Монета Управление государственной охраны Украины 5 грн., рыночная цена 11.06.2026

Управління державної охорони України
нейзильбер
254 грн.

Самые дешевые предложения

Часть предложений и аналитика цен доступны после входа, но вы уже можете перейти к объявлениям на ua-coins.info.


Аверс Управление государственной охраны Украины
На аверсе монеты размещены: на зеркальном фоне эмблема Управления государственной охраны Украины (слева), номинал 5 и графический символ гривны (вверху над эмблемой); малый Государственный Герб Украины, надписи: УКРАИНА/2024, логотип Банкнотно-монетного двора Национального банка Украины (внизу под эмблемой); справа на матовом фоне девиз: ГОСУДАРСТВЕННЫЕ / НАРОДОВЫЕ / ЗАКОНЫ.
Реверс Управление государственной охраны Украины
На реверсе монеты на зеркальном фоне размещена стилизованная композиция, символизирующая разные исторические периоды становления Украины и защита государства украинскими воинами, храбрость которых через поколение остается неизменной. Слева на композиции изображен стилизованный трезубец; в центре изображена булава с саблями, щитом, украшенным казацким крестом, являющимися символами власти, боевого побратимства и защиты; справа – фрагмент объектива камеры, символизирующий современные технологии в организации процесса охраны и безопасности.

Памятная монета посвящена государственному правоохранительному органу специального назначения, которое занимает особое место в системе обеспечения национальной безопасности Украины.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж Цена НБУ
29.01.20245нейзильбер16.543540 000 pcs.
121 грн



Обсуждение монеты Управление государственной охраны Украины (128)

JJensonButton · 30 января 2024, 8:41  
Ответить
Може бути досить цінною монетою, яка "переплюне" розвітку!
ССодзи · 30 января 2024, 9:23  
Ответить
JensonButton, Не факт разведка по дизайну лучше а динамику и спрос покажет только время
ООст · 30 января 2024, 20:42  
Ответить
Цена НБУ - 121 грн.
ААндрій · 31 января 2024, 23:07  
Ответить
Паршивеньке виконання. Трішки краще ніж енергетики
avatarДмитро · 1 февраля 2024, 9:26  
Ответить
Андрій, цілком нормальне виконання, трохи гірше розвідки, з енергетиками на щастя нічього спільного.
AAndriy · 1 февраля 2024, 10:21  
Ответить
Аверс нормал. Реверс - жетончик на метро. Але розлетиться як пиріжки з лівером під станцією вже згаданого мною метро.
WW_W · 1 февраля 2024, 11:26  
Ответить
Andriy, про пиріжок з лівером - так тонко, аж товсто ))) О, є пропозиція - можна забацати голосувалку просту, навіть через гугл докс - на найкращу монету 2023 року. Ну чим ми не спільнота й гірші всяких нумізматичних журналів з їхніми експертами )))
SShumy · 1 февраля 2024, 12:56  
Ответить
W_W, судячи з коментарів, то перше місце займе "собор" - 95% коментів тут, що це найкраща монета НБУ всіх часів. Так що, об'єктивності тут мало буде.
ББандура · 1 февраля 2024, 13:00  
Ответить
Енергетикам , смілива, по дизайну і оформленні монета найкраща 2023
WW_W · 1 февраля 2024, 14:29  
Ответить
Shumy, угу - особливо люблю коментарі від людей які вживу монету не бачили, а співають дифірамби. виталий - погоджуюся з вами. Це - "прорив" 2023 року в переосмисленні монетного мистецтва. Ось вже є лауреати. Від себе можу додати - Народжений в Україні, Захисниці, Українська мова. Навіть НБУ виділяє різні номінації ))) - типу "сміливе рішення" чи "найбільше кольорового зображення" )))
ББандура · 1 февраля 2024, 17:28  
Ответить
Типу оберіть монету року , щоб ціну скрутили за неї в разів надцять. Як з іншими монетами типа чого дорого дак вона краща в році і т.д. і т.п. Да торгаші
ББандура · 1 февраля 2024, 17:32  
Ответить
а ви w_w, не потрібно сарказму. бо підпахує нахапати
VVitalii · 1 февраля 2024, 17:36  
Ответить
монета слабка по дизайну, але через військову тематику буде попит.
avatarДмитро · 1 февраля 2024, 17:38  
Ответить
Vitalii, де тут військова тематика? це контора мвс.
SStepler · 1 февраля 2024, 19:18  
Ответить
Дмитро, не плутайте поліцію охорони ,яка дійсно входить в структуру МВС, з УДО
WW_W · 1 февраля 2024, 19:19  
Ответить
виталий, який сарказм. Інколи біле це біле, а чорне це чорне. Монета справді цікава і монетним співвідношенням теж. Але хамити не потрібно. У вас завжди все зводиться до перекупів. Ви купили з рук коробку Військової розвідки по 1500 грн.за штуку?
ББандура · 2 февраля 2024, 0:46  
Ответить
w_w я не хамлю. а ви напевно живите на марсі ( я вам завидуюю білою завистю). А якщо люди не бачать очевидні речі то це ваші проблеми. А навіщо мені коробка розвідки? мені достатньо однієї , а якщо не візьму також трагедії не буде . І в нас з вами різні погляди на життя. Мучачос Аміго.
WW_W · 2 февраля 2024, 8:29  
Ответить
виталий, так так так, все звелося як завжди - ви один Дартан'ян )))
ББандура · 2 февраля 2024, 15:13  
Ответить
а ви Атос, Партос і Араміс
ВВячеслав · 4 февраля 2024, 20:22  
Ответить
Прочитав всі тексти стосовно кращої монети. Це мабуть жарт? Як вибирати? Я любитель і тому мені подобаються більше всього "Борщ" та "Українська мова". Чому не знаю, оригінально. Монета "Захисниця" виявилась самою важко доступною, по мінімальній ціні! А ця нова мабуть також буде дуже модна серед військових.
ААндрій · 4 февраля 2024, 23:16  
Ответить
Вячеслав, військовим вона абсолютно не цікава, тому що Управлі́ння держа́вної охоро́ни Украї́ни — державний правоохоронний орган спеціального призначення, що підпорядкований Президенту України та підконтрольний Верховній Раді України.
WW_W · 5 февраля 2024, 10:02  
Ответить
Вячеслав, та чому жарти. Ось так попередні роки вибирав Нацбанк - різні номінації https://bank.gov.ua/ua/news/all/zavershivsya-pershiy-etap-konkursu-krascha-moneta-roku-ukrayini-za-2020-rik. А на гривні, вже не згадаю - ніби обєднували срібло й нікель, якщо монети візуально були ідентичні. Так що голосувати можна, треба час і натхнення )))
BBuX · 6 февраля 2024, 17:59  
Ответить
Тираж 50000
avatarBondleks · 6 февраля 2024, 18:19  
Ответить
BuX, а не 40000?
RRomma55 · 6 февраля 2024, 20:11  
Ответить
Тираж (оголошений/фактичний), шт.: 50000/40000 Поки 40000
AAndriy · 7 февраля 2024, 10:09  
Ответить
10 годин 9 хв = 274 шт залишилось
AAleksandr · 7 февраля 2024, 10:14  
Ответить
10:10 - на складі вже був 0. Підкажіть, вона без буклету йде?
OOleksandrMN · 7 февраля 2024, 10:18  
Ответить
Aleksandr, без буклету.
Ccatalice · 7 февраля 2024, 10:23  
Ответить
Alexandr1900, десь буклет можна окремо купити? Чи він так для презентації?
Ccatalice · 7 февраля 2024, 10:24  
Ответить
Ну хоч встиг купити і то добре
ВВлад · 7 февраля 2024, 10:27  
Ответить
А чого ж ціна така як із буклетом? Чи це уже цьогорічні ціни такі, якщо так то ціна із буклетом уже буде десь154-160грн...
OOleksandrMN · 7 февраля 2024, 10:31  
Ответить
catalice, як і у випадку з "Воєнна розвідка України", буклети якщо і будуть,то обмеженим тиражом.
ББандура · 7 февраля 2024, 11:03  
Ответить
Зразу 500
Ccatalice · 7 февраля 2024, 11:46  
Ответить
Alexandr1900, їх можна було придбати десь?
OOleksandrMN · 7 февраля 2024, 12:07  
Ответить
catalice, не цікавився,вже ті буклети немає куди складати.
ССаша · 7 февраля 2024, 12:49  
Ответить
Alexandr1900, Згідний з вами на рахунок буклетів.
MMazepa90 · 7 февраля 2024, 14:11  
Ответить
catalice, 15 лютого ще буде продаж
ККонстантин · 7 февраля 2024, 22:21  
Ответить
Shumy, ну то людям ж треба розганяти ціну на монету, щоб цінник поставити х5. А піпл схаває))
RRoman · 7 февраля 2024, 22:24  
Ответить
Для чого купувати цю монету по 500грн?
Ccatalice · 7 февраля 2024, 23:02  
Ответить
Цікаво, а є попит на них навіть по 400 грн?
RRoman · 8 февраля 2024, 7:45  
Ответить
На даний момент, я більше ніж 200грн. незаплативби.
ННе Я · 8 февраля 2024, 8:44  
Ответить
Roman, На даний момент 200 всім обійшлася монета, якщо врахувати доставку НП.
SShumy · 8 февраля 2024, 9:41  
Ответить
Через тиждень дистрибютори ще викинуть 15 тисяч, там ціна ще нижча від ІМ буде. Побачимо що тоді залишиться від ціни в 500 грн.
DDjoker_a · 8 февраля 2024, 10:15  
Ответить
Shumy, Тираж монети 40 тис. викинули 15 тис. Залишилось реалізувати через інтернет-магазин 5 тис. згідно постанови НБУ. Так що не розкатуйте губу.
avatarДмитро · 8 февраля 2024, 10:17  
Ответить
Shumy, яким чином вона нижче буде? ну хіба що гривень на 20, бо доставка укрпоштой 40 гривень, а з'їздити в банк та назад це мінімум 15-20 гривень, та випити кави поки в черзі за ними стояти це ще мінімум 20.
avatarДмитро · 8 февраля 2024, 10:20  
Ответить
Djoker_a, все правильно написав, ще 15 мають ділери продати, алеж всі знають яка там мутна схема і кому і куди вони ящиками потрапляють від тих ділерів, тож реально в роздріб по банківській ціні потрапить набагато меньше.
avatarBondleks · 8 февраля 2024, 10:31  
Ответить
Нижче 300 навряд чи ціна впаде, а якщо і впаде то не на довго. Не захмарний тираж та "стартова" ціна НБУ робить це не вигідним. А якщо врахувати, що вже майже у кожного по декілька обліковок в НБУ, то точно хтось "нахапає")
ККонстантин · 8 февраля 2024, 11:20  
Ответить
Вже по 320 без аукціону можна купити
avatarYoda · 8 февраля 2024, 16:33  
Ответить
прогнозую що ціна буде в межах 500 грн
avatarBondleks · 8 февраля 2024, 18:27  
Ответить
Прогнозую коридор 250-500 перші 3 місяці)
Sskif · 8 февраля 2024, 21:50  
Ответить
Mazepa90, 15 лютого мабудь буде в продажі ще якась нова монета , вигідно купити 2 шт одною посилкою)
ББандура · 10 февраля 2024, 13:10  
Ответить
вже 300 то є дуже добре, дай Бог щоб 250
DDjoker_a · 11 февраля 2024, 13:14  
Ответить
виталий, Не надійся. Через місяць буде більше 500 коштувати.
avatarДмитро · 11 февраля 2024, 14:20  
Ответить
виталий, не буде, скоростріли продадуться і буде 400-500
ННе Я · 13 февраля 2024, 15:26  
Ответить
Всетаки продаж вже завтра
ССодзи · 13 февраля 2024, 18:18  
Ответить
Печаль что 1 монета Кохання не будет завтра ?
PPublisher · 13 февраля 2024, 19:50  
Ответить
Содзи, а чому мала бути завтра? Є дати введення у обіг?
avatarДмитро · 13 февраля 2024, 21:58  
Ответить
Publisher, воно якби логічно щоб монета Кохання завтра вийшла, але наєбу як завжди подлянку зробить і пустить у продаж через 2-3 дні після охорони, требаж видимість шаленої зайнятості робити і кинути нумізматів на зайву доставку.
ННе Я · 13 февраля 2024, 22:07  
Ответить
Дмитро, Але чомусь нема розсилки повідомлень. Можливо зранку будуть, а продаж з 13.00. (колись таке було)
PPublisher · 13 февраля 2024, 22:23  
Ответить
Дмитро, це так як із дзвониками. Всі придумують дати, а виробник вирішує сам ))) IMHO - такі монети треба продавати в січні, щоб був подарунок на лютий. З іншого боку, може це в нас асоціації такі, а там насправді «кохання» це просто кохання і не привʼязане до свят
avatarBondleks · 13 февраля 2024, 23:03  
Ответить
Дмитро, завтра можуть в обіг ввести і презентувати, а 15го разом з охороною в реалізацію.
avatarBondleks · 13 февраля 2024, 23:05  
Ответить
Publisher, це вже подарунок на наступний рік, щоб дорожчий був)
ССодзи · 13 февраля 2024, 23:08  
Ответить
Bondleks, Охорона уже 14 в продаже остаток думал еще Кохання будет но увы бред конечно по 1 монете скорость и количество доставок .......................
avatarBondleks · 13 февраля 2024, 23:17  
Ответить
Содзи, та хто їх знає де вони лохонулись чи при першій розсилці чи датою в ІМ, а можливо дійсно завтра продаж буде о 13:00 двух чи може однієї монети, розсилки на 10:00 нема. Час покаже, це ж НБУ)))
avatarBondleks · 13 февраля 2024, 23:20  
Ответить
Содзи, а КОХАННЯ буде, його не може не бути!) Гарного вечора!
ССодзи · 14 февраля 2024, 0:04  
Ответить
Bondleks, Да увидел релиз еще бы фото и цену )
TTarranTino · 14 февраля 2024, 0:08  
Ответить
Содзи, а от фото - це інтрига, думаю буде темподрук з серцем
Ккапитан Арчибальд · 14 февраля 2024, 0:19  
Ответить
14 .02 о 10:00 починається реалізація монети "Кохання" у кількості 15000 штук. Всім добра!
avatarBondleks · 14 февраля 2024, 0:28  
Ответить
Содзи, нема межі людським бажанням)))
avatarДмитро · 14 февраля 2024, 7:13  
Ответить
159 в буклеті, я так зрозумів не кольорова, але анонс о 12 ночі це треш, а на сайті навіть положення про випуск ще нема!
ННе Я · 14 февраля 2024, 9:21  
Ответить
Дмитро, Уже є фото. Прикольна монета.
Ccatalice · 14 февраля 2024, 9:22  
Ответить
З'явилося фото
ННе Я · 14 февраля 2024, 9:25  
Ответить
Художник чи дизайнер мабуть той що енергетиків розробляв
avatarДмитро · 14 февраля 2024, 9:26  
Ответить
Олег-vr, ну таке собі, ні про що як на мене.
ННе Я · 14 февраля 2024, 9:29  
Ответить
Дмитро, мені сподобалась, хоч щось є, а не чисте поле
ННе Я · 14 февраля 2024, 9:40  
Ответить
Дмитро, Раніше думав таку срібну взять, мабуть небуду
SShumy · 14 февраля 2024, 9:42  
Ответить
Та да, дизайн монети ще той. НБУ треба замінити художників і дизайнерів, у них певно зовсім немає наснаги створювати щось дійсно цікаве і незрівняне. Ось наприклад чому в слові "Україна" не розмістити два сердечка замість одного? Ну така собі монета як на мене. Але за 10хв розгребуть без сумніву)
avatarДмитро · 14 февраля 2024, 9:54  
Ответить
Олег-vr, шось ви собі протирічите-то сподобалась то не буду, то прикольна то майдуков.
ННе Я · 14 февраля 2024, 9:57  
Ответить
Дмитро, сподобалась тому, що думав буде одне сердечко і голе поле, а так краще
Ccatalice · 14 февраля 2024, 9:58  
Ответить
Думаю як на подарунок буде попит) я залишу собі одну щоб в майбутньму подарувати)
ССергій · 14 февраля 2024, 10:17  
Ответить
Когда будет допродажа кохання і серебра кохання?
ННе Я · 17 февраля 2024, 10:42  
Ответить
Не замовляйте Укрпоштою. За тиждень вкрали чи загубили дві посилки, з НБУ і Укрпошти
RRost777 · 17 февраля 2024, 13:55  
Ответить
Олег-vr, значит такое Ваше счастье. Риски есть с любым почтовым оператором. Не в качестве рекламы, но за 10 лет (примерно пару тысяч отправлений) Укрпочтой ничего не потеряно. Пару-тройку раз приходило не на то отделение. По Новой почте тоже потерь не было
ННе Я · 17 февраля 2024, 14:35  
Ответить
Rost777, В мене тоже ніколи не було такого, а тут на відділені таке трапилось двічи. У додатку пише що відправлення у відділені, пішов у відділення, сказали що додаток то таке, головне смс, а смс нема. Можливо якась криса у відділенні. Ще цікаво те, що це всього сьоме відправлення на це відділення. 2 з 7 це недуже добре.
avatarДмитро · 17 февраля 2024, 14:38  
Ответить
Олег-vr, ну так тож питання до конкретного відділення-нехай розбираються, там не так багато людей, по треку можно відслідкувати коли саме прибула і хто в той день працював, а не треба на всю укрпошту гнати, у мене нова пошта частіше втрачала ніж укрпошта.
PPublisher · 17 февраля 2024, 14:41  
Ответить
Це називається - ризики інтернет-торгівлі.
ННе Я · 17 февраля 2024, 15:47  
Ответить
Дмитро, Якраз тут питання до пошти, а не до відділення. На сортувальному центрі дрібні відправлення складають у здоровий мішок і дається номер. Коли прибуває той мішок у відділення, вноситься той номер і програма всім посилкам показує прибуття, а потім у відділені сортуються і вносяться у їхню базу. Так от той мішок з моїм треком прийшов, а посилки нема.Получається загублена на Центральному сортуванні. Ваше право хвалить пошту, а моє гнати.
ННе Я · 17 февраля 2024, 16:34  
Ответить
Publisher, Згоден що ризики. Погано те що ніхто нехоче розбиратись
ССодзи · 17 февраля 2024, 17:01  
Ответить
Напишите на их страницу в фейс буке мне помогли разобрались быстро опишите что так и так что не дошло что пропало https://www.facebook.com/ukrposhta?locale=uk_UA
ННе Я · 17 февраля 2024, 17:09  
Ответить
Содзи, Дякую. Я на електронну адресу пошті написав, жду відповідь. Може у понеділок напишуть. Хоча недавно відправили не на те відділення так досих пір ничого не можуть зробити, жду коли верниться назад і повернуть кошти.
WW_W · 17 февраля 2024, 19:22  
Ответить
Олег-vr, укрпошта по електронці досить оперативно вирішує питання. Там є цілий відділ, який займається пошукам. Принаймні, колись був.
ННе Я · 17 февраля 2024, 20:55  
Ответить
W_W, Дякую. правда швидко працюють, одне вже знайшли. Було в якомусь селі
Aavram2882 · 18 февраля 2024, 7:53  
Ответить
Олег-vr, з листопада 2023 зникло моє замовлення на Укрпошті. Телефоную, пишу, Укрошті, НБУ - ні грошей ні монет. Перейшов на Нову пошту, так НБУ не може підняти сраку і замовляє кур'єра до себе. Тому Нова пошта коштує дороще змовлення, бо НБУ продає по 1 штуці. Раніше протягом 20 років, жодної втрати на Укрпошті. А зараз бачу якісь дива на Укрпошті.
ННе Я · 18 февраля 2024, 8:29  
Ответить
avram2882, Я користуюсь Укр поштою дуже рідко. у НБУ завжди замовляв новою поштою,а це вирішив спробувати, всього два замовлення і зразу проблеми, одне пропало, добре що дружина ще купила.
ВВлад · 18 февраля 2024, 21:45  
Ответить
avram2882, Олег-vr, шановні, не треба тут створювати паніку! Якщо у когось із вас трапилась така ситуація, то це не значить що у всіх таке має бути чи буде, це як з лотерейними квитками: хтось купив одного разу і виграв, а хтось купує ціле життя і нічого не виграє! Тут теж саме, ви так нагнітаєте на укр пошту що просто смішно, а по вашому на новій пошті посилка не може загубитися? Ви мабудь не бачили як на логістичних центрах нової пошти розкидають посилки((( Я не відстаюю укр пошту, але користуюся нею з того самого моменту як нова пошта підняла тарифи, і нічого, все норм ну трохи довше може іти посилка, алеж по ціні на укр можна зробити дві-дві з половиную посилки як на новій це буде лише одна. Так що вибір за кожним із Вас, а загубитися може будь що і будь де....
Mmylix · 19 февраля 2024, 0:37  
Ответить
Влад, різниця по Києву у вартості доставки 63 грн НП проти 40 УП, і де тут різниця на 2 - 2.5 посилки? Також викладу свій останній трек Укрпошти: з Києва на Київ через Полтаву, посилка йшла із 07.02 по 12.02, 5 днів по місту: Відправлення вручено: Особисто ХХХХХ м..Київ Україна 12.02.2024 Відправлення у точці видачі/доставки ХХХХХ м..Київ Україна 11.02.2024 (це неділя, відділення не працює) Надходження на сортувальний центр ТЕРМIНАЛ Україна 10.02.2024 Відправлення з сортувального центру ТЕРМIНАЛ Україна 10.02.2024 Відправлення з сортувального центру м..Полтава Україна 10.02.2024 Надходження на сортувальний центр м..Полтава Україна 09.02.2024 Надходження на сортувальний центр м..Київ Україна 07.02.2024 Відправлення з сортувального центру м..Київ Україна 07.02.2024 Відправлення прийняте 05300 м..Київ Україна 07.02.2024
RRomma55 · 19 февраля 2024, 5:52  
Ответить
mylix, якщо я не помиляюсь, то з 1 січня Укрпошта Київ-Київ 50 грн. Різниця з НП 13 грн.
avatarДмитро · 19 февраля 2024, 8:04  
Ответить
Romma55, помиляєтесь, таки 40.
WW_W · 19 февраля 2024, 8:17  
Ответить
Київ це ще не вся Україна. Та й тариф НП місто-місто зовсім інший. Товариш отримав монету минулого тижня, 118 грн. доставка. Нацбанк відправив кур'єром. Круто, що сказати. Мені Укрпошта прийшла як завжди - 50 грн., але трошки довше оброблялося. Не Київ.
WW_W · 19 февраля 2024, 8:18  
Ответить
mylix, не в них система глюканула. Логістично їздило з Києва в Київ.
ННе Я · 19 февраля 2024, 9:27  
Ответить
W_W, Значить Ваш товариш сам винен, нацбанк відправляє на адрес який указаний, іншого в них нема. Да НП дорожче але мені подобається дужче чим УП. Шо поробиш, такий я
ННе Я · 19 февраля 2024, 9:29  
Ответить
За вихідні з моїми відправленями розібрались. Одне знайшли, а з монетою написали нам дуже шкода
UUA · 19 февраля 2024, 10:04  
Ответить
W_W, Плата 35₴ за кур'єра списується, коли посилка потрапляє в точку видачі, тому не треба поспішати з оплатою за доставку.
WW_W · 19 февраля 2024, 10:30  
Ответить
Олег-vr, так йому не розходиться, йому зручніше на НП, а за сервіс потрібно платити.
ННе Я · 19 февраля 2024, 10:56  
Ответить
Всетаки ця монета вживу виглядить класно. Мабуть через якийсь час буде недешева
SSerj · 19 февраля 2024, 19:58  
Ответить
Сьогодні відкриваю поштовий маркет, а там набір "10 років війни" Гарно так виглядає. Відкриваю передзамовлення, а там ліміт 30 шт. !!! Укрпошта в нас головний барига) Пам'ятаю Херсон навіть не виставили в продаж он лайн, бо все викупили. А тут висить цілий день з таким лімітом. Не здивуюсь, якщо тиражі фактичні не відповідають заявленним. Так як вони зробили з карткою корабль іді. Здивувався, що на картці в мене було 200 000, потім потрапила до рук 800 000. Написав їм листа. Вони це сприйняли не дуже і запросили докази того, що тираж 800 000, бо на сайті було 200! Після того, як я надав докази))) Вони мені відповіли, що так, дійсно! Через великий попит було прийнято рішення збільшити тираж і він становить 1 100 000!!! Інформацію відредагували на сайті, дякуємо за звернення) Отак от треба бало рубити)
avatarДмитро · 19 февраля 2024, 20:07  
Ответить
Serj, нащо тут спамите нікому не цікавими марками? Йдіть на сайт до сіфілітиків і там плакайте!
SSerj · 19 февраля 2024, 20:13  
Ответить
Дмитро, балабол прокинувся) Поділився з іншими спостереженнями, ти можеш просто прогортати далі. Зрозумів?) Більше не пишу туфту)
ВВлад · 19 февраля 2024, 20:21  
Ответить
mylix, вибачте не знаю Вашого імені, а у мене різниця доставки 90 НП проти 45 УП, тож не порівнюйте усю Україну із Києвом, і думаю це потрібно розуміти, що я і хотів донести. А те що Ваша посилка мандрувала Київ-Полтава-Київ, то це питання не до мене, а потрібно було зясовувати ці питання при отриманні і оплаті за доставку, я наприклад за такі качелі не платив би...
avatarДмитро · 19 февраля 2024, 20:26  
Ответить
Serj, туфту пишеш ти, це сайт про монети і нікому ті убогі марки тут нахрін не цікаві, іди балаболь на відповідні сайти.
ООльга · 19 февраля 2024, 20:45  
Ответить
Добрий вечір. А охорона ще буде, чи вже все розпродано? Бо з сайту пропала.
RRomma55 · 19 февраля 2024, 20:50  
Ответить
Ольга, ІМ свою квоту продав
avatarYoda · 6 апреля 2024, 7:45  
Ответить
Монета не виправдала сподівання по ціні(((
AAquaSlawko · 6 апреля 2024, 10:42  
Ответить
Юрій, ви купили кілька коробок?
avatarДмитро · 6 апреля 2024, 11:23  
Ответить
Так схоже затарився, думав розгонять як розвідку до 1500 :-)))))
ППетерсон · 6 апреля 2024, 14:09  
Ответить
Юрій, а чого мала виправдати? Хіба би що охоронців зобов'язали носити її замість нагрудного жетона, або б роздавали їм замість медалей
avatarBondleks · 6 апреля 2024, 15:08  
Ответить
Юрій, 100+% то вже мало?
WW_W · 6 апреля 2024, 19:06  
Ответить
Люди часто собі придумують якісь монетні перспективи, а потім живуть в світі казок, які розбиваються об реальність.
ООлексій · 6 апреля 2024, 19:20  
Ответить
Ця монета природнім шляхом, без розгонів, через якийсь час наздожене, а може й обжене "Розвідку".
AAquaSlawko · 1 мая 2024, 20:00  
Ответить
Олексій, поки що вона природнім шляхом Розвідку наздоганяє від'ємно )))
SSerj · 1 мая 2024, 22:49  
Ответить
Особисто я на цю монету не розраховував. Навіть був момент, коли думав, а чи потрібно вона мені в колекції взагалі. Давайте розберемось чому) Наш президент і посадові особи ловлять чималий хейт своїми вчинками. Військові, а особисто добровольці, просто в шоці від ставлення влади до військових. А про що ця монета? А про тих охоронців, які оберігають саме владу. Президента і всю його свиту. То чому повинна була вистрелити ця монета, коли владу ненавидить більше половини України? Ця монета, це як медаль "фінансова розвідка" - зашкварна. Бо цей фінансовий мониторинг, в більшості, спрямований на простих людей. Цей весь сенс важливий для вартості монети, бо якщо люди ненавидять владу і її дії, то кому потрібні ці монети. З часом звісно подорожчає, але до розвідки, де люди реально ризикують життям, їй дуже далеко. В цьому році планують випустити монету "Цифрова держава" - в ту саму коробку. Не раджу нагрібати, якщо що :) Така ж зашкварна монета. Настрої людей в країні показуть добре, на якому місці вони вертіли цю цифру.
ООлексій · 2 мая 2024, 0:38  
Ответить
Те, що монета зашкварна, цілком згоден, але її тираж майже в два рази менший. Отже, і перспективи у неї не такі вже й кепські.
VVolodymyr · 3 июля 2024, 16:23  
Ответить
https://invite.viber.com/?g2=AQBgd7OUENBA9VMeFSTJ6vjGK7maGn0OBYnKVY8FDygi7P4P2bftFmef%2FbHAIJcZ Продам 270 грн
VVolodymyr · 3 июля 2024, 17:10  
Ответить
Чому ви всі дизлайки ставите? Що вам не подобається?
avatarАндрій · 5 апреля 2025, 17:57  
Ответить
Що це трапилось ? Ціна рік простояла без змін 290 грн, а тут раптом 500...)
avatarДмитро · 5 апреля 2025, 18:08  
Ответить
Андрій, та просто якийсь божевільний влупив ціну та і все, а цей сайт ще більш дивно став працювати, по стратигу постійно якусь космічну ціну показує, а при переході за посиланням там геть інші ціни в рази нижче.
avatarДмитро · 5 апреля 2025, 18:10  
Ответить
Андрій, на томуж мокшааукціоні якщо людською мовою забити пошук, то видає мульйон пропозицій в межах 300, але цей сайт чомусь тягне єдине оголошення мокшанською за 500
AAquaSlawko · 5 апреля 2025, 19:19  
Ответить
Андрій, Дмитро, НА дуже тупив вчора ввечері, зріз даних йде після півночі, напевно тому, і це не тільки по цій монеті

Оставить комментарий :

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста Зарегистрируйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта