Монета Родительское счастье в подарочной упаковке 5 грн., рыночная цена 18.06.2026

Батьківське щастя у подарунковому пакованні
серебро
4 875 грн.

Самые дешевые предложения

Часть предложений и аналитика цен доступны после входа, но вы уже можете перейти к объявлениям на ua-coins.info.


Аверс Родительское счастье в подарочной упаковке
На аверсе монеты на зеркальном фоне размещена композиция: родительские руки, ласково держащие ножки младенца, символизирующие доверие, чувство защиты и любовь, соединяющую семью (по центру); надпись УКРАИНА (вверху по центру), под которой малый Государственный Герб Украины, номинал 5 и графический символ гривны (слева от рук) и внизу по центру – год чеканки монеты 2024 (ноль изображен в форме сердца).
Реверс Родительское счастье в подарочной упаковке
На реверсе монеты на зеркальном фоне изображен мирно спит на мягких облачках среди игрушек (элемент отделки – тампопечать). Погремушка, сияющая на фоне ночного неба, словно луна, дарит чувство покоя и уюта. Оно освещает путь ребенка в мир мечтаний и фантазий, даря беззаботные сны.

Памятная монета "Родительское счастье" посвящена самому дорогому в жизни - счастью быть родителями, трепету первых объятий и безусловной любви к малышу.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж Цена НБУ
29.04.20245серебро15.553315 000 pcs.
2211 грн
Сегодня:  4 827 грн



Обсуждение монеты Родительское счастье в подарочной упаковке (174)

UUser_12508 · 30 апреля 2024, 7:25  
Ответить
Як отключить на сайті рекламу? Невиносимо!!!!
ННе Я · 30 апреля 2024, 7:30  
Ответить
Дмитро, якщо гуглхром https://chromewebstore.google.com/detail/adguard-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80/bgnkhhnnamicmpeenaelnjfhikgbkllg?hl=uk&utm_source=ext_sidebar
РРоман · 30 апреля 2024, 9:01  
Ответить
нбу продавав цю монету?
RRomma55 · 30 апреля 2024, 9:27  
Ответить
Роман, ні
UUser_12508 · 30 апреля 2024, 17:30  
Ответить
все зрозумів, буду телефонувати як завжди у вівторок
ООлександр (Одеса) · 30 апреля 2024, 18:03  
Ответить
Визуально, кроме размера в 2 мм и надписи по гурту ни чем не отличается от нейзильбера ... Можно было бы внести отличие в виде номинала монета ...
RRomma55 · 30 апреля 2024, 18:59  
Ответить
Олександр (Одеса), 10 грн - унция, 5 -пол унции и тд...
ІІгор Собчик · 30 апреля 2024, 19:49  
Ответить
Це якийсь розвод. Я телефонував в НБУ, там сказали,що реалізація монети відкладенна з квітня скоріш за все до травня. Можливо це якийсь працівник 'виніс' її з першого чикану!?
RRomma55 · 30 апреля 2024, 20:00  
Ответить
Так травень вже завтра. В цьому році ІМ НБУ раз в тиждень щось продає.(четвер-п'ятниця)
avatarДмитро · 30 апреля 2024, 20:22  
Ответить
Ігор Собчик, чого ви істерите? Вчора тільки вийшла в обіг, в чому і де розвод?
ІІгор Собчик · 30 апреля 2024, 21:39  
Ответить
Істерите Ви. Мені поцимбалам на Вашу думку, залиште її при собі, зрозуміло?
ІІгор Собчик · 30 апреля 2024, 21:40  
Ответить
Є велике бажання можемо поспілкуватись віч-на-віч.
avatarДмитро · 30 апреля 2024, 22:11  
Ответить
Ігор Собчик, таки точно істеричка, якісь розборки на рівному місці вигадує, не з тої ноги прокинувся?
UUser_12508 · 1 мая 2024, 9:21  
Ответить
Витяги з рішень Правління Національного банку 2024 рік № 64-рш від 27.02.2024: 1. Із 01 березня 2024 року: ввести в обіг пам’ятну монету України "Батьківське щастя" із серії "Інші монети" номіналом 5 гривень із нейзильберу, категорія якості карбування – "спеціальний анциркулейтед" (елемент оздоблення – тамподрук), тираж – до 100 000 шт. у сувенірному пакованні (далі – пам’ятна монета в сувенірному пакованні); розпочати підкріплення структурних підрозділів Національного банку України пам’ятною монетою в сувенірному пакованні та її реалізацію банкам-дистриб’юторам. 2. Із 07 березня 2024 року розпочати реалізацію Національним банком України, банками-дистриб’юторами, банками України іншим юридичним і фізичним особам пам’ятної монети в сувенірному пакованні. № 52-рш від 13.02.2024: 1. Увести в обіг, розпочати підкріплення структурних підрозділів Національного банку України та реалізацію Національним банком України, банками-дистриб’юторами, банками України іншим юридичним і фізичним особам: із 14 лютого 2024 року пам’ятну монету України "Кохання” із серії "Інші монети" номіналом 5 гривень із нейзильберу, категорія якості карбування – "спеціальний анциркулейтед", тираж – до 50 000 шт. у сувенірному пакованні; із 23 лютого 2024 року пам’ятну банкноту України номіналом 50 гривень "Єдність рятує світ" серії ЄC з номерами 0000001–0300000 2024 року випуску, тираж – 300 000 шт. [з яких: 299 952 шт. – у сувенірному пакованні, два нерозрізані аркуші (на одному аркуші 24 банкноти Так що шановні колекціонери ,хто не купив монету ,буде мати можливість купити після того ,як НБУ випустить повний наклад цієї монети до 100 тис як зазначено в рішенні НБУ.
Vvoit · 1 мая 2024, 10:11  
Ответить
Олександр (Одеса), логотип монетного двору, на срібних монетах він відсутній
RRomma55 · 1 мая 2024, 10:24  
Ответить
voit, на гурті
Vvoit · 1 мая 2024, 10:26  
Ответить
Точніше сказати він є, але на гурті монети
ООлександр (Одеса) · 1 мая 2024, 11:04  
Ответить
voit, есть фото гурта или информация о том что нём нанесено?
UUser_12508 · 1 мая 2024, 11:50  
Ответить
Олександр (Одеса), Извините, но я не могу предоставить фото в данный момент. Я придерживаюсь политики конфиденциальности и безопасности, и не могу передавать личные изображения или фотографии. Надеюсь на ваше понимание и готов ответить на любые другие вопросы или запросы, которые у вас возникнут. Спасибо за понимание.
avatarДмитро · 1 мая 2024, 11:53  
Ответить
ох і дуркує хтось і імена постійно змінює, адміни ау! пора прикрити цього неадеквата!
UUser_12508 · 1 мая 2024, 12:04  
Ответить
Українська монета "Родительское счастье" стала не лише об'єктом нумізматичного інтересу, але й предметом глибоких роздумів про сімейні цінності та безпеку. У світлі неспокійних подій, які відбуваються в країні, де навколо нас постійно загрози та небезпеки, важливо пам'ятати про найголовніше - сім'ю та рідних. Спілкування на форумах та соціальних мережах може бути не тільки місцем для обміну думками та інформацією, але й місцем, де можна висловити свої страхи та переживання. В обговоренні на Bondleks про те, як важливо мати здоровий розсуд у випадках надзвичайних ситуацій, можна побачити важливість підтримки та розуміння один одного. Історія про монету "Батьківське щастя" у контексті обговорення на форумі нагадує нам про значення родинних цінностей та любові до близьких. Ця монета стала символом тепла, захисту та безмежної любові, яка об'єднує сім'ю. Її випуск урочисто вшановує батьківське щастя та радість виховання дитини. У свою чергу, обговорення на форумі також показує, що важливо бути обережними та розсудливими у виборі джерел інформації та у способах вирішення проблем. Пам'ятаймо про важливість дотримання правил безпеки та звертання до відповідних служб у випадку надзвичайних ситуацій. Таким чином, обговорення на форумах може бути корисним не лише для обміну інформацією, але й для поглиблення розуміння різноманітних аспектів життя. Нехай монета "Родительское счастье" нагадує нам про цінність родини та любові до близьких, а обговорення на форумах допомагає зберегти спокій та згуртованість у складних часах.
WW_W · 1 мая 2024, 12:14  
Ответить
Обмежити реєстрацію нових користувачів та видалити всіх новозареєстрованих за останній тиждень
avatarДмитро · 1 мая 2024, 12:22  
Ответить
W_W, я вже в минулі такі приходи неадекватів писав адміну, що непоганоб якось ускладнити реєстрацію хочаб через телефон, ну і звісно не повинно бути можливості зміни ніку безкінечну кількість разів. Алеж він цим займається безкоштовно на добровільних началах (хоча за тони реклами напевно і отримує якісь гроші) тож наврядчи буде цим заморочуватись.
ББандура · 1 мая 2024, 16:40  
Ответить
Потрібні монети для батьківського щастя
Ssilver · 9 мая 2024, 8:36  
Ответить
Може хтось володіє інформацією коли буде продаж даної монети в магазині НБУ і чи буде взагалі продаватися?
Sser_p_z · 9 мая 2024, 18:56  
Ответить
silver, У ПРОДАЖУ З 16 ТРАВНЯ 2024
avatarYoda · 11 мая 2024, 13:53  
Ответить
ser_p_z, чому на сайті нбу немає інфо щодо продажу 16.05 Можете дати лінк?
avatarYoda · 11 мая 2024, 13:54  
Ответить
User_12508, * відключити, нестерпно
avatarДмитро · 11 мая 2024, 17:42  
Ответить
ser_p_z, з коханням напевно поплутали
ААлексчех · 12 июня 2024, 12:02  
Ответить
Уже появилась в продаже на Виолити, хорошо НБУ работает...
ААндрій · 14 июня 2024, 22:45  
Ответить
Та яке віоліті? Вона вже продається всюди, де тільки можна, окрім інтернет-магазину нбу.
ННе Я · 28 июня 2024, 11:17  
Ответить
Нарешті дочекались
BBart_S · 28 июня 2024, 12:06  
Ответить
два місяці маринували)
OOufffl · 28 июня 2024, 12:08  
Ответить
Bart_S, сподіваємося, що від м'яса ще щось залишилося
BBart_S · 28 июня 2024, 12:47  
Ответить
Oufffl, якщо не докарбували до запланованоного тиража в теорії мали б виставити на продаж 3000шт, як буде побачимо майже в кожному продажі ІМ є щось нове.
OOufffl · 28 июня 2024, 14:09  
Ответить
Bart_S, згоден, будемо дивитися по ситуації
OOufffl · 28 июня 2024, 14:11  
Ответить
Bart_S, але карбувати їм ще є куди, оголошений тираж був 15000 тисяч
SShumy · 28 июня 2024, 17:14  
Ответить
Хтось буде брати це срібло?
ООлександр (Одеса) · 28 июня 2024, 18:19  
Ответить
Shumy, ... по цене ИМ разберут все ...
BBart_S · 28 июня 2024, 18:41  
Ответить
Shumy, ну ось це прям дуже дивне запитання) Звичайно будемо. Тільки не просто брати а намагатися взяти в боротьбі з багами ІМ, ботами ,гідрантами, тисячами новоприбулих колекціонерів, які з банків перейдуть на ІМ ...
SShumy · 28 июня 2024, 19:14  
Ответить
Bart_S, так ото ж і питаю, що може хтось розчарувався в цих скачках від ІМ)
AAntua · 29 июня 2024, 0:13  
Ответить
Oufffl, тираж будет 5000
OOufffl · 29 июня 2024, 11:33  
Ответить
Shumy, скачки додають азарт, коли незважаючи на всі ці перешкоди вдається вловити монету, а то і декілька
avatarBondleks · 29 июня 2024, 18:18  
Ответить
Oufffl, Таки так. Цікава онлайн гра)
SSibiraDmitriy · 1 июля 2024, 14:33  
Ответить
2500шт на завтра, є шанс взяти, дуже гарна монетка
avatarYoda · 1 июля 2024, 19:48  
Ответить
Яка буде ціна?
DDevil · 1 июля 2024, 19:52  
Ответить
Ну если цена будет до 2к - отлично, надеюсь нбу не будет наглеть и не выставит по рыночной в 4к)
DDjoker_a · 1 июля 2024, 20:43  
Ответить
1944 грн.
avatarДмитро · 1 июля 2024, 20:48  
Ответить
Devil, ну шо ви мелете, з якого переляку нбу по ринковій буде виставляти? Досить того, що за коробочку з бантиком 300 чи 400 гривень накинули.
PPublisher · 2 июля 2024, 0:49  
Ответить
IMHO, для півунційної і так велика банк ціна. А про ринкову ціну можна буде поговорити після карбування всього запланованого тиражу (15000)
VVovka89 · 2 июля 2024, 9:33  
Ответить
Publisher, Фактичний тираж 5000,ніяких 15000 не буде
SShumy · 2 июля 2024, 10:05  
Ответить
На складі залишилось 663 шт, ваша черга - 6681 - хаха, це треш)))))))
AAlucardo · 2 июля 2024, 10:05  
Ответить
Купити монету можна було цього разу, навіть такий слимак як я зміг оплатити.
avatarYoda · 2 июля 2024, 10:10  
Ответить
торги завершились ?
AAndriy · 2 июля 2024, 10:12  
Ответить
купити срібло нереально
IIhor · 2 июля 2024, 10:15  
Ответить
Shumy, на скільки я зрозумів черга загальна, тому, що я купляв банкноту якої на залишку було 1000 шт, а я в черзі був 4000 з чимось і в кошик вона додалася
SShumy · 2 июля 2024, 10:23  
Ответить
Ihor, можливо і так, але мені в кошик досі нічого не додалось.
OOufffl · 2 июля 2024, 10:23  
Ответить
Купив 4 штуки, було на диво просто, думав, що і одну не візьму
OOleksandrMN · 2 июля 2024, 10:25  
Ответить
Вкотре перемогли гідранти з автобусами.
ММетро · 2 июля 2024, 10:28  
Ответить
OleksandrMN, у мене були мости)) Поки повідмічав, то в черзі був 3300 , а монет всього 2500 ((
ННе Я · 2 июля 2024, 10:30  
Ответить
OleksandrMN, Кожного разу чистю історію перегляду перед купівлею, ще не попадалися не гідранти не щось інше
OOleksandrMN · 2 июля 2024, 10:36  
Ответить
Олег-vr, чистите в браузері,чи якимось чином на сайті ІМ?
ННе Я · 2 июля 2024, 10:37  
Ответить
OleksandrMN, в браузері
Hholland · 2 июля 2024, 10:40  
Ответить
Oufffl, теперь осталась самая малость, найти четырех или трёх людей готовых заплатить ещё больше, с учётом того, что рухнуло всё, за исключением золота и серебра близкого к бирживой цене. У меня светилась кнопка зелёным но не стал покупать. Считаю, что тираж большой для серебра, что цена завышена раза в три.
OOleksandrMN · 2 июля 2024, 10:42  
Ответить
Олег-vr, чищу історію досить часто,можливо суть просто у везінні.
Hholland · 2 июля 2024, 10:45  
Ответить
Andriy, очень реально. А зачем? Может лучше на эти же деньги купить импортную цветную унцовку с какими-то рыбками, машинками и ещё сдача останется?
ННе Я · 2 июля 2024, 10:47  
Ответить
OleksandrMN, Можливо. Одного разу відкрив три акаунти одночасно на компі, дві з зачищеною історією, а один ні. Там де не чистив не зміг кинути в кошик нічого із за автобусів та мотоциклів, на інших без проблем. Можливо повезло.
AAndriy · 2 июля 2024, 10:51  
Ответить
holland, сама монета просто галіма . але в плані перепродажу буде завжди в ціні . національний банк безсоромно грає на батьківських почуттях ,заломивши таку ціну ні за шо .
ССодзи · 2 июля 2024, 10:53  
Ответить
Andriy, Монета нормальная и красивей много уг которого по на выпускали раньше
ВВіталій · 2 июля 2024, 10:54  
Ответить
Як позбутися капчі ? хтось підкаже ? бо ті гідранти з автобусами замахали !
AAndriy · 2 июля 2024, 10:58  
Ответить
Содзи, монета ніяка . та ще й художник зобразив чиєсь конкретне немовля . не виключаю .що це дитина одного з керівників банку. або просто не вистачило фантазії на зображення узагальненого образу дитини.
ВВіталій · 2 июля 2024, 11:03  
Ответить
Олег-vr - як ту історію почистити ?
ННе Я · 2 июля 2024, 11:06  
Ответить
Віталій, В браузері зайти в історію перегляду і видалить за весь час, або через якусь програму очистки
ННе Я · 2 июля 2024, 11:09  
Ответить
Віталій, Але це не гарантія що небуде капчі. Коли часто обновляється сторінка, можуть з'являтися гідранти і т.п.
Hholland · 2 июля 2024, 11:10  
Ответить
Andriy, я бы не был столь оптимистичен. Вы много видите сейчас беременных или с колясками где детям до года? Я обращаю на такое внимание и вы, ради своей статистики, понаблюдайте за потенциальными "клиентами". А если вспомнить как медно-никель этой же монеты пошел вниз, а он явно красивее и дешевле ввиде подарка, то совсем тоска заедать начинает.
ННе Я · 2 июля 2024, 11:13  
Ответить
holland, А при чому тут каляски, батьки завжди щасливі коли є діти і необов'язково коли маленькі
AAndriy · 2 июля 2024, 11:28  
Ответить
holland, основними клієнтами будуть дідусі і бабусі немовлят, які будуть готові розкошелитися десь на +- тисяч 10 для внуків. у цієї безпонтової монети стиля лубок, великий спекулятивний потенціал.
ВВіталій · 2 июля 2024, 11:32  
Ответить
Олег-vr - дякую !
Hholland · 2 июля 2024, 11:33  
Ответить
Andriy, я только порадуюсь за вас, если вы таких найдете. У меня публика спрашивает на подарки только мелкое украинское золото 1/25 унции гороскоп или просто золотую монету. Чаще всего продаются австралийские 1/10 и 1/20 унции гороскоп по годам. Где люди и раскошеливаются на +/- 10 штук. А теперь сравним, с точки зрения обычного человека, что лучше купить на подарок близкому за одинаковые деньги. Кто побогаче, из тех кто покупает "на подарок", то популярны любые европейские 6.45, пятерки и червонцы Николая II и Сеятели, лишь бы хорошо блестели. Логика у людей простая - золото всегда в цене, чего не слышал от покупателей о серебре.
AAndriy · 2 июля 2024, 11:48  
Ответить
holland, згоден , але ж це монета типу мі-мі-мі . час визначить її ціну .
VVovka89 · 2 июля 2024, 11:56  
Ответить
holland, 5000 на данний час це не великий тираж
Hholland · 2 июля 2024, 12:16  
Ответить
Andriy, на медно-никель - согласен, риска меньше. А вот на серебро...вы знаете что произошло в начале 2009 года на коллекционные предметы с завышенной ценой в разы от лома? Когда ценник в гривне остался тоже или упал, а в баксах был чистый убыток. А с учётом надвигающегося дефолта в августе, о котором орут из каждого утюга, то с серебром по цене завышенной от бирживой в разы лучше не играть. Я сейчас пытаюсь максимально избавиться от монет из драгмета с большой наценкой от биржи и покупаю, из серебра, банальные отечки 1985 года, они иногда попадаются ниже биржи или золото, что гарантировано сохранит деньги в неспокойные времена.
Sskif · 2 июля 2024, 13:55  
Ответить
Andriy, "монета ніяка . та ще й художник зобразив чиєсь конкретне немовля . не виключаю .що це дитина одного з керівників банку. або просто не вистачило фантазії на зображення узагальненого образу дитини" Ви жартуєте? тому що по іншому я не можу дати пояснення всій цій дурні що ви написали. Який по вашому загальній образ дитині? Якщо це чиясь дитина то назвіть чия, а точно всі діти в такому віці однакові і розібрати не можливо. Ви хоч іноді вмикайте мозок а не тільки про монетки свої думайте, взагалі поїхали вже з ними
avatarДмитро · 2 июля 2024, 14:39  
Ответить
Олег-vr, ага, як раз той випадок, як ви тоді поясните що в той же самий момент на інші не ходові товари капчу не запрошує і відразу додає у кошик, а на ходові по колу гоняє ті мопєдікі? тож історія тут явно ні до чого.
avatarДмитро · 2 июля 2024, 14:40  
Ответить
так само з одного й тогож браузера із основного вікна не запрошує мопєдіки (до пори до часу), а якщо зайти з анонімного вікна-відразу підсовує мопєди.
AAlekseiAnc · 2 июля 2024, 14:44  
Ответить
Віталій, нічого не гарантую, пишу як роблю я. 1) логінюсь за 3-4 хвилини 2) додаю у кошик якусь іншу продукцію (типо 20 Франка) 3) відкриваю товар який хочу придбати та оновлюю сторінку раз на секунду, щоб не було бана на хвилину (давно доречі не бачив, може прибрали цю фічу взагалі) 4) після додавання у кошик потрібноі монети видаляю з кошика товар з крока 2 в більшості випадків не ловлю капчу
avatarДмитро · 2 июля 2024, 15:01  
Ответить
AlekseiAnc, ніт, додавання лівого товара нічого не гарантує, блокування за часте оновлення існує і нікуди його не прибрали.
ВВіталій · 2 июля 2024, 15:04  
Ответить
AlekseiAnc - Дякую за пораду !
ННе Я · 2 июля 2024, 15:34  
Ответить
Дмитро, Ну незнаю, небуду нічого стверджувати, я написав як у мене було. Уже 4 чи 5 покупок без мопедів і всього іншого. Оновлюю сторінку приблизно через 2-3с.
IIhor · 2 июля 2024, 15:43  
Ответить
Ну не знаю, в мене іще жодного разу не було капчі
SSerj · 2 июля 2024, 19:18  
Ответить
AlekseiAnc, Прочитав ваш інструктаж і теж прийшов до ваших висновків давненько вже) Підтримую схему. Ще додам одну фішку, якщо вискочила капча і ти її пройшов, то при наступному натисканні "Купити" вона може знову вискочити, або якщо забанили на секундти за переивщення ліміту по оновлюванню сторінки. і в першому і в другому випадках бажано щось та закинути)
OOufffl · 2 июля 2024, 20:20  
Ответить
holland, знайшов вже покупців по ціні +100%, тому якось так
PPublisher · 3 июля 2024, 1:31  
Ответить
Vovka89, ви сплутали з монетою «Крапля життя». Там справді тираж 5 тис. А заявлений тираж срібної монети «Батьківське щастя» ДО 15 тис.шт. Це означає, що НБУ карбує будь-яку кількість, але не більше 15 тис і оголошує цю кількість в кінці. Наприклад, 5 тис.цього року, 5 наступного, або весь тираж вже і сьогодні. Тому, не видавайте бажане за реальне, а фактичний тираж буде нам відомий пізніше.
WW_W · 3 июля 2024, 1:35  
Ответить
Додавання товару, інші маніпуляції не дають жодного ефекту. Кеш можна почистити. Це - як на екзамен класти книжку під подушку. Спробуйте вдягати носки різного кольору, вдасться замовити срібло - вдягайте так завжди. Дорослі люди, а пишете нісенітниці.
DDjoker_a · 3 июля 2024, 7:09  
Ответить
Включеный VPN может влиять.
VVovka89 · 3 июля 2024, 10:34  
Ответить
Publisher, на сайті нбу вказано оголошенний тираж 15тис а фактичний 5000.Якщо вони планують випустити 15тис то чому фактичний вказано 5000 .Я щось не розумію
avatarДмитро · 3 июля 2024, 11:48  
Ответить
Vovka89, ви перший раз чи що? карбують частинами і не лише цю монету, а й багато інших, тому у "фактично" вказують кількість ВЖЕ накарбованих, а оголошений-це плановий, в більшості випадків докарбовують до планового (за 2, інколи за 3 рази), але буває що й ні.
avatarYoda · 4 июля 2024, 13:13  
Ответить
Підкажіть чи ще буде продаж в ІМ? Бо це вперше зі мною коли прогавив торги...
OOufffl · 4 июля 2024, 18:26  
Ответить
Юрій, Так, можливо десь через місяць, але точно ніхто не знає, ще можливо буде докарбування
Hholland · 5 июля 2024, 14:45  
Ответить
Oufffl, отлично, поздравляю. Вы теперь, главное, налоги оплатите 18% подоходный, 1.5% ВС. Вы же как честный налогоплательщик Украины внесёте этот доход в декларацию? Хотя, сейчас все карты под контроль поставят и в любом случае оплатите, и за эти, и за следующие продажи. И патент брать придется с оплатой в несколько тысяч каждый месяц, а иначе драконовские штрафы. Как я понял на 4 монетах вы зарабатываете минимум 8000 грн. Будьте любезны 1600 в казну, но есть вариант и 3200 заплатить, если квитанции на монеты потеряете. Стране нужны деньги на оборону. Вы же согласны с этим утверждением?
avatarДмитро · 5 июля 2024, 15:23  
Ответить
holland, шо за дічь ви пишете? які патенти, які штрафи?
ААндрій · 5 июля 2024, 23:29  
Ответить
Дмитро, він просто не закусив.
OOufffl · 6 июля 2024, 10:12  
Ответить
Андрій, а випив щось особливо міцне
avatarYoda · 8 июля 2024, 10:26  
Ответить
holland, ви щось наплутали ...казна то у москалів... а судячи з ніка ви мабуть викурили нідерландський косячок)
OOufffl · 8 июля 2024, 17:06  
Ответить
Юрій, Так, можливо десь через місяць, але точно ніхто не знає, ще можливо буде докарбування
avatarYoda · 11 июля 2024, 14:47  
Ответить
в Приваті виставили на продаж Ціна: 4 550 грн
VVitalii · 24 июля 2024, 10:42  
Ответить
Добрий день, таке питання - Укрпошта загубила мою монету, подав заяву вже на розшук (не знайшли), чи будуть якісь компенсації за загублену монету від НБУ чи від Укрпошти? Хто вже з таким зтикався, може пояснити, що робити, дякую завчасно
avatarДмитро · 24 июля 2024, 10:48  
Ответить
Vitalii, звісно від укрпошти, на сайті оформляйте рекламацію, заповняйте всі поля та реквізити для повернення, не швидко але повернуть як рідненькі.
ООлександр (Одеса) · 20 октября 2025, 16:26  
Ответить
цікаво, на скільки завтра впаде ціна?
ООлександр (Одеса) · 20 октября 2025, 16:49  
Ответить
подивився додаток, ціна монети (1/2 унції) на сьогодні 3517 грн, ... це вже починає лякати ))
DDjoker_a · 20 октября 2025, 17:07  
Ответить
Буде 4500 шт. по 3517 грн.
ООлько Лисий · 20 октября 2025, 20:46  
Ответить
Djoker_a, завтра Батьківське щастя буде трохи дешевшим, бо унція на 20.10- 2231 грн., а 21.10- 2172 грн.
ІІсторик історії · 21 октября 2025, 0:56  
Ответить
Перший раз 5000 накарбували, а зараз вже 6000 і з ціною щось зовсім збожеволіли. На перший продаж ціна срібла була приблизно 1200 грн за унцію. 600 грн вартість срібла в монеті, накрутка НБУ була 1350 грн. Зараз взяти ціну срібла за 2200 грн, 1100 в монеті. Накрутка НБУ вже сягає 2400. Непогана така інфляція в НБУ в 80% за рік виходить.
Wwital1y · 21 октября 2025, 6:34  
Ответить
Саме цікаве, як швидко їх розкуплять сьогодні, ціна космос мʼяко кажучи
avatarДмитро · 21 октября 2025, 9:56  
Ответить
Історик історії, не 6 а 10, докарбовано весь заявлений тираж, просто не відразу все у продаж дадуть. А на вторинці вже від учора впала на 1000 ціна і ще впаде.
AAndrii · 21 октября 2025, 10:13  
Ответить
wital1y, 2 хвилини і немає. Але яка була альтернатива у бажаючих мати її ? Купувати на вторинці за 4+ або у НБУ за 3429 вибір очевидний.
BBro · 21 октября 2025, 10:25  
Ответить
Andrii, 2 хвилини і немає - это еще не значит что купили, просто по корзинам разложили, подумают и выкинут, может еще и завтра будет висеть продаватся
MMontanaUA · 21 октября 2025, 10:49  
Ответить
Історик історії, вони бачать що на історичному ринку на цьому хтось заробляє,а що робить влада завжди?Вірно,віджимає!Бо все повинно осідати тільки в їх карманах.Крахна в нас супер,а ось держава ,точніше наші урядовці гній...
BBrat · 21 октября 2025, 11:47  
Ответить
Історик історії, Якщо накрутка розраховується у відсотках до ціни срібла,скоріш за все так і є,то ,майже,нічого не змінилося .
AAquaSlawko · 21 октября 2025, 20:51  
Ответить
НБУ "вчасно" виставив ці монети, якраз під час продаж срібло почало просідати на біржах )
AAquaSlawko · 21 октября 2025, 20:55  
Ответить
З іншого боку, порахуйте скільки коштує зараз поїсти в ресторані... Скільки коштує банально кава на кожній заправці і багато з вас навіть це не враховує. Сам каву не п'ю ))) А тут ціла срібна монета, ще й подарункова... Все відносно...
avatarДмитро · 21 октября 2025, 21:51  
Ответить
AquaSlawko, не ціла, а половинка унції, ну не варта вона того.
avatarДмитро · 22 октября 2025, 20:08  
Ответить
І "ракета" перетворюється, перетворюється "ракета" в підводний човен :-))))
AAmanar4ik · 23 октября 2025, 8:55  
Ответить
3800 найдешевша пропозиція...от смисл через себе прогнати гроші щоб дати заробити нбу і пошті для заробітку 200 гривень?
avatarДмитро · 23 октября 2025, 9:17  
Ответить
Amanar4ik, у вайбері мамасіки позавчора і по 3700 виставляли
AAndrii · 23 октября 2025, 9:47  
Ответить
Дмитро, це якась група купівля/продаж ? Можете поділитись посиланням ?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 13 апреля 2026, 22:44  
Ответить
Прикольна монета, завтра продаж від виробника за ціною, вищою за ринкову. Треба брати😁
avatarТарасПреміум акаунт · 13 апреля 2026, 22:50  
Ответить
Naumenko, а яка буде ціна? На сайті ІМ НБУ вказано 3384 грн (Вартість продукції вказана станом на дату останньої реалізації)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 13 апреля 2026, 22:59  
Ответить
Тарас, 5066 на цей час
SSerezhyk · 14 апреля 2026, 10:09  
Ответить
4965 грн - розкупили дуже швидко, але і було не багато до 300 шт, на укціоні можна ще за 4600 купити
ООлександр · 14 апреля 2026, 10:21  
Ответить
на олх від 4500. Навіть вдалось покласти в кошик, хоч їх всього було 450 шт, але як побачив ціну - видалив😁
AArtem1 · 14 апреля 2026, 10:22  
Ответить
То тепер чекати росту цін і на аукціоні? Раз так швидко розкупили по 4965 грн?
ККирилл · 14 апреля 2026, 10:33  
Ответить
Ха, успел) Но цена не очень) не совсем популярная монета, да и еще пол унции...
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 14 апреля 2026, 10:42(изменено)  
Ответить
Artem1, НБУшні махінатори не дочекались, вивалили залишки зі словами "на тобі, небоже, що мені негоже", бо бачать, що заробити на тому ніяк... Хоча Радабанк по 7250 торгує і ні кроку назад)
BBro · 14 апреля 2026, 10:44  
Ответить
Кирилл, а зачем вам монета с фоткой чужого ребенка, по цене 4965 грн за пол унции, если на новом аукционе такую же можно купить дешевле?😁
ККирилл · 14 апреля 2026, 11:00(изменено)  
Ответить
Bro, Дешевле возможно и можно. Но неизвестно как люди хранили монету. открывали или нет. Нету квитанции о покупке. Это те причины которые пришли в голову сходу. У меня такая уже есть. Я покупал ранее по цене 3700 вроди бы. Но эту скорее всего буду хранить на подарок. Отличная монета для подарка молодой семье.
ООлександр (Одеса) · 14 апреля 2026, 11:42  
Ответить
Кирилл, ... згоден на 100%, якщо купляєш для себе то 100-300 грн погоди не робить ... бо був випадок, купляв для себе з рук "новорічну іграшку", пришла, а на упаковці знизу відбиток брудного пальця, дуже неприємний осад залишився, потім ту на перепродаж а собі іншу нову купляв ...
avatarДмитро · 14 апреля 2026, 11:53(изменено)  
Ответить
Олександр (Одеса), а виж коли продавали напевно чесно зазначили в оголошенні про відбиток? :-)))) транспортна упаковка-та біла коробка, саме для того і існує щоб не забруднився основний футляр, то людина могла навіть не помітити того відбитку або не звернути уваги, або вона могла в такому вигляді вже з нбу приїхати.
avatarДмитро · 14 апреля 2026, 11:54  
Ответить
Кирилл, людям далеким від нумізматики нахрін не потрібна та монета на подарунок і подивляться як на ідіота з думкою "кращеб грощі подарував".
ООлександр (Одеса) · 14 апреля 2026, 11:58  
Ответить
Дмитро, ... ні, вказав що без упаковці, бо була пошкоджена ...
ККирилл · 14 апреля 2026, 13:42(изменено)  
Ответить
Дмитро, абсолютно не так. Монета особенно серебрянная это вложение денег. Это те же деньги только в монете, причем цена ее не будет таять в отличии от бумаги. Если они захотятт сохранить как память о новорожденном ребенке пусть сохраняют, а если захотят продать то получат деньги.
avatarДмитро · 14 апреля 2026, 14:01  
Ответить
Кирилл, ні, це не тіж самі гроші, абсолютно, бо її ще треба продати щоб отримати живі гроші, а зараз це дуже не просто, і щоб дійсно продати доводиться суттєво знижувати ціну, може вийти так, що продадуть дешевше, ніж вона куплялась.
ООлександр (Одеса) · 14 апреля 2026, 14:07  
Ответить
є ще одна умова щодо монети як подарунка, це народження дитини у 2024 році ... у інших роках це вже не актуально ...
ККирилл · 14 апреля 2026, 14:22  
Ответить
Дмитро, не хочу спорить, но хоть монету нужно и продавать, но деньги теряют в цене каждый день. И деньги сложнее заработать чем монету продать.
ККирилл · 14 апреля 2026, 14:24  
Ответить
Олександр (Одеса), не вижу связи. Когда дарят ребенку игрушку не смотрят на год выпуска. Или когда дарят медаль чемпиону никто не смотрит когда была изготовлена заготовка.
ООлександр (Одеса) · 14 апреля 2026, 16:05(изменено)  
Ответить
Кирилл, ... ну така собі логіка, порівнювати рік випуску товару та рік вводу в обіг монети ... як мені, то рік вводу в обіг монети можна дорівнювати до "року її народження", тому так і бачу що якщо на подарунок то рік народження дитини має значення ... і до речі, я не знаю не одної людини котра подарувала таку срібну монету іншої парі, або родина котрій подарували таке ... тому, що цю монету розрібали на подарунки, то це все маячня ...
BBro · 14 апреля 2026, 17:26  
Ответить
Кирилл, ну на вкус и цвет, кому-то может и нравится спорить не буду, но себе бы я не хотел такой подарок, а если про цену, так архистратиг стоит почти столько же, но целая унция, лучше уж его тогда брать. А зачем вам квитанции? Они нужны чтоб вывозить монету за границу?🙂 Или какой в них смысл?
ККирилл · 14 апреля 2026, 20:20  
Ответить
Bro, Ну во-первых за границу. А во вторых монета с квитанцией через время стоит больше денег. Так как видно ее дополнительную историю. Чек выгорает я в курсе, но его можно обработать и сохранить.
avatarДмитро · 14 апреля 2026, 21:06  
Ответить
Кирилл, де ви ці басні вичитали що із квитанцієй дорожче? До тогож в квітанції не фіксується номер сертифіката, а отже вона може бути від будь-якої монети, а не саме від тієї. Я відразу викидаю їх.
ККирилл · 15 апреля 2026, 10:58  
Ответить
Дмитро, Это сейчас квитанция не имеет смысла а лет через 20 будет иметь.
ККирилл · 15 апреля 2026, 10:59  
Ответить
Дмитро, ну вы можете свои басни брать во внимания, мои можете не брать.
ООлько Лисий · 15 апреля 2026, 11:17  
Ответить
Кирилл, не беріть близько до голови вибрики "паяца дмитрика", він грає тут на сайті роль дуже злого клоуна вже більше 6-ти років. Все, що має будь-який зв"язок з конкретною монетою- упаковка, футляр, квитанція, сертифікат, скріншот оплати в ІМ і т.д.- має ЗНАЧЕННЯ, цінність якого проявляється у різних ситуаціях, часом навіть і зовсім несподіваних.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 15 апреля 2026, 11:27  
Ответить
Олько Лисий, погоджуюсь, бо сам нещодавно продав монету за умови наявності папірця про купівлю (в мене була накладна)
VVictoria · 15 апреля 2026, 16:58  
Ответить
Продам монету нову прямо з НБУ на подарунок, капсула не відкривалась, 6500 грн, бажано при особистій зустрічі Київ
DDPF · 15 апреля 2026, 17:12  
Ответить
Victoria R, у Вас в ціні 2000 зайві щоб продати.
ССаша · 15 апреля 2026, 19:30  
Ответить
Victoria R, ЇЇ ціна 4500-4700
ППетерсон · 15 апреля 2026, 23:32  
Ответить
Дмитро, для фінмону, податкової та інших дуже зацікавлених сторін, тому раджу зберігати про всяк. Буде папірець, значить товар ваш, не буде - знач або крадений, або займаєтеся перепродажем.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 0:04  
Ответить
Петерсон, не зв'язуйтесь з ним, йому не цікаві інші точки зору, марна трата часу
BBrat · 16 апреля 2026, 11:55  
Ответить
Петерсон, Якщо буде продаж з папірцем,то вже не буде вважатися перепродажем ? Продавець буде спачувати якісь інші податки або навіть буде звільнений від них ?
DDPF · 16 апреля 2026, 12:17  
Ответить
Петерсон, яка дивна та хибна думка, до чого тут фінмоніторинг? Фізособи не зобов'язані вести облік витрат, на крайній випадок виписка з карткового рахунку або з кабінета НБУ буде кращім підтвердженням купівлі ніж квитанція, яка може бути чия завгодно, бо там нема прізвища. До перепродажу взагалі не зрозуміло яке відношення має "папірець".
ООлександр (Одеса) · 16 апреля 2026, 12:27  
Ответить
ну тут мабуть як при продажу автівки показують сервісну книжку, типу "перший власник" ... хоча навіщо ))
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 13:03  
Ответить
В середині країни врядче потрібні чеки, а от для вивозу за кордон митниця буде вимагати
ООлександр (Одеса) · 16 апреля 2026, 13:58(изменено)  
Ответить
Naumenko, ... тільки якщо загальна вартість всіх валютно матеріальних цінностей перевішує 10000 євро ... та і то рахують не по чекам "як за пам'ятну монету", а по вартості срібла "як метал" ...
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 15:06  
Ответить
Олександр (Одеса), ви ж розумієте, що правила можуть змінитись прямо на кордоні, на окремо взятому інспекторі. Ніколи не вивозив монети за кордон, але без документів купівлі-продажу не наважився би, особливо, якщо то срібло/золото. Хоча монети і позиціонуються НБУ, як платіжний засіб, але бувають але...)
BBrat · 16 апреля 2026, 15:53  
Ответить
Naumenko, Якщо монети зроблені з срібла не нижче 925 проби,то вони прирівнюються до банківських металів. Для вивозу монет з недорогоцінних металів карбуванням після 1960 року і вартістю меньш 10 тис євро, взагалі нічого не потрібно.
DDPF · 16 апреля 2026, 15:59  
Ответить
Naumenko, то для чого даєте поради збирати папірці, якщо нічого в цьому не розумієте і ніколи навіть не вивозили?
ООлександр (Одеса) · 16 апреля 2026, 16:09  
Ответить
єдине що може знадобитися так це сертифікати.
ООлько Лисий · 16 апреля 2026, 20:03  
Ответить
Naumenko, · 16 квітня 2026, 15:06 Я дивуюся, як Ви цілком мудро захищали необхідність збереження будь-яких документів, пов"язаних із монетами! Багатох сучасних "мудрагеликів" ніяк у цьому не переконати, забагато "розумів вони поїли". Саме для таких у моєму будинку у під!їздах є табличка-нагадування: "ніколи не вважайте, що злодії є дурнішими за вас!" (тобто про власну безпеку і збереження своїх цінностей треба добряче подумати). У наш буремний військовий час при крадіжці нумізматичних цінностей наша вже "еуропейська поліція" навіть заяви не прийме до їх пошуку, а просто посміється в очі, кажучи, а чим докажете, що ці монетки взагалі у вас були (без квитанції, чека, упаковки і т.д.) ?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 21:41  
Ответить
DPF, в якому місці я зробив пораду? Знов читаєш між рядків! Я лише поділився тим, як я поводився би при виїзді за кордон з монетами. Збирати чи ні паперці, кожен вирішує сам. Дмитро, змінивши забанений акаунт, мене спровакувати не вдасться, можеш не намагатися)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 21:42  
Ответить
Brat, 16 апреля 2026, 15:53 дякую, буду знати
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 21:44(изменено)  
Ответить
Олько Лисий, 16 апреля 2026, 20:03 Чому захищав? Я лише поділився своїми міркуваннями, кожен сам вирішує) І, доречі, привів ситуацію, коли продав монету, на яку покупець запросив накладну
ООлько Лисий · 17 апреля 2026, 8:43  
Ответить
Naumenko, · 16 квітня 2026, 21:42 Судячи з того, як всім відомого скандального меджика кілька років тому (вже під час повномасштабної війни) затримували на кордоні і митниці з його колекцією, не все так просто з дотриманням цими "органами" прийнятого законодавства у цій сфері. Меджик певний час очікував на повернення своєї колекції..👎
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 17 апреля 2026, 12:10  
Ответить
Олько Лисий, от і я про те, що краще мати папірець, особливо коли він в тебе є, ніж потім вирішувати проблеми за його відсутності.
avatarТарасПреміум акаунт · 17 апреля 2026, 18:34  
Ответить
Якщо квитанція є, хай лежить. Їсти не просить, місця майже не займає. Зате потім може знадобитись, і при продажі плюсик, і якщо раптом треба пояснити, звідки монета. Коротше, не обов’язково, але зайвим точно не буде.

Оставить комментарий :

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста Зарегистрируйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта