Профиль пользователя W_W

Зарегестрирован: 30 марта 2021
Комментариев: 170 (187)

Последние комментарии пользователя W_W

  W_W, 1 февраля 2023, 11:44  
Дмитро, ахаха, жартівники, звичайно. Хлопці, тягніть до 20 тисяч, а ще краще до 25. Це ж круто звучить - монета 25 років Конституції коштує рівно 25 тисяч гривень. Так що ще не вечір )))
  W_W, 27 января 2023, 17:04  
Так просто зараз Глазового якщо і вчать, то може в старших класах, а може і взагалі він не у програмі. От і даються прогалини взнаки. А в цілому, мета популяризації нумізматики в розширенні кругозору. От не знали ви хто такий Мазепа - купили монету - і вже в курсі ))) Так само і з Глазовим - раптом гумореску захочете прочитати. Ніколи не пізно взнавати щось нове.
  W_W, 17 января 2023, 22:31  
Щойно взнав що то за слово ))) Ви не повірите - підходить 100% під мій опис. Тільки барига від нумізматики може вкрасти в простих колекціонерів бажання комплектувати колекцію, взнавати більше інформації по відкарбованих монетах, та тішитися інвестиційні складовій своєї добірки. Продавати втридорога те, що вкрадене у простих колекціонерів по ціні банку? Барига від нумізматики. Поясню ще раз, ви плутаєте це поняття, я писав в попередньому дописі. І на рахунок банківських працівників це визначення теж підходить. Ці поняття навіть доповнюють одне одного. Це проста торгівля. Коли людина не в темі, а думає як дорожче продати. До справжніх нумізматичних дилерів це немає жодного стосунку. Треба знання, базу, клієнтів, якими дорожиш, і прагнеш щоб вони були постійними, відповідно націнка і невелика, консультації по темі, наукова діяльність. Оце дилер - людина яка в темі, і фахово займається монетами. А все інше - я вам описав )))
  W_W, 15 января 2023, 10:33  
coinsUA, а що тут визначатися. Ви плутаєте поняття - нумізматичний дилер (людина яка фахово займається нумізматикою й продає та купує монети) й баригу від нумізматики - людину яка має доступ до українських монет і намагається їх перепродати у перші дні випуску по найбільшій ціні. Так зрозуміліше?
  W_W, 12 января 2023, 19:01  
FRANS, порівняно з чим? Те, що ви її не бачите в продажах, не означає що її немає. Може, незначний ріст ,якщо і був - спричинений ростом курсу долара? Бо часто буває, що монету пізніше можна купити дешевше. В еквіваленті до іноземної валюти. Не завжди, але буває. Так що все відносно )))