AAndriy · May 13, 2026, 14:17(edited)  
Отримав монету .хз . Зубр якийсь простенький. колір шкіри не коричневий як на фото а як солдатський ремінь з другої сторони .Весь наче вицвівший. Короче зубр якийсь постіраний. Голова ближче до блакитного кольору. А трава нормал- відповідає заявленому кольору.
AAndriy · April 30, 2026, 11:09(edited)  
QQcik, дєніс котік.- мамкін хакєр-мєчтатєль. канікули скоро ?
AAndriy · April 27, 2026, 10:13(edited)  
вчора спокійно можна було брати за 6000 - 6500 грн. та й сьогодні ще можна. але знімаю капелюха перед придбавшими- завдяки їм тримається економіка країни.
AAndriy · April 15, 2026, 9:09  
виглядає так , ніби дизайн створив за 3 секунди штучний інтелект - безкоштовна версія ...
AAndriy · April 7, 2026, 10:08  
при додаванні монети в кошик,викинуло з сайту. коли зайшов , був 11000 в черзі