Профиль пользователя W_W

Зарегестрирован: 30 марта 2021
Комментариев: 12 (7)

Последние комментарии пользователя W_W

  W_W, 22 апреля 2021, 21:31  
FAV, зазвичай, не прискіпуюся, але українською потрібно писати "правильно"-"неправильно", вірно й невірно, це трошки про інше. Далі - перечитайте ваші дописи, тримаючи в голові те, що замовляючи он-лайн срібну монетку в Києві через НБУ, можна її купувати без футляру, й всі запитання по ціноутворенню автоматично відпадуть... Можна ж якось спілкуватися більш стримано :-)
  W_W, 22 апреля 2021, 17:58  
FAV, але умнічали на рахунок ціни ви. Те, що вам щось невідомо, не означає що його не існує. Так що справді - "учите матчасть"
  W_W, 1 апреля 2021, 13:42  
bgdsk, http://rand.com.ua/viewtopic.php?f=22&t=40 різні думки, але це про монети старі. В цілому, інформації достатньо в інтернеті.
  W_W, 1 апреля 2021, 8:58  
bgdsk, процес окислення може відбуватися під час тривалої взаємодії металу, з якого зроблена монета та матеріалу куліс. Спробуйте погуглити детальніше. Якщо мова про ювілейку НБУ - то її потрібно тримати в капсулах у відповідних листах Encap. Кращого ще не придумали. А щодо якісних колекційних старих монет - то ідеалом є спеціальний паперовий конвертик. Це якщо дуже заморочуватися. Планшет - простійший варіант, але чи не найсимпатичніший.
  W_W, 1 апреля 2021, 0:55  
bgdsk, пошукайте Шульц, він трошки кращий з дешевшого. А взагалі, на альбомах та кулісах економити не варто. Монети з часом окислюються. Дорогі монети варто тримати на планшетах. Дивіться в сторону Лейхтюрм, Сейф, Лінднер і т.д. Не ідеальні, але якість прийнятна