів приклад коли протягом десятиліття скуповування монет (як зараз) не приносило прибутку, а навіть навпаки. Це дійсно було колекціонування. Одиничні випадки давайте не будемо розглядати)
AAndrii Furdyha · April 29, 2026, 14:47(edited)  
Reply
Naumenko, мне кажется рост нейльзибера пошел после популяризации монет с цветопечатью. Ну и минисерии, как та же Чернобыльская всегда дорожают, так как срок выпуска всей коллекции долгий, а это автоматически разгоняет цену. Те же мешканци первый набор спокойно апнется до 5к грн, когда осенью выйдет еще 2 монеты серии (первые монеты таких серий всегда растут). А вот та же серия украинской бавовны которую штампуют по 4шт в год - её ценность будет падать, так как много монет в серии и когда их часто штампуют - слишком быстро наскучивает и теряет ценность, ну и нету в ней как бы так сказать, души - как будто придумывают на ходу абы придумать. Для меня серия бавовны вообще не интересна, она более менее барахтается выше отпускной цены только за счет войны и ажиотажа. Мне вот интересна серия Розстриляного Видродження - ну она на любителя, там по историческим данным к розстриляному видродженню можна отнести 41 участника. Если НБУ осилит данную серию аж на 41 монету, то возможно будет ценна серия, но хз. Скорее всего в мае после выпуска Падалки и Йогансена будут смотреть на популярность серии и уже в 27м возможно будут за год по 4 монеты видродження выпускать.
ООлександр (Одеса) · April 29, 2026, 15:58  
Reply
і ще, як один з додаткових факторів, але не основний ... це доступність купівлі монет через відкриття більш менш робочого ІМ а не так я було раніше, що привернуло нових колекціонерів та охочих до швидкого заробітку , а ті в свою чергу розігнали ринок ...
GGagarin · April 29, 2026, 16:21  
Reply
Naumenko, коллекционирование было до октября 2016 года А потом НБУ открыли он лайн заказы на монеты И начался нумизматический бизнес Я сам тогда всех родственников зарегистрировал и выбирал все что было в свободной продаже Монет у меня было не в штуках а килограммах До сих пор продаются
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 19:02  
Reply
Gagarin, все одно то був треш, стояти в чергах до Ощадбанку. Хоча було вже поліпшення.
GGagarin · April 29, 2026, 19:07  
Reply
Naumenko, в Ощад перенесли только в 2019 году А до этого в отделении НБУ три года получал а там больш меньш порядок был с очередью получения
GGordiy · April 29, 2026, 20:13  
Reply
Знаєте, також брав раніше через НБУ без проблем, і не було ніколи барижної думки, бо ніколи ніде не продавав. А потім Гонтарєва закрила обласне управління. Після того був ощад, а потім ІМ. Але то вже не те. Ти вже береш скільки можеш взяти. Раніше я би взяв два зубра і все. А зараз невідомо чи візьмеш взагалі.
GGordiy · April 29, 2026, 20:23  
Reply
Пропустив Чорнобиль. Можна сказати випадково. Тим більше був за компом в цей час. Але сказати що дуже перейнявся, то не скажу. Але зрозуміло, що це не зубр. Хоча не маю Ведмедя. Планую закрити після Зубра.
ООлекса Довбуш · April 29, 2026, 20:35(edited)  
Reply
Gordiy, Раніше, кілька років тому, у НЕТі на різних помийках не було такої масованої реклами про велику "цінність" монет української нумізматики, починаючи з оглядів у Ютубі численних перебірок по кілька тисяч однотипних обігових монет, де виявлялися певні "монети-інваліди" ( з різними браками карбування), які заохотили купу придурків шукати всіляку фігню. А далі - пішло-поїхало: повсюдно навіть і на п о рно-сайтах 😍почалася з"являтися реклама монет від олігархічного НБУ, чим зацікавила компашку нероб з теперішнього молодняка скуповувати вже сучасні монети масово і вони ставали "мамкіними/татковими/папкіними горе-псевдоінвесторами". 👎
Ккот Баюн · April 29, 2026, 20:38  
Reply
Интересно будет ли завтра побит рекорд посещаемости сайта? Вроде бы было на ,, мешканцах"-50 тысяч.? Не?
RRomma55 · April 29, 2026, 20:46  
Reply
кот Баюн, рік тому на лосі бачив 80000+
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:01  
Reply
Romma55, отож я і кажу, щоб прибрати ботів та перекупів, треба перед початком продажів скидувати BankID, а оті клоудфлари до одного місця
ООлександр (Одеса) · April 29, 2026, 21:06  
Reply
І що буде с сайтом, коли всі одночасно будуть проходити верифікацію? Так покладуть не тільки ІМ ще банкі з Дією ))
ООлекса Довбуш · April 29, 2026, 21:13  
Reply
Naumenko, · 29 квітня 2026, 12:45 До всіх вами описуваних "страждань" додам і такі свої особисті: а) ходіння по темних ночах, десь там манівцями, навіть у комендантський Час, щоб записатися у живу чергу перед якимось із уповноважених банків (саме тоді, коли продавалися ходові чи унікальні монети з серій), б) бігання туди-сюди між різними уповноваженими банками, коли водночас там продавалися ті ж самі монети, в) ночування у автотачці перед банками вже із заготовленим списком і т.д. Інші знайомі нумізмати вміють наймати з числа пенсіонерів-студіків цілі бойові бригади, які завжди є у перших рядах перед банками і т.д. Але все це стає повною єрундою, зважаючи на те, що тепер у банках у вільному продажу залишається реальний мізер ходових монет. А ще при майбутніх планах НБУ ще зменшити продаж через банки до 1% від тиражу монет (5% на всі банки), то банки прийдеться викреслити як місце купівлі чогось путнього за прийнятною ціною.
avatarBondleks · April 29, 2026, 21:17  
Reply
Naumenko, саме так, за добу дві до продажу нова регістрація через Bank ID. Більшість родичів та колег пошлють нумізмата по далі, особливо після злому БД, хоча більшість, напевно, про це ні кому із своїх "ID донорів" і не сказало..
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:17  
Reply
Олександр (Одеса), ІМ взагалі ніякого навантаження при цьому не несе (тільки дешифрація та перевірка відповіді), а сервіси банків будуть розподілені, бо у кожного свій банк для автентифікації, хоча звісно Ощад та Приват будут більше нагружені, але там і сервера будуть покраще
avatarДмитро · April 29, 2026, 21:19  
Reply
тільки божевільний може запропонувати банк айді перед кожним продажем! тоді той сайт остаточно здохне, але хтож з писак аби чого про це думає, чи він думає що скоріше за всіх пройде банк айді та встигне купити? наївне чукотське дитя!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:20  
Reply
Олекса Довбуш · 29 апреля 2026, 21:13 романтіка пішла у минуле, скоро роботи будуть замість нумізматів вихоплювати мільйонні тиражі звірів серії ЗАЕС)
avatarBondleks · April 29, 2026, 21:21  
Reply
Дмитро, за годину до продажу, звісно ляже і не тільки ІМ)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:22(edited)  
Reply
Дмитро, ото аби шо знов ляпнути! Розберись, як працює BankID
GGagarin · April 29, 2026, 21:23  
Reply
Олекса Довбуш, Каждый зарабатывает как может Одни на заводе вкалывают а другие монеты перепродают И то и то труд Только разные способы трудиться Нанять студентов чтоб очередь заняли это тоже нужно суметь Или всю ночь самому дежурить возле банка - тоже задачка Я каждой позиции стараюсь взять на все аккаунты а потом продать а кто то и с одним аккаунтом не может справиться
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:23  
Reply
Bondleks, навіть за 5 хвилин не ляже, бо розпліднені за рахунок родичів аккаунти будуть реєструватися не одну годину🤣
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:26  
Reply
Прийшов клоун і знов дізлайки ставить🤣
avatarДмитро · April 29, 2026, 21:27  
Reply
Naumenko, ну то проведи завтра експеримент-видали свій екаунт та почни в 10 по новій реєструвати та проходити айді, та подивишся чим все закінчиться.
avatarДмитро · April 29, 2026, 21:29  
Reply
Адмін скільки коштує та блакитна зірочка у вашого єдиного "віп клієнта"? давайте я вам компенсую, бо я так розумію саме через неї ви не можете назавжди його вимкнути, бо гроші взяли і виходить якось невдобно забанити людинку, яка постійно несе пургу?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:29  
Reply
Дмитро, ти про що? Який експеримент? Краще нічого не пиши, ніж таку єрєсь
avatarДмитро · April 29, 2026, 21:29  
Reply
Naumenko, розуй очі чудо та подивись у дзеркало-саме там побачиш справжнього клоуна.
ООлекса Довбуш · April 29, 2026, 21:30  
Reply
Naumenko, · 29 квітня 2026, 13:13 Я б спробував пояснити зі своєї сторони подорожчання монет України з нейзильберу у 2023-24 рр., але ми всі тут засираємо коментами на різні теми саме сторінку "Зубра у сувенірці". Адміну варто було б зробити окрему сторінку для обговорення різних аспектів нумізматики і загальних тем, крім обговорення конкретної монети
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:30  
Reply
Дійсно, Модератор, придивіться, як тільки він з'являється, на сайті срач, незадоволення і постійні претензії!!!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:32  
Reply
Олекса Довбуш, слушна пропозиція, я би підтримав👍
avatarДмитро · April 29, 2026, 21:34  
Reply
Naumenko, йди ще раз пожалійся адміну та поплакай що тобі дизлайки ставлять :-))))) бо явно замучався вже сам собі лайки ставити?
avatarBondleks · April 29, 2026, 21:36  
Reply
Naumenko, ну так 45 тис навряд буде за годину реєструватись десь тис 15+/- буде. А якщо це мінімум три банка, то їм це не навантаження. Тут питання як ІМ з цим впорається, бо саме тут корінь зла.
ООлекса Довбуш · April 29, 2026, 21:37  
Reply
Romma55, · 29 квітня 2026, 20:46 Було 80 к лосів на сайті ІМ чи все ж лохів? Тоді завтра буде до 100 000 азартних "биків" і оленів, небритих і неголених, вангую. Завтра цей недолугий сайт ІМ продемонструє своє чергове падіння у прірву на місяць мінімум...усе згорить у полум"ї надмірної жадібності!👎
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:37  
Reply
Дмитро, а нащо? вони в мене навіть не відображаються, на відміну від тебе) Так це при тому, що сам себе лайкаєш🤣
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:41  
Reply
Bondleks, навіть менше буде. А для ІМ це така сама процедура, як залогінитись, сайт навпаки, навіть не буде глючити, бо коли кожну секунду є оновлення сторінки і таких запитів до 80К... ото дійсно біда
avatarДмитро · April 29, 2026, 21:42  
Reply
Naumenko, на вору і шапка горить, бо ти почав плакатись про дизлайки якісь :-)))) кажуш неадекватний та непослідовний геть, забуває що писав 3-4 поста вище, бо продукує тони спаму в яких сам же і плутаєтсья
ООлекса Довбуш · April 29, 2026, 21:44  
Reply
А мені якось до дупи чи ще й глибше, ставлять мені ті лайки-сварки-подяки за комент чи ні...це рівень сучасного молодняка, на всю свою недолугу голову Тік-Тукнутого, Інстасамкнутого, Телегримнутого , ФейсіПукнутого...🤣
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 21:48(edited)  
Reply
Дмитро, так, про дізлайки я почав писати, бо вже давно помічаю, що як тільки ти з'являєшся, у твоїх "друзів" раптово з'являються оцінки, не вважай себе розумнішим за інших
avatarBondleks · April 29, 2026, 21:51  
Reply
Naumenko, ні, ну з приводу оновлень сторінки тут є правда)
avatarДмитро · April 29, 2026, 22:00(edited)  
Reply
Naumenko, оу ще й лазить оцінки відслідковує коли які у кого з'являються, напевно себе і мав на увазі під хворими людьми, бо саме це і є поведінка нездорової людини на додачу до інших проявів.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 22:03(edited)  
Reply
Дмитро, не сміши🤣, Олекса Довбуш · 29 апреля 2026, 21:44 виявляється про тебе написав?! Точно лайкну його)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 23:49  
Reply
Шановний Модератору, прошу звернути увагу на висловлювання пана Дмитра, а саме: · 29 апреля 2026, 21:19 / 21:29 / /21:42 / 22:00 відповідно до Умов Сайту. Вважаю, що вкотре з його боку пролунали особисті образи. У своїх постах напряму я не затронув в образах жодного користувача! Для нього особисто прошу пояснити, що зірочка не дає мені права ганьбити чиюсь особистість на цьому сайті. Зазделегідь дякую!
avatarТарасПреміум акаунт · April 29, 2026, 23:54  
Reply
Дмитро, Naumenko, хлопці, та ну вже 🙂 Враження, що ви інколи сперечаєтесь просто по інерції, навіть коли тема того не варта. Обидва давно тут, обидва в темі, і кожен має свою думку. Але збоку виглядає, ніби ви вже автоматично один одного підколюєте при будь-якій нагоді. Давайте трохи спокійніше, бо читати цікавіше, коли йде дискусія, а не особистий турнір між вами 🙂
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 29, 2026, 23:57(edited)  
Reply
Тарас, ви не розумієте, це не суперечка двох! Це один провакує та ганьбить інших. Тільки його точка зору правильна, все інше - від лукавого) Такий собі Лжедмітрій
ООлекса Довбуш · April 30, 2026, 9:34  
Reply
Зараз буде хохма- повідомлення: продаж Зубра переноситься на невизначений термін 🤣
avatarДмитро · April 30, 2026, 9:37  
Reply
Naumenko, якщо тобі правда очі коле, коли тебе носом тикають в твою брєдятину як то монети в буклетах по ціні без буклетів, або відключення банк айді перед початком продажів, то це не провокація, це лише тобі чергових натяк думати що пишеш, а якщо тобі це важко, то краще взагалі нічого не писати, ніж писати аби що, чим і являється 90% твоїх постів в кожній темі. ну і рахуванням та відслідковування оцінок також в черговий раз підвтердив відсутність у тебе адекватності.
SSerezhyk · April 30, 2026, 10:03(edited)  
Reply
мда, 47 тисяч онлайн, 11677 в черзі, доступно 11088 ((, сайт дуже тормозить
ООлексій Огризько · April 30, 2026, 10:04  
Reply
когось ще викинуло на авторизацію перед початком торгів?
BBotanchik · April 30, 2026, 10:08  
Reply
Олексій Огризько ні, все було норм. тільки було вікно про перенавантаження і то не довго
AApollo · April 30, 2026, 10:09  
Reply
Олексій Огризько, так мене постійно викидувало на авторизацію. На жаль, не вдалося придбати ні одної(
AAnatoliy · April 30, 2026, 10:10  
Reply
Олексій Огризько, Мене викинуло, а потім я в самому кінці черги
ООлександр Костюк · April 30, 2026, 10:10  
Reply
Просто повідомлення, що сайт перевантажений. з 10-00 до 10-05
AAleksandr Chumak · April 30, 2026, 10:12  
Reply
сьогодні сайт знатно тормозив, але 2 монети за 10хв таки вдалось оформити
ІІгор · April 30, 2026, 10:13  
Reply
Закидуйте дізлайки. Замовив обидві. Жінка також) Кому не поталанило.шкода
ППетр  · April 30, 2026, 10:14  
Reply
согодні сайт чотко работав, замовив вісім зубров.
Kkrasder · April 30, 2026, 10:14  
Reply
Serezhyk, було навіть більше 56 тисяч. Але вдалось купити, хоча в якийсь момент сайт видав що перевантажений. Але монета в кошки попала і проплата пройшла.
ССергій · April 30, 2026, 10:15  
Reply
як завжди бариги із своїми ботами мутонули. на першій секунді і ти вже поза тиражем... Мабуть краще б було зробити абонементну підписку!!!
ППетр  · April 30, 2026, 10:17  
Reply
Хто хоче зубра, біля Хмельніка в лісі живе 300 штук. По новостям показували.
AApollo · April 30, 2026, 10:18  
Reply
Доведеться у бариг купувати за х10 ціну
DDerill888 · April 30, 2026, 10:18  
Reply
Дивом вдалося додати в кошик обидві монети. Але потім сайт завис і без пакування злетіла. Ну хоч одну вдалося і це супер! Сподіваюсь, я не один такий, кому вдалось хоч одну замовити
VVasya · April 30, 2026, 10:20  
Reply
Сергій, хуже перекупів тільки ріелтори і тцкашніки, хоча можливо навіть і на одному рівні, не встиг взяти прям ніх... може НБУ все таки шось придумає як боротись з такими 👎
GGluharenko · April 30, 2026, 10:21  
Reply
І знову нас наїбунькали
GGluharenko · April 30, 2026, 10:22  
Reply
Ваша черга 29000 з 9000 монет, а на другій взагалі вага черга 32000 з 9000
BBotanchik · April 30, 2026, 10:22  
Reply
як я тут зрозумів - якшо вдалось купити монету - одразу дизлайками закидують?😂
Ppvshsun · April 30, 2026, 10:23  
Reply
Взял по 5 монет каждой, вообще без проблем, спасибо нбу за хорошую работу сайта
AApollo · April 30, 2026, 10:23  
Reply
Botanchik, нєа, це дефолтна поведінка тут, щоб не написав, то одразу дізлайк. Токсичні люди)
ООлекса Довбуш · April 30, 2026, 10:24  
Reply
Ур-р-р-ряяя, 3 шт. Зубра у мене є: 2 у сувенірці, 1 - голий, але всі зубри- небриті і неголені, як олені!👍😁😀🤣
Kkrasder · April 30, 2026, 10:25  
Reply
Сергій, мене колись за таку пропозиції місцеві "авторитети" замінусовали. Теж не розумію чому так не зробити, наприклад в Сполучених штатах та Великобританіїї це є.
ООлекса Довбуш · April 30, 2026, 10:26  
Reply
Serezhyk, · 30 квітня 2026, 10:03(змінено) Було більше 52 000 "хворих" на того зубра👎
ООлекса Довбуш · April 30, 2026, 10:27  
Reply
Gluharenko, · 30 квітня 2026, 10:21 Судячи з ваших коментів, у вас бабла- неміряно, купите ціле стадо зубрів!
AAndrii Furdyha · April 30, 2026, 10:27  
Reply
Vasya, там нема шо боротись - треба ставить нормальный балансувальник трафіку на фронтенд, який нормально розподіляє запити по пулу бекендів, як це роблять усі банки зі своїми застоснуками. 200к запитів в сек це ніщо для сучасних систем. Але у госухи нема 10-15к баксів на ліцензії балансера, от і сидять на опенсорс параші.
MMAKC555 · April 30, 2026, 10:27  
Reply
krasder, я теж був за абонемент
ССергій · April 30, 2026, 10:28  
Reply
най нападе срачка на тих, хто взяв через ботів охапку і перебарижує
GGagarin · April 30, 2026, 10:28  
Reply
Gluharenko, замечу не всех нае...ли 🤣
OOleh · April 30, 2026, 10:28  
Reply
Взяв обидва пощастило😀
Kkrasder · April 30, 2026, 10:29  
Reply
Олекса Довбуш, я бачив навіть більше ніж 56 тисяч. А чому хворі? Тому що Ви не купили ? Я наприклад купую не все підряд, тільки ті монети які мені цікаві. І не зажди вдається купити в ІМ бо баригоботів як раз і є більшість в тих 56 тисячах. P.S. Під зубра і калина пішла :)
ККирилл · April 30, 2026, 10:30  
Reply
Тоже взял две монеты)
ППетр  · April 30, 2026, 10:31  
Reply
зубр - не мамонт!
ООлекса Довбуш · April 30, 2026, 10:33  
Reply
Сергій, · 30 квітня 2026, 10:15 , МАКС555 Яка до "холєри темної" придуркувата підпіська на кілька дійсно достойних монеток від олігархічного НБУ поряд з масою шлакових і напівшлакових багатотиражних "кругляків"???
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 10:33  
Reply
Хто брав через ботів, поставте лайк (для об'єктивного моніторінгу прошу утриматись від дізлайків)
ВВладислав Кучмик · April 30, 2026, 10:34  
Reply
узяв кому продати*?
ООлекса Довбуш · April 30, 2026, 10:34  
Reply
Oleh, вітаю, друже, так тримати!👍
Aanitrai · April 30, 2026, 10:35(edited)  
Reply
Куплю по розумній ціні, Київ. Можу дати Лося на обмін
MMAKC555 · April 30, 2026, 10:35  
Reply
Олекса Довбуш, абонемент не зобов'язує Вас купити, а дає право точно купити те що хочете. Таке є в Укрпошти. Вам напередодні випуску надсилають посилання на оплату по абонементу. Якщо Ви оплачуєте, то точно отримаєте марку. Якщо Вам не цікаво, то не платите і нічого не прийде.
ООлекса Довбуш · April 30, 2026, 10:35  
Reply
Сергій, · 30 квітня 2026, 10:28 Ти видно ніякий не "хрустиянин", бо від заздрості сам просто луснеш передчасно!🤣
ККирилл · April 30, 2026, 10:35  
Reply
Хоть я и считаю эту монету красивой но все же не понимаю почему на них потом х10
IIvar · April 30, 2026, 10:35  
Reply
Є зубр, потрібна лелека. Шановні колекціонери, хто хоче помінятися?
ДДенис Шульга · April 30, 2026, 10:37  
Reply
Владислав Кучмик, яка ціна в блістері?
ООлекса Довбуш · April 30, 2026, 10:38  
Reply
Gagarin, · 30 квітня 2026, 10:28 Справжнього Нумізмата завжди переслідує "дівка Удача"!😍
BBarSuk · April 30, 2026, 10:39  
Reply
Які заздрісні люди:) Хто не купив,одразу боти і дізлайки)
BBarSuk · April 30, 2026, 10:40  
Reply
Кирилл, серія флора і фауна.
AAndrii Furdyha · April 30, 2026, 10:43  
Reply
Gluharenko, в 10:00:45 я уже був в черзі 20000+ з залишком монет 9к. Вдалося з двух аків тільки одного зубра без сувенірки вхопить
ВВадим Тертишник · April 30, 2026, 10:43  
Reply
anitrai, я хотів би кули буде на руках тоді якось домовимося про обмін
BBarSuk · April 30, 2026, 10:43  
Reply
Олекса Довбуш, ось читаю твої висери. І в мене склалася така думка ,що ти невдаха по життю. Все тобі не так. Кругляши не ті,то не то. Може ну його? Збирай марки? Запамʼятай! Усі смаки різні!!! Не подобається,не купуй.
Ppbazeliuk · April 30, 2026, 10:46  
Reply
Дивно, зайшов з браузеру Firefox сайт навіть не відкрився...
avatarДмитро · April 30, 2026, 10:47  
Reply
було не легко, але сайт майже не глючив, думав буде набагато гірше, взяв майже всю мінімально заплановану кількість, без ботів.
GGagarin · April 30, 2026, 10:49  
Reply
Олекса Довбуш, 100%👍
AAndrii Furdyha · April 30, 2026, 10:49  
Reply
Кирилл, потому что маленькая под-серия чернобыль из серий флора и фауна, которая всегда котировалась, красивая цветная монета + ажиотаж от первых монет серии + маленький тираж относительно других нейльзиберов + закрытие под-серии, все это автоматом разгоняет цену. Весь чернобиль звериный в итоге будет 15-20к стоить в наборе или в сувенирке.
ДДенис Кот · April 30, 2026, 10:54  
Reply
Ой, ребята, таких жирных уловов ещё не было. Спасибо НБУ за отличную работу - сайт работал идеально! Все боты чувствовали себя как люди. Урвал 20 монет, считай, озолотился. Надеюсь, НБУ и дальше будет так радовать!
BBarSuk · April 30, 2026, 10:55  
Reply
Купив усі монети серії виключно в ІМ . Не розумію хейту,так не все ідеально працює. Але ж якось купив?!
LLingo Lingo · April 30, 2026, 10:57  
Reply
идите на фронт,а не монеты покупайте,а то скоро рубли ходить будут 😂
ДДенис Кот · April 30, 2026, 10:57  
Reply
BarSuk, да им лишь бы поныть. Интернетом только научились пользоваться, а тут уже что-то покупать надо. Пусть дальше по базарам ходят - не их это тема.
ООлександр_Київ · April 30, 2026, 10:58  
Reply
сьогодні сайт добре працював, купив все що хотів)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 10:58  
Reply
Денис Кот, поділись ботіком
LLingo Lingo · April 30, 2026, 11:02  
Reply
Naumenko, контракт 18-24 подписываешь,там выдают
QQQcik · April 30, 2026, 11:03  
Reply
Сьогодні не вдалося купити жодного зубра. Маю на обмін Лося в сувенірній упаковці, хтось хоче обмінятися?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 11:04  
Reply
Lingo Lingo, свого вже отримав?
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:04  
Reply
QQcik, могу обменять 2 к 1. Интересно?
GGluharenko · April 30, 2026, 11:04  
Reply
Олекса Довбуш, звісно я їх куплю по ціні бариг, так як нема другого виходу. Але сам факт що ім гівно і при напливі 50к юзерів лягає в анабіозі хоч і не довго то на сміх курам. А якби 100к то взагаліб помер?
QQQcik · April 30, 2026, 11:05  
Reply
Денис Кот, це що означає?
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:08  
Reply
QQcik, ну я поменяю две твоих монеты на одну свою.
RRobot · April 30, 2026, 11:08  
Reply
Гарні торги, встиг купити 7 зубрів і 1 калину👍
AAndriy · April 30, 2026, 11:09(edited)  
Reply
QQcik, дєніс котік.- мамкін хакєр-мєчтатєль. канікули скоро ?
QQQcik · April 30, 2026, 11:10  
Reply
Денис Кот, це несерйозно, залиште собі.
ООлександр_Київ · April 30, 2026, 11:11(edited)  
Reply
Naumenko, спробуйте це в батнік загнать, бот супер shutdown /s /t 5
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:12  
Reply
Andriy, а ты я вижу старость много на себя берешь. Давай по пенсионному катайся в автобусах на базар за монетами!
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:13  
Reply
QQcik, через год все равно так и будет. Пока есть нормальный вариант, надо брать!
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:13  
Reply
Олександр_Київ, оно сразу видно, кто сегодня полакомился одной монеткой.
GGluharenko · April 30, 2026, 11:15  
Reply
Олександр_Київ, головне не забути в автозагрузку кинути
IIvar · April 30, 2026, 11:17  
Reply
QQcik, міняю вашого лося на мого зубра. Як з вами зв'язатися?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 11:18  
Reply
Олександр_Київ, саме так ви сьогодні калину купували)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 11:19  
Reply
Gluharenko, в нього так і є, тільки таймер на 1 секунду виставлено🤣
OOtto · April 30, 2026, 11:20  
Reply
Стояв у черзі 11т.+ при залишку на складі 12т.+ В результаті – не вистачило))) Де купити бота? 😂
WWitch UA · April 30, 2026, 11:23  
Reply
Ivar, можу поміняти на лелеку
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 11:23  
Reply
Обмін червонокнижними тваринами заборонено законодавством)
avatarДмитро · April 30, 2026, 11:24  
Reply
Otto, бот коштує дорожче, ніж купити монету у перекупів, до тогож нбу постійно щось змінює, тож куплений сьогодні бот вже завтра наприклад може припинити працювати :-)))
IIvar · April 30, 2026, 11:25  
Reply
Witch UА, а з вами як зв'язатися?
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:25  
Reply
Otto, та если бот работает, никто продавать не будет. На таких темах куда больше поднять можно. Если бы не пенсия, монетами бы никто не занимался. У них глаз горит на цветное. Поэтому работаем ради их денежек!
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:25  
Reply
Дмитро, та да. Посмотри историю моих комментариев. Уже два года бот работает, вообще ничего не меняю!)
Ppvshsun · April 30, 2026, 11:26  
Reply
Witch UA, Можу поміняти зубра на лелеку
WWitch UA · April 30, 2026, 11:27  
Reply
Ivar, tg @VVitchUA
Ppvshsun · April 30, 2026, 11:27(edited)  
Reply
Witch UA, телеграм @chernevdd
avatarДмитро · April 30, 2026, 11:29  
Reply
Денис Кот, триндіти можна що завгодно, цеж ніхто не перевірить, тут купа таких триндунів на різні теми.
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:31  
Reply
Дмитро, как монетки прийдут, дай свой аккаунт в ТГ. Лично тебе фото скину и ценник за штуку!
ЄЄвгеній · April 30, 2026, 11:32  
Reply
Привіт тим хто взяв більше двух. Пропоную обмін на лося! 0931850773 без сувенірки.
ЄЄвгеній · April 30, 2026, 11:33  
Reply
І взагалі можна з кимось обмінятись? Чи це марна трата часу? І брати ххх3 в перекупів(((
avatarДмитро · April 30, 2026, 11:36  
Reply
міняли-продавани шо ви всі тут міняєте-продаєте якщо ще НІ В КОГО на руках її нема! та елементарно на пошті може "загубитись" і не доїхати предмет вашого обміну-продажу! до тогож для цього існує відповідний розділ Продаж-там і виставляйте свої оголошення, там і контакт є можливість залишили і місто зазначити.
GGagarin · April 30, 2026, 11:36  
Reply
Кстати интересно получается У меня ребенок живет в Австрии и она смогла накидать в корзину Зубров и в сувенирке и без на несколько аккаунтов с нескольких устройств При этом не на одном не было проверочной приблуды Cloudflare Получается что это только все наши провайдеры этим задалбываюи
ООлександр_Київ · April 30, 2026, 11:37(edited)  
Reply
Naumenko, аж 3шт калини ухватив)
OOtto · April 30, 2026, 11:38  
Reply
Денис Кот, підкажіть будь ласка, навіть якщо бот допомагає кинути в кошик, наприклад 30 монет, на 30 акаунтів, то як потім встигнути сплатити за 30 покупок?
Ppvshsun · April 30, 2026, 11:42  
Reply
Otto, Денис Кот самая быстрая рука на Диком западе
Uunknown · April 30, 2026, 11:44  
Reply
потрібен зубр, обміняю на лелеку
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:45(edited)  
Reply
Otto, карты хранятся в профилях Chrome. На них отключен 3DS. Поэтому никаких проблем с этим нет. Главное, чтоб на картах были деньги!
ДДенис Кот · April 30, 2026, 11:45  
Reply
pvshsun, скорее самый быстрый автоматизатор!)
ККирилл · April 30, 2026, 11:50  
Reply
QQcik, Можно поменяться
GGluharenko · April 30, 2026, 11:52  
Reply
Дмитро, на неваукціоні у JavirNV є фото монети в наявності і виставлено було вчора в продаж. Тож у деяких продаванів вже є в навності
BBarSuk · April 30, 2026, 11:54  
Reply
Які нахер боти) кому ви вірите))) Хочете продам вам бота? Оплата наперед! Я спокійно замовляю весь нейзильбер.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 11:54  
Reply
Gagarin, теоретично НБУ може не застосовувати Cloudflare для іноземних IP, це залежить від його налаштувань
ККирилл · April 30, 2026, 12:15  
Reply
Денис Кот, кому ты рассказываешь... насайте есть куча механизмов которые отсекают одновременные запросы с одного ип.... а это ты никак не обойдешь, потому что ты сидишь в квартире за роутером у которого всего 1 внешний ип.... Это может прокатить для 4-5 вкладок, но не для 20....
ООлег · April 30, 2026, 12:23  
Reply
Матиму на обмін 2 монети зубра, на лелеку та лося з цієї ж серії😊
GGagarin · April 30, 2026, 12:26  
Reply
Naumenko, там получается на много проще купить чем у нас
avatarYoda · April 30, 2026, 12:29  
Reply
Славне та вдале було сьогодні полювання )
IIvar · April 30, 2026, 12:32  
Reply
Gagarin, ну не знаю, мне не показалось, что клаудфларовская капча это главный камень преткновения к покупке. Она неприятная, но это не определяющий фактор.
avatarYoda · April 30, 2026, 12:32  
Reply
Дмитро, якщо я взяв 5 монет то яка ймовірність що всі 5 недоїдуть? Коли ти головний детрактор вже помудрішаєш та заспокоєшся?
avatarYoda · April 30, 2026, 12:33  
Reply
Дмитро, ти чув щось про фьючерсні угоди по яким продають зерно з врожаю який ще навіть не посаджений?
ДДенис Кот · April 30, 2026, 12:36  
Reply
Кирилл, уже устал отвечать на такие комментарии. Почитай, что такое прокси и как это работает. Иногда складывается ощущение, что в НБУ думают так же. Интернет давно не в 90-х!
ДДенис Кот · April 30, 2026, 12:41  
Reply
Naumenko, у меня сработало. Хотя нахожусь не в Украине. У знакомого не сработало, тоже не в Украине. Странном в общем, непонятная логика!
ДДенис Кот · April 30, 2026, 12:42  
Reply
Ivar, долго ломал голову. По итогу очень легко решается!
РРуслан Зайченко · April 30, 2026, 12:54  
Reply
Вітаю) Чи є варіант обміняти зубра на коня?
GGagarin · April 30, 2026, 12:54  
Reply
Ivar, Но когда её нет - это же по интереснее
IIvan8808 · April 30, 2026, 12:56  
Reply
Вітаю. Підкажіть, чому обіцяний тираж зубра в 30000 шт не був виставлений на продаж? За сьогодні продано тільки трохи більше 24000
ООлег · April 30, 2026, 12:58  
Reply
Руслан Зайченко, Так
MMAKC555 · April 30, 2026, 13:04  
Reply
Ivan8808, на сайті показують кількість замовлень. Є люди у яких в замоленні два різних зубра.
IIvan8808 · April 30, 2026, 13:11  
Reply
MAKC555, зрозумів. Дякую
РРуслан Зайченко · April 30, 2026, 13:18  
Reply
Олег, у вас є? чи якась може група є по даній серії?
avatarДмитро · April 30, 2026, 13:26  
Reply
Руслан Зайченко, якщо у вас конь то вийде, в іншому напрямку звісно що ні.
ООлег · April 30, 2026, 13:48  
Reply
Руслан Зайченко, Матиму після отримання від НБУ, сьогодні вдалось придбати
AAlex001 · April 30, 2026, 13:58  
Reply
Кого цікавить обмін на Лелеку, з мене зубр з вас лелека... пишіть будемо домовлятися
РРуслан Зайченко · April 30, 2026, 14:06  
Reply
Олег, потрібно було мені з початку розписати повністю: у мене буде зубр а цікавить для мене кінь
Uunknown · April 30, 2026, 14:18  
Reply
Alex001, цікавить обмін. Куди вам можна написати? Київ?
ООлександр (Одеса) · April 30, 2026, 14:21(edited)  
Reply
кожен раз одне і теж ... множинні повідомлення про обмін, а на виході нуль, бо ні хто по факту нічого не обмінює .... самий найпростіший варіант це, продайте свого "зубра", докладіть гроші, та купляйте собі інших звірів ...
РРуслан Зайченко · April 30, 2026, 14:40  
Reply
Олександр (Одеса), скоріш за все так і зроблю)
VVRybak · April 30, 2026, 15:09  
Reply
Київ. Обміняю зубр в сувенірці(після отримання). Пишіть на телефон 0935504846
AAndrii Furdyha · April 30, 2026, 15:39(edited)  
Reply
Ivar, главный камень предкновения - это тупорылый ит отдел, или нбу который зажал денег (скорее всего и первое и второе, учитывая опыт коммуникации с ит и кибербезом госушным). Делать такой ИМ на платформе Solomono - это ну мягко сказать фейспалм товарисчи - это рнр калл для среднего и малого бизнеса, а не для ИМ уровня нбу.
avatarAleksandr Makedonsky · April 30, 2026, 15:50  
Reply
Рівненська/Волинська або пошта обміняю свого Лося або Лелеку на Зубра та Ведмедя. телеграм вайбер о987о3687о
IIvan8808 · April 30, 2026, 16:40  
Reply
Підкажіть, як пояснити. Монети зубр на сайті НБУ, начебто, з'являються (буквально 5 хвилин тому)- кошик зелений. А при додаванні - пише немає продукції. Це глюк на сайті, чи просто не встигаю покласти в кошик
avatarДмитро · April 30, 2026, 16:45  
Reply
Ivan8808, не встигаєте, боти вигрібають швидше, ну і глючить також, навіть вільні товари дуже довго додає.
ООлько Лисий · April 30, 2026, 16:54  
Reply
Ivan8808, треба набратися терпіння і клацати на монетку аж до срачки і до 24-ї ночі,можливо, щось там і можна "підчепити"!🙃
IIvan8808 · April 30, 2026, 17:08  
Reply
Дмитро, сумно. Дякую за інформацію
GGagarin · April 30, 2026, 17:19  
Reply
Олько Лисий, 🤣🤣🤣
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 17:37(edited)  
Reply
Олько Лисий, чому щось - срачку можна підчепити😏
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 17:42  
Reply
Адмін, а якщо добавити на сайті функцію обміну монет. Судячи із запитів, буде мати успіх. Наприклад, запитувач обміну вносить сумму в розмірі вартості монети по каталогу у тимчасовий гаманець, по завершенні угоди (яку підтверджують обидві сторони), гроші повертаються клієнту, а сайт отримує свій символічний відсоток
AAndrii Furdyha · April 30, 2026, 17:54  
Reply
Naumenko, вони всруться такий функціонал писати.
avatarПіджак Університетович · April 30, 2026, 17:58  
Reply
Ну що, хто там сміявся, коли я рік тому писав після Лося, що Зубр стартане мінімум з 1500?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 18:03(edited)  
Reply
Піджак Університетович, розкажіть і нам, хто сміявся.
avatarПіджак Університетович · April 30, 2026, 18:17  
Reply
Naumenko, погано що скріни не можна додавати. Рівно рік тому 30 кітня у 17:21 я написав що Зубр буде від 1500 грн. Не хто інший як пан Дмитро відповів що я "великий експерт" та якийсь Андрій через пару годин висловився що це "набір випадкових слів" від мене. Напевно від них же 2 дизлайки. Можете все знайти, це в обговоренні під звичайним Лосем, без картону
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 18:38  
Reply
Піджак Університетович, навіть не буду витрачати на це час, я просто впевнений, що так і було! Запитав тільки щоб переконатись в цьому)
RRomma55 · April 30, 2026, 18:47  
Reply
Фух, було тяжко, но серію закрив сьогодні.
avatarДмитро · April 30, 2026, 18:49(edited)  
Reply
Піджак Університетович, ну і яким чином оце мій пост заперечує ціну в 1500? Жодним. тож дарма обнадіяли звіздатого хлопчика. "Піджак Університетович, як ви швидко "експертом" стали, а ще місяць тому не знали де подивитись план випуску монет та дати продажу"
ООмега · April 30, 2026, 18:59  
Reply
Доброго вечора. Кому потрібні монети України 2025 в кількості. Пишіть на вайбер 0505775703. Надам список по цінам та кількості. Ціни нижче ніж будь у кого.
avatarДмитро · April 30, 2026, 19:00  
Reply
Andrii Furdyha, напевно це не так і складно, але такий головняк нахрін нікому не всрався-гоняти через себе купи бабла (на якій підставі?) та вести розборки бо комусь із трохи коцнутою капсулой приїхало а комусь із примятим буклетом і все це за три копійки. Розумні люди знайдуть як зробити цю операцію без посередників, а намагатись допомогати дибільчікам це собі дорожче. Просто ще одна брєдова ідея від звіздатого хлопчика, прям генератор безумних ідей.
ООлько Лисий · April 30, 2026, 19:01  
Reply
Омега, збираєтеся емігрувати з концтабору "Україна"? Тоді продавайте подорожче, щоб добряче у гаманці закарбувати пам"ять про недолугу українську нумізматику...😁
ООмега · April 30, 2026, 19:04  
Reply
Олько Лисий, Ні не збираюся. Продам людям на перепродаж. Приклад: Набір монет України по 1500 ) Або Мешканці морських глибин по 2500. Таких цін точно ні в кого немає
ООлько Лисий · April 30, 2026, 19:14  
Reply
Romma55, · 30 квітня 2026, 18:47 Так, цю серію продовжать і у ній буде ще чупакабра чорнобильська, алігатор чорнобильський (втік з якоїсь приватної хати), корова Манька чорнобильська (ціле стадо там бродить), кіт персидський Барсік (селекція чорнобильська), пес Сірко (клікуха- "чорнобильський") і ще ряд дуже цікавих звіряток 🤣
ООлько Лисий · April 30, 2026, 19:17  
Reply
Піджак Університетович, · 30 квітня 2026, 17:58 Регочуть останніми ті, хто голодний на Зубра !😅
RRomma55 · April 30, 2026, 19:21  
Reply
Сподіваємось, що в наступному році нбу зробить ще якусь серію флори фауни разом з мешканцями. Бо флора і фауна це все ж таки найбільш популярна серія.
avatarДмитро · April 30, 2026, 19:23  
Reply
Омега, це далеко не розпродажні і не оптові ціни.
GGluharenko · April 30, 2026, 19:37  
Reply
Romma55, в цьому році буде продовження серії мешканці морських глибин
GGluharenko · April 30, 2026, 19:38  
Reply
Омега, хера собі ціна на мешканців морських глибин)) то шо там 200 грн торгаші зароблять?)))
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 19:50  
Reply
Дмитро · 30 апреля 2026, 19:00 відповів чувак, що дупля не відбиває в ІТ, але має добіса трохи коцнутих капсул🤣🤣🤣
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 19:56(edited)  
Reply
Омега · 30 апреля 2026, 18:59 пане лікар, це ви добре вигадали дмитрика таким чином на ВЛК запросити🤣
avatarПіджак Університетович · April 30, 2026, 20:00  
Reply
Дмитро, "Експерт" в лапках це що малось на увазі?
avatarДмитро · April 30, 2026, 20:00  
Reply
звіздун ти реально вважаєш шо маєш гарне почуття гумору? розчарую тебе, хоча і не дивно-ти напевно у "дибільного кварталу" вчився "гуморити", це теж не твоє, так само як і умнічати про інші питання.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 20:01(edited)  
Reply
право першого клоуна на селі я в тебе не збирався віджимати🤣
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 20:03  
Reply
Піджак Університетович, це він просто знайшов лапки і всюди їх тикає
avatarДмитро · April 30, 2026, 20:03  
Reply
Піджак Університетович, саме те, що й було написано в пості, що ви зовсім недавно на той момент не знали елементарних речей, а тут вже різко такі далекоглядні прогнози даєте (насправді то були занадто очевидні речі), але там навіть ні натяку ні півслова не було, що я заперечую що буде така ціна, тож не треба притягувати за вуха те, на що там навіть натяку не було.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 20:04  
Reply
задню вмикає
avatarПіджак Університетович · April 30, 2026, 20:07  
Reply
Дмитро, при чому тут те що я був "місяць" як на сайті? А до цього я про монети, банкноти нічого не міг знати?
AAndrii Furdyha · April 30, 2026, 20:10  
Reply
Олько Лисий, було б круто серію Чорнобиль. Прямоходячі: 1. Відвувач сталкер-тур 2. Сталкер самоход-баян (ті хто від кпп дитятки заходив) 3. Сталкер самоход-садомазо (захід через захід зони) 4. Металіст 5. ВОХР 6. НГУшнік 7. Мусорідзе 8. Браконьер 9. Еколог 10. Фотохантер
avatarДмитро · April 30, 2026, 20:12  
Reply
Піджак Університетович, ви рік чекали щоб це спитати? зараз ви мене звинуватили в тому, що я сміявся що не буде ціни 1500, я лише навів вам пост, в якому нема жодного натяку на таку думку, то чого доколупались не розумію? йдіть он до звіздуна доколупайтесь або до ольки-вони дуже люблять ні про що балакати, а я в це не граю.
AAndrii Furdyha · April 30, 2026, 20:13  
Reply
Gluharenko, як тільки восени вийде друга частина мешканців, перші полетять в діапазон 5к грн.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 20:13(edited)  
Reply
Піджак Університетович, не сперичайтесь з надрозумним, надкмітливим та всепередбачуваним гуру цього сайту. Подекують, що його модератори бояться банити більше ніж на три доби, бо він щось знає
TTimur · April 30, 2026, 20:15  
Reply
Таке враження, що тут п'янка після вдалого полювання. Взагалі ні про що!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 30, 2026, 20:18  
Reply
Дмитро, "... ні про що балакати"??? Та ти тільки це і робиш, або себе виправдовуєш, або інших обсираєш! Про що ти на цьому сайті? Від тебе користі - 0
avatarПіджак Університетович · April 30, 2026, 20:19  
Reply
Дмитро, перечитайте уважно що я сьогодні написав. Не конкретно про 1500грн. А ось слово "експерт" трактується не як інакше, що я нічого не тямлю в нумізматиці, і звісно ж ви розбираєтесь краще.
GGagarin · April 30, 2026, 20:19  
Reply
Andrii Furdyha, было бы не плохо💪
avatarПіджак Університетович · April 30, 2026, 20:34  
Reply
Я вже писав десь місяць тому, що тут аби комусь з кимось посваритись, посперичатись. Коли заходе хтось щось питає, може і очевидні речі, але на нього кидаються одразу, типу "дибіл не знає що ім о 10-00 продає" або "гугл в помощь". А просто нормально відповісти, може посилання кинути, допомогти людині?
ООлько Лисий · April 30, 2026, 21:05  
Reply
Піджак Університетович, А для чого плодити реальних конкурентів, особливо серед сучасного недолугого, але вкрай нахабного і жадібного до швидких "заробітків" молодняка? Розумна і зацікавлена людинка сама до всього дійде, прочитавши трохи коментів...так ні, хитровиграні новачки зразу ж хочуть ВСЕ знати! А дзуськи 👎...нехай читають лонгріди на цьому сайті
ООлько Лисий · April 30, 2026, 21:06  
Reply
Andrii Furdyha, · 30 квітня 2026, 20:10 Самі придумали чи примітивний ШІ допоміг?😁
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 1, 2026, 0:22  
Reply
Олько Лисий · 30 апреля 2026, 21:05 а вам поділитись досвідом не хочеться? Все зводиться до користі та особистої вигоди? Може, якщо спільнота почне ділитися між собою хоча б інформацією, буде менше хейту?! А не так робити, як надкмітливий дмитробол: шо ти мелеш **** - почитай, відкрий каталог, подивись тираж (кмітливчик рівня "садочок") Сам ставай простіше, скажи без надмінностей та зухвалості. Бо сайт перетворюється на жадібних бариг та жидів в найгіршому тлумаченні слова (проти юдеїв нічого не маю). Знов таки, невелике зауваження до адмінів, оці лайки/дизлайки тільки демотивують спільноту, бо якась "гнида" анонімно просто навалює їх без розбору
avatarДмитро · May 1, 2026, 7:35  
Reply
Ох як звьоздному хлопчику оцінки спокою не дають! На які йому начебто начхати, хоча по факту постійно лазить їх відслідковує, рахує та неодноразово скаржиться на них, хоча нормальні люди реально на них навіть уваги не звертають.
ООлько Лисий · May 1, 2026, 8:50(edited)  
Reply
Naumenko, · 1 травня 2026, 0:22 Дивуюся саме вам, то якого мого власного "досвіду" вам ще не вистачає, якщо я ним стабільно ділюся з усіма, причому аж занадто? А майже всю мені потрібну інфу з української нумізматики я отримую у цьому каталозі і у коментах. Будьте простішими і незворушними, ось як я: мені байдуже, як до мене ставляться всі оті хитровиграні "дмитрики/адессіти", зомбофанати скандального "меджика" і численні сучасні "мамкіни/таткові/папкіни псевдоінвестори", можуть навіть і бити мене під час відсутності на сайті😁. А щодо жадібності, особистої користі і вигоди, то я аж забагато на них надивився під час свого колекціонування вживу, стоячм у чергах до банків чи відвідуючи своє "товариство колекціонерів", щоб на неї вже так хворобливо реагувати. Часто я сам стояв спереду зі списком, не пропускаючи нікого хитромудрого поза чергою, за що мене реально хейтили. Тому, пане Науменко, розслабтеся і хай щастить вам у всьому
avatarДмитро · May 1, 2026, 9:06  
Reply
Олько Лисий, він просто зєлєбоба і це все пояснює, їм всі щось винні, а вони нікому "я вам нічіво нє должен" і вся їх діяльність заключається лише в накидування безумних ідей на вентилятор та створення видимості бурхливої діяльності на рівному місці, за якими по факту пшик, в даному випадку це 99% зайвих порожніх коментарів ні про що, при тому воно ще й дуже образливе на мінімальне зауваження про те, що він постійно пише дичину.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 1, 2026, 12:02  
Reply
Як знатно підгорає у головного дислайкера та пустослова сайту. Звісно, якщо приберуть таку функцію, самовиражатися буде набагато складніше, бо, щоб висловити думку, мозків нема😆
AAndrii Furdyha · May 1, 2026, 12:55(edited)  
Reply
Олько Лисий, сам придумав бо я оце чудо-юдо "3. Сталкер самоход-садомазо (захід через захід зони) ". Всю чорнобильску зону в соло облазив нелегалом вздовж і в поперек.
GGagarin · May 1, 2026, 13:24  
Reply
Дмитро, Дмитрик а ты хоть успел Зубра выхватить? Не обделила тебя судьба?
avatarДмитро · May 1, 2026, 14:04  
Reply
Gagarin, космонавтік я завжди беру те, що мені треба, тож хвилюйся за свою долю.
GGagarin · May 1, 2026, 14:31  
Reply
Дмитро, Верю тебе😁😁😁
CColossus · May 1, 2026, 19:39  
Reply
Добрий день. Маю одного зубра в сувенірному пакуванні, цікавить обмін на Коня, Ведмедя або Рись в сувенірному пакуванні.
GGluharenko · May 1, 2026, 21:48  
Reply
Colossus, на лося можу махнути
GGluharenko · May 1, 2026, 21:51  
Reply
Олекса Довбуш, де це я писав шо в мене бабла не мєрянно?
GGluharenko · May 1, 2026, 22:13  
Reply
Gagarin, зараз дозбирую і купую річні набори обігових. Доречі шукаю набір 1996р. Може хто продає в адекватні гроші.... Ну і розпродую лишні, бо деяких позицій є по 2 а то і більше.
ООлекса Довбуш · May 1, 2026, 22:27  
Reply
Gluharenko, висновок дуже простенький: ви тут дуже хвалилися, що за короткий період собі купили купу монет старших періодів! А злодії всю таку інфу добре всмоктують, тому можете спати неспокійно...
GGagarin · May 1, 2026, 22:42  
Reply
Gluharenko, Да да конечно я так и понял🤣🤣🤣
GGluharenko · May 1, 2026, 22:50  
Reply
Олекса Довбуш, ааа в цьому плані підрахував трохи)))) та вони мені дістались по ціні нбу)))
GGluharenko · May 1, 2026, 22:54  
Reply
А от зубра шкода, мені потрібно в планшет річний без сувенірки, і ще один в альбом чорнобиля теж без сувенірки.
GGluharenko · May 1, 2026, 23:00  
Reply
Доречі є лишніх 2 набори в сувенірці коник, ведмідь, рись, лелека, лось Може кому до зубра колекції не вистачає можу відпродати
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 2, 2026, 13:42  
Reply
Gluharenko, можу вашого коника або рись, обміняти на зубра. На ведьмідя обмін вже закрив.
CColossus · May 2, 2026, 14:44  
Reply
Gluharenko, Лось в мене є. Тому і написав конкретно на що міняю.
IImper V · May 2, 2026, 21:16  
Reply
Gluharenko, можу зубра обміняти на ведмедя без сувенірки!
ООлекса Довбуш · May 2, 2026, 21:25  
Reply
Заїпали тут міняйли, ніби для цього іншого місця немає! І я собі хочу виміняти свого хом"ячка джунгарського до монетку "Бобра чорнобильського"... гризуна на гризуна 😀
avatarДмитро · May 2, 2026, 22:45  
Reply
мда особливо упороті намагаються зубра на коня обміняти :-)))) дивно що адміни ніяк не реагують на всі ці божевільні "обміни", які в 99% нічим не закінчуються і це явний спам. Ну є ж розділ "продажи" ну розміщуйте там об'яви з обміном та контактами-це буде набагато простіше та ефективніше, а ні, продовжують тоннами спамити це по всіх гілках.
GGluharenko · May 3, 2026, 9:28  
Reply
Тільки лося міняю на зубра, всі інші обміни не рівноцінні.
GGluharenko · May 3, 2026, 9:30  
Reply
Доречі нбу вже зубра комусь відправив? Бо я сьогодні тільки чорнобиль отримав
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 3, 2026, 10:26  
Reply
Дуже дивно, як можна висловлювати свою думку, якщо вона нічим не підтверджена, більш того на 300% відсотків хибна. По-перше, обмін не означає мах на мах, є обмін з доплатою різниці вартості, по-друге, з власного досвіду знаю, що обмін тут працює, бо сам зараз чекаю свого зубра на обмін. І по-третє, чому всілякі клоуни вирішують та вказують кому і де писати. Краще за собою би дивився
RRomma55 · May 3, 2026, 13:11  
Reply
Gluharenko, номер ттн є, но ще не відправлено.
GGagarin · May 3, 2026, 13:45  
Reply
Romma55, У меня на аккаунтах где успел купить только статус ПОДТВЕРЖДЕННО даже номера ТТН нет
ККирилл · May 3, 2026, 19:13  
Reply
Денис Кот, не нужно ляля... От прокси на сайте НБУ будет бан гораздо быстрее чем без него. Это фантазии все. Просто признайтесь что придумали и все. Это я вам как эксперт в области IT технологий заявляю.
AAnti_Opponent · May 3, 2026, 19:30  
Reply
Кирилл, я так понял, защита ресурса ИМ на сегодняшний день ок. То есть пользоваться ботами, скриптами не возможно?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 4, 2026, 0:43  
Reply
Кирилл, навіть не намагайтеся освідомити такі кадри, тут ще є клоуни, що у це вірять🤣
SSerezhyk · May 4, 2026, 9:45(edited)  
Reply
на ОЛХ продавець по 2000 грн продає, і в нього 5 монет, якщо комусь цікаво, і за 1700 є
AAnti_Opponent · May 4, 2026, 11:09  
Reply
Покажите мне это ПТУ, где делают этих долбо...в(c)🙃🤣
ІІгор · May 8, 2026, 9:31  
Reply
2026-05-05 10:02:25 Передано логістичній компанії Створено онлайн. Очікує приймання 01001 м. Київ Україна 04.05.2026 У всіх так?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 8, 2026, 9:54  
Reply
Ігор, все норм, ваше замовлення обробляється
OOtto · May 8, 2026, 13:16  
Reply
Моє замовлення відправили вчора. Я у Києві. Адреса доставки – Київ. Приїхало до Полтави. Зателефонував на гарячу лінію Укрпошти. Відповіли: ваша посилка слідує з Полтави до Києва. Запитую - а якого х е р а вона взагалі робить у Полтаві? Відповідь: логістика Укрпошти нам невідома. Дебіли!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 8, 2026, 14:10  
Reply
Otto, вам пощастило, у вас монета буде вже з історією)
avatarПіджак Університетович · May 8, 2026, 14:19(edited)  
Reply
Otto, пару раз купляв монети в Сумах, вони в Харків через Дніпро їдуть. Це доречі в продовження теми про нбу, все що у нас державне - чистий совдеп, сподіватися на якісь кроки в розвитку, налогодження комунікації та взаємодії не варто
ООлександр (Одеса) · May 8, 2026, 14:52  
Reply
Піджак Університетович, ... в Харкові поштовий хаб укрпошти відкрився у 2025 році, тому цілком можливе що раніше всі відправляння в Харків йшли через інші хаби у т.ч. і Дніпро ...
ООлександр (Одеса) · May 8, 2026, 14:56  
Reply
Otto, ... буває таке, цеж укрпошта ))) ... в мене теж схоже було, вже з сортувального центру в Одесі чогось поїхало во Львів замість мого відділення ))
AAlexПреміум акаунт · May 8, 2026, 15:20  
Reply
Пару років тому відправляв листа до Іспанії, прийшло за два місяці із штампом: помилково відправлено до Сінгапуру 😁. Так що, до Полтави то ще не дуже далеко.
Ккот Баюн · May 8, 2026, 20:09  
Reply
А мне посылку с двумя монетами из Львова длинной 20см. посчитали как посылку 2 метра!!! Соответственно и доставка была сверх дорогая! Отказался оплачивать,так зав.отделением звонила во Львов и утрясала с той заведующей этот вопрос!
AAndrii Furdyha · May 10, 2026, 13:45  
Reply
Otto, зарплата ген директора укрпошти більше 1млн грн/міс, держ підприємста, яке збиткове, не може навіть в 0 вийти, і у якого земельних активів на майже 1 млрд баксів.
AAndriy QWERTY · May 11, 2026, 19:53  
Reply
Доброго вечора. Які протоколи Укрпошта є діючі зараз? Дякую
IIvan8808 · May 15, 2026, 6:23  
Reply
Вітаю. Оскільки не встиг придбати монету на сайті, є ідея придбати у банків партнерів. До повномасштабних так і було раніше - придбав у відділенні Ощадбанку, поки приїду - вже був десь 15 в черзі, але вистачало монет завжди. Підкажіть, у кого є такий досвід придбання монет в Харкові - чи реально встигнути ві о котрій треба займати чергу?
ДДжон Великий · May 15, 2026, 8:55  
Reply
Ivan8808, Я трохи спеціаліст по чергах біля банків і скажу, що цього року купити нормальну монетку типу зубра практично неможливо, навіть якщо зайняти чергу вже о 5-й ранку після комендантського часу. Тому що минулого року при продажу лося на кожний із 5-ти уповноважених банків припадало 5% від тиражу монети, а тепер всього 3%, а додатково ця монетка має суперпідвищену увагу і попит, оскільки є останньою у серії. Свого зубра у Таскомбанку я отримав, зайнявши чергу напередодні о 20-й год. і переночувавши у автотачці перед банком, у продажу було всього 9 "голих" монет. Вище є мої коменти на цю тему.
ДДжон Великий · May 15, 2026, 9:02  
Reply
Andriy QWERTY, які протоколи в УкрПошти? - у відділеннях працюють раби-виконавці на мінімальній зряплатні, зате чомусь з відстрочками від людоловної бусифікації (хлопці) і керівник "пошти- мульти-мільйонер Смілянскій 👎
MMAKC555 · May 15, 2026, 10:23  
Reply
Ivan8808, у Харкові не знаю як, а у Києві учора в перший день продажу в Приватбанку, прийшов в 08.40 ранку (якраз тривога закінчилася), був у черзі сьомим. Десь півтори години чекали, поки доїдуть працівники банку на роботу, але монети в суверніці були в наявності і без проблем купив.
avatarПіджак Університетович · May 15, 2026, 14:29  
Reply
Ivan8808, в минулому році купив Лося в Пумбі той що біля метро Масельського, а вчора дружина ходила, сказали що "вже нема". В Таскомбанку купляв за один раз щось типу Радіо, Парламентаризм та ще якусь. По іншим банкам не знаю, дуже досконало не вивчав, я не фанат всього що пахне совдепом - черги, нічні записи
avatarBondleks · May 15, 2026, 16:27  
Reply
Джон Великий, працівники пошти та залізниці мали бронь і під час Другої світової, тому не треба розганяти тут зраду. Хоча кому я говорю..?
ДДжон Великий · May 15, 2026, 18:13(edited)  
Reply
Bondleks, ти тоді жив, що так впевнено стверджуєш, а говориш ти сам до себе! У багатьох відділеннях саме УкрПошти за останні 2 роки (коли панує людоловна бусифікація) почали замість жінок працювати звичайними операторами на мізерній зряплаті багато хлопців призовного віку без досвіду роботи, але з бронюванням, з того і починаються різні недоліки роботи УкрПошти
avatarBondleks · May 15, 2026, 18:41  
Reply
Джон Великий, якщо я говорю сам до себе, то чому відповідаєш ти? Любиш підслуховувати розмови людей, які самі до себе говорять? Звичка з дурки?
AAnatoliy · May 22, 2026, 11:57  
Reply
Раптово зник, після отримання переказу, продавець з ОЛХ Міщенко Роман м Суми, моб 095-38-71-700 Моно 4874070023701012 Бентежусь, може щось трапилось. Будьте обережні та бережіть себе!
ДДжон Великий · May 22, 2026, 12:37(edited)  
Reply
Anatoliy, до чого тут ваш недолугий комент? Звертайтесь із цим до НацПадліції, ще й досі "не навченої воювати", а тільки вміє чмирити бабульок по базарах і п о р н о фотки і наркоту декому підкидати?👎
MMAKC555 · May 22, 2026, 13:37  
Reply
Джон Великий, дивна у Вас логіка, Anatoliy написати щось не може і Вас це триггерить, а Ви в кожному коменті, про Пишного писати можете. По Вашій аналогії, навіщо Ви постійно тут пишете ці недолугі коменти про Пишного, звертайтеся, до Верховної Ради, яка призначає Голову НБУ за поданням Президента.
ДДжон Великий · May 22, 2026, 14:28  
Reply
MAKC555, цей мерзотник - інвалід Пишний прийшов 13 травня на виклик до Верховної Ради (куди його запрошувала необхідна група депутатів) чи не прийшов і не дав свої пояснення щодо захисту інтересів олігархічної ЗЄ-бандовлади-мафії ??? Є інфа про прихід/приведення Пишного до Парламенту?
MMAKC555 · May 22, 2026, 15:56  
Reply
Джон Великий, я не слідкую за Пишним і не знаю чи кудись він прийшов. Просто Ви вважаєте, що Вам про нього писати постійно можна, а іншим щось своє писати ні. Це подвійні стандарти, типу мені можна все, а іншим такого не можна. Може потрібно починати слідкувати спочатку за собою, а вже потім за кимось і не вважати, що тільки своя думка єдина і правильна. Може якщо всі так будуть хоча б інколи робити, то щось і зміниться в цій країні.
ДДжон Великий · May 22, 2026, 16:52  
Reply
MAKC555, · 22 травня 2026, 13:37 Яким боком до вас тут Анатолій, який запостив свій комент не за місцем призначення, а ви почали тут ліпити якусь незрозумілу іноземщину типу "триггерить"?👎
MMAKC555 · May 22, 2026, 18:40  
Reply
Джон Великий, ніяким боком до мене Анатолій, просто набридло одне і те ж саме читати у більшості Ваших коментах. Але я розумію, що кожен на форумі може писати, що хоче. Проте це не дає право одним коментаторам називавти недолугими якісь коменти і при цьому самому писати постійно одну й ту ж маячню. Якщо Вам щось не подобається, потрібно з цим якось боротися, а не просто це постійно писати. Краще і надалі пишіть про монети, чи вони Вам подобаються, чи ні і чим, як раніше купували і що вважаєте цікавим. Оце цікаво від Вас читати. А ту частину де про Пишного, можете не повторювати, всі думаю і так зрозуміли Вашу думку про нього.👍

Leave a comment :

To leave a comment, please Register or Log in.
Guest commenting is temporarily disabled