NaumenkoПреміум акаунт · 11 июня 2026, 22:57(изменено)
MAKC555 · 11 июня 2026, 20:45 звісно викупив, бо то халява та інвестиція на рік мінімум! (мабуть і я собі ще б одну придбав) Такої ціни вже не буде.. може той клоун викупив?)
Naumenko, Это ж он из зависти Зашел в день продажи и оказался в очереди 5000+ и теперь монета плохая и не кому не нужна Эту песню от таких шляп постоянно слышу
NaumenkoПреміум акаунт · 11 июня 2026, 22:43(изменено)
Gagarin, та хай бризкає, просто звертати уваги на нього не треба. Воно десь почуло... щось продавали... А спитай в нього де купити - то зась, воно - клоун) Де ціна у 9800? Була... Так була і по 9252, можу навіть дату та конкретний час навести. Одним словом - клоун!