User's latest comments Otto
"Ukrainian avant-garde. Oleksandra Ekster"
OOtto · June 5, 2026, 12:40
SOP, а як це зробити, де "особисті"?😀
· May 20, 2026, 19:06
Який буде тираж, 30 або 50 тисяч?
· May 8, 2026, 13:16
Моє замовлення відправили вчора. Я у Києві. Адреса доставки – Київ. Приїхало до Полтави. Зателефонував на гарячу лінію Укрпошти. Відповіли: ваша посилка слідує з Полтави до Києва. Запитую - а якого х е р а вона взагалі робить у Полтаві? Відповідь: логістика Укрпошти нам невідома. Дебіли!
· April 30, 2026, 11:38
Денис Кот, підкажіть будь ласка, навіть якщо бот допомагає кинути в кошик, наприклад 30 монет, на 30 акаунтів, то як потім встигнути сплатити за 30 покупок?
· April 30, 2026, 11:20
Стояв у черзі 11т.+ при залишку на складі 12т.+
В результаті – не вистачило))) Де купити бота? 😂