Ppbazeliuk · June 2, 2026, 10:14  
pvshsun, так нащо мені ще одна? Для колекції взяв одну - вистачить.
Ppbazeliuk · June 2, 2026, 10:13  
Мені здається, що будуть монети продаватись дешевше НБУ як було з Панченко. Свого часу купив дешевше на 500 гривень чим продавалось в НБУ.
Ppbazeliuk · June 2, 2026, 10:08(edited)  
був у черзі 262, але справді вже 300 монет не було з 3000. У НБУ захист від ботів як завжди на висоті
Ppbazeliuk · June 2, 2026, 10:06  
взяв одну монету без проблем
Ppbazeliuk · June 2, 2026, 10:05  
Derill888, за секунд 10, те що світилось доступно - то ще по черзі не списалось