User's latest comments Timur
"Chernobyl. Renaissance. Bison" in souvenir packaging
TTimur · April 30, 2026, 20:15
Таке враження, що тут п'янка після вдалого полювання. Взагалі ні про що!
· April 24, 2026, 21:24
Romma55, мало що тямлю в мистецтві, але подивившись його роботи, скажу одне, могло бути гірше
· April 24, 2026, 1:39
LFC, звісно, не всі відділення реалізують нумізматичну продукцію. Це треба цікавитись по кожному банку окремо
· April 23, 2026, 14:06
Олько Лисий, дякую, подивлюсь)