Монета Родившийся в Украине 5 грн., рыночная цена 07.06.2023

Народжений в Україні
серебро
1 950 грн.

Самые дешевые предложения

Зарегестриуйтесь или Войдите для просмотра наиболее выгодных предложений из аукционов

Купить монету Родившийся в Украине

Все объявления о продаже монеты на нашем сайте

Аверс монеты Родившийся в Украине
На аверсе монеты размещены: вверху малый Государственный Герб Украины, слева и справа от которого надписи полукругом – УКРАИНА, год чеканки монеты 2023; номинал ПЯТЬ ГРИВЕН, в центре изображена наполненная народным колоритом картина Олега Шупляка "Колыбель", на которой воплощен один из самых дорогих архетипов украинцев - родительский дом в окружении мальв и полотенца, которая является одновременно колыбелью и гнездышком, что символизирует продолжение
Реверс монеты Родившийся в Украине
На реверсе монеты изображена картина Олега Шупляка "Связь": на фоне стилизованной вселенной - малыш-космонавт, неразрывно связанный пуповиной с матерью-Украиной (карта Украины вверху), слева полукругом размещена зеркальная надпись РОЖДЕННАЯ В УКРАИНЕ.

Посвящена маленьким украинцам, которые несут в себе животворные корни веков и современности, место и время рождения которых на этой земле не случайны. В маленьких ладошках наших детей – наше завтра, а в наших руках – их настоящее. Именно за это сейчас борется Украина! За свободу детей, рождающихся в нашей стране. До начала полномасштабного вторжения российских войск в Украину проживало более семи миллионов детей. Многих из них оккупанты лишили счастливого детства, родительского дома, самых дорогих людей. У каждого из них мечта сейчас одна – наша Победа! У нас всех – общая вера, что Украина-мать возродится из руин, и будут расти новые счастливые поколения рожденных в свободной, независимой Украине!


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж
01.06.20235серебро15.55335 000 шт.


Обсуждение монеты Родившийся в Украине (14)

  W_W, 5 июня 2023, 10:29  
Ответить
Нарешті, прийшли ті часи, коли хлопці накидають зверху 1000 грн. не відходячи від каси. Аж сплакнув, згадався 2007 )))
  Нумизмат, 5 июня 2023, 10:37  
Ответить
Ледве встиг замовити нейзильбер та медаль,вдалося все замовити за 7 хвилин до кінця терміну оплати першого замовлення.Срібло недоступне виявилося,крутилося колесо очікування черги аж поки не скінчилися на складі.
  Klaud, 5 июня 2023, 11:17  
Ответить
Заказав срібло аж не віриться, але скоропадського не встиг.
  Redmank48, 5 июня 2023, 11:45  
Ответить
Воно було буквально секунду і зникло)
  Ост, 5 июня 2023, 15:02  
Ответить
В комбанках монета стоит 1308 гривен.
  Євген, 6 июня 2023, 20:05  
Ответить
Ост, її банально від 6.06 в більшості відділень немає в Києві. Або є, але для "своїх".
  Publisher, 7 июня 2023, 7:56  
Ответить
Теоретично, 5 тисяч повинно всім вистачити, але як показує практика монети «розбирають» ще в процесі доставки до відділення.
  АНТИГОН, 7 июня 2023, 9:30  
Ответить
Publisher, нажаль, напевно це так і є))). Банальне жлобство і тупість з боку «виробника-реалізатора»! З тих 5-ти тисяч, ІМХО, вистачило б виставити у ІМ хоча б 5-ть, но реальних, сотень (10 відсотків)! примірників на перший день продажу, та ще якщо убрати «лохотрон» з «чергою», то попит, хоча б частково, був задоволений. Та й виглядало це більш-менш пристойно, вплинуло на ціни на вторичці Але воно їм «надо»?! Особисто мій попит, на сьогодні, задоволено монетою з нейз-у (і буклет у даному випадку доречний), а далі буде видно.
  AlekseiAnc, 7 июня 2023, 9:41  
Ответить
20% у приват банк, ще по 10% у радабанк, таскомбанк, укргазбанк. 20% ІМ, решта іноземні банки та ще щось залишається в нбу. Виправте мене якщо що, проте було реалізовано 500+(бачив це число коли замовляв) монет в ІМ, це лише 10% відсотків, де подавались ще стільки ж - не відомо.
  AlekseiAnc, 7 июня 2023, 10:02  
Ответить
Ще додам, цю ж монету, але у нейзильбері купило 13 тис + унікальних акаунтів, напевно саме тому всім не може дістатися 500 срібних монет які продавали
  CLONEDESTROYER, 7 июня 2023, 10:06  
Ответить
AlekseiAnc, Вам невимовно пощастило! Я близько пів години від самого початку реалізації намагався дочекатися своєї черги… двічі бачив зелену кнопку але вона чомусь була не активна при натиску. Тому для мене прозорість та реальна кількість проданого ч/з ІМ для пересічних покупців під великим сумнівом.
  АНТИГОН, 7 июня 2023, 10:23  
Ответить
AlekseiAnc, незрозуміла логіка у Вашому останньому дописі. Ця монета у нейз-і продавалась у ІМ понад добу без буд-якого «напрягу», а «срібла» для тих хто на нього окремо «полював» з самого початку, побачило небагато.
  Publisher, 7 июня 2023, 11:59  
Ответить
Погоджуюся, сайт показував справді по срібній монеті доступність близько 500 шт. Хтось вже колись писав- Приват, РадаБанк - продають лише клієнтам, і то Приват у Віп відділеннях ( тобто не всім). Просто НБУ треба виставляти більше монет через власний магазин. Тут ще таке-там решту тиражів докарбовують з 2022, то може не всі 5 тис вже готові. Можуть тягнути впродовж року і розпродувати потроху
  AlekseiAnc, 7 июня 2023, 12:10  
Ответить
АНТИГОН, я не кажу що все добре і так повинно працювати, я в загалі з «секти» тих, хто хотів би мати можливість заказувати монети по абонементу. Я кажу що загалом в ІМ зареєстровано понад 13 тис користувачів, виклали 500 срібних, тому не дивно що багатьом не вдалось купити

Оставить комметарий:

Для того чтобы оставить комментарий пожалуйста Зарегестриуйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта, из-за злоупотребления недобросовестными нумизматами