Gagarin, космонавтик спробуй ще раз уважно перечитати мій пост "вже по 9800 "продають" мамасікі-клоунасікі :-))))))", після якого ти із своїм неадекватним корєшком умкой як завжди почали нести єрєсь. В моєму пості була лише констатація факту наявності в продажу по 9800, жодного слова про те, що по такій ціні вона нікому не потрібна там не було, як і в подальших коментарях. Ну не набридло постійно вигадувати фігню та приписувати те, чого і в поміні я не писав?
Naumenko, Я это вижу и понимаю
Но мне не понятно когда дмитрик и его братик говорят что монета никому не нужна по 9800 а спрашиваешь где купить??? Так отвечает что уже продана!!! Не понятно вот это раздвоение То не нужна то уже продана
Naumenko, ти реально такий упоротий чи прикидаєшся? де ти можеш зараз купити по ціні нбу 7966? всі у кого вони зараз на руках купляли її за 9252+доставка, тобто собівартість мінімум 9350! тому мій прогноз ціна нбу+доставка+500 цілком збувся. про які +2к ти лєпєчєш лише тарганам в твоїй тупій башці відомо.
Gagarin, то чи ти сліпий чи не розумний? Де ти дивишся? Поки ти десь дивився то залишились одна пропозиція на 10:55 продавець зі Львова ціна 9900 Морочиш голову людям: то хочеш купити. а як тобі пропозиції дають то починаєш їх не бачити та видумувати різні причини щоб не купляти. Ото аби язиком по ляпати.