User's latest comments Imper V
"Chernobyl. Renaissance. Bison" in souvenir packaging
IImper V · May 2, 2026, 21:16
Gluharenko, можу зубра обміняти на ведмедя без сувенірки!
· April 30, 2026, 10:33
Сергій, бо хтось узяв 2 шт. на один акаунт
· April 30, 2026, 10:30
Продам 2 шт. Зубр і 1 шт. Лося (сувенірка). Пропонуйте ціну?
· February 16, 2026, 13:47
Bro, а кіборги і 13 штук великих також в наборі звичайні були?
· January 25, 2026, 18:35
Доброго дня. обміняю Лося в сувенірці на набір Державні символи України. Когось цікавить?