Профиль пользователя CLONEDESTROYER

Зарегестрирован: 29 апреля 2023
Комментариев: 26 (56)

Последние комментарии пользователя CLONEDESTROYER

  CLONEDESTROYER, 7 июня 2023, 10:06  
AlekseiAnc, Вам невимовно пощастило! Я близько пів години від самого початку реалізації намагався дочекатися своєї черги… двічі бачив зелену кнопку але вона чомусь була не активна при натиску. Тому для мене прозорість та реальна кількість проданого ч/з ІМ для пересічних покупців під великим сумнівом.
  CLONEDESTROYER, 5 июня 2023, 20:05  
Нумизмат, не зовсім коректне порівняння – монети «Кричевський» І «Скоропадський» 2 гривневі, а «НвУ» номіналу 5 грн (розмір, вага тощо інше). Все це не суттєво- без буклету все одно не продається. А монети/медаль сьогодні в ІМ були гарні і, на диво (крім срібла), у достатній кількості. А те, що відбувалося зі сріблом – це навіть не смішно!
  CLONEDESTROYER, 31 мая 2023, 19:06  
FRANS, ну побачили Ви помилку на сайті, так повідомте Адміна. Внизу є спеціальна кнопка «Повідомити про помилку». Прапор у руки і уперед!
  CLONEDESTROYER, 28 мая 2023, 20:33  
Marina, а що, там хіба не стоїть?
  CLONEDESTROYER, 27 мая 2023, 10:59  
виталий, ))). Цікаво, це тільки мені так здається, що усі колекціонери української нумізматики так занепокоєні тим, як працює єдиний в країні ІМ, що сидять виключно на цьому сайті та ще на гілці «План випуску пам'ятних монет України на 2022 рік»(?!) та обговорюють проблеми що у них виникають з цим ІМ у 2023 році?))) Чому ніхто не залишає свої дописи з виниклими питаннями на офіційних ресурсах НБУ таких, як https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine або https://t.me/s/nbu_ua? Можливо усіх усе влаштовує у роботі «нового» ІМ? Можливо пан Пишний А.Г. (Голова НБУ) навіть не здогадується про існування в країні таких колекціонерів з їхніми проблемами? Це сумно!))) А тепер можете закидавати мене капцями.