IImper V · May 2, 2026, 21:16  
Gluharenko, можу зубра обміняти на ведмедя без сувенірки!
IImper V · April 30, 2026, 10:33  
Сергій, бо хтось узяв 2 шт. на один акаунт
IImper V · April 30, 2026, 10:30  
Продам 2 шт. Зубр і 1 шт. Лося (сувенірка). Пропонуйте ціну?
IImper V · February 16, 2026, 13:47  
Bro, а кіборги і 13 штук великих також в наборі звичайні були?
IImper V · January 25, 2026, 18:35  
Доброго дня. обміняю Лося в сувенірці на набір Державні символи України. Когось цікавить?