Последние комментарии пользователя АНТИГОН
Василий Слипак
Джон Великий, чи як там тебе! Що ти верзеш мерзото! Таким "мудрим" як ти не зрозуміти. Прибери свої брудні лапи та забирайся в ту дупу (vуzькій міръ) з якої ти виліз. Та захопи з собою усі ті ніки-базікали, що ти тут наплодив.
· 30 января 2026, 22:37
Будемо подивитись: https://silverprice.org/
· 30 января 2026, 20:49
Срібло на цей час вже близько $80 за тр. унцію.
· 12 января 2026, 10:16
Панове досить розводити срач у чаті. Що це: "Цінність нуль чату нуль", "Чат і до мене був повним відстоєм і провалом!"? Чи це у декого самооцінка зашкалює, чи дефіцит спілкування вживу...? Є ж якісь етичні норми. Не подобається чат - спілкуйтеся у іншому місці, чого вас сюди занесло. Для мене цей чат зручний, кому не подобається - проходьте повз зі своїм брудом!
· 28 февраля 2025, 15:11
Емаль використали - це добре, а от на штемпелях зекономили. Чому при такому оздобленні не виготовити цю монету у пруфі?