User's latest comments QQcik
"Chernobyl. Renaissance. Bison" in souvenir packaging
QQQcik · April 30, 2026, 11:10
Денис Кот, це несерйозно, залиште собі.
· April 30, 2026, 11:05
Денис Кот, це що означає?
· April 30, 2026, 11:03
Сьогодні не вдалося купити жодного зубра. Маю на обмін Лося в сувенірній упаковці, хтось хоче обмінятися?
· July 29, 2021, 17:03
mashania, на сторінці з монетою натискаєте ctrl+u . Відкривається код сторінки, тут шукаєте quantity і буде значення max - кількість монет.
· July 23, 2021, 14:11
avram2882, дякую за посилання! Чудовий канал, рекомендую до перегляду!