Последние комментарии пользователя OleksandrMN
Давайте сохраним линию! в сувенирной упаковке
OOleksandrMN · 25 февраля 2025, 10:47
Dmytro80, Аналогічно. На старті закинув по монеті,за пару секунд все зависло.Згодом оновив сторінку,ще нажав по разу і вже був за межами доступних на сьогодні. Перезагрузився - монети в кошику.Чудо. Перший раз таке.
· 1 февраля 2025, 17:42
Особисто мені вистачить і дві монети,треба лише збільшити ліміт в одні руки.Тоді достатньо одного акаунта. От шкода тільки НП і Укрпошта постраждають)))
· 18 декабря 2024, 23:41
Плоска планета,
Плоска земля,Плоска монета,Плоска...от бля
· 11 декабря 2024, 10:33
Ну все логічно,на newauction по 3700 можна придбати.