Профиль пользователя Publisher

Зарегестрирован: 18 сентября 2021
Комментариев: 61 (56)

Последние комментарии пользователя Publisher

  Publisher, 2 мая 2023, 15:29  
І ще -за нормальної, якісної роботи ІМ можна збільшувати квоту продажу, але це не зараз. Уявімо 50 % через магазин - монети будуть йти по 3-4 місяці, а сайт просто і не буде підніматися….
  Publisher, 2 мая 2023, 15:23  
Paul228, не можу з вами погодитися. Більшість тиражу в одному банку дистриб’юторі - дуже велика корупційна складова. Монополіст. До прикладу: ПриватБанк. Ви часто купуєте там монети? З власного досвіду-більша ймовірність придбати монету якщо дистрибʼюторів багато. ПриватБанк продає лиш своїм клієнтам у Віп відділеннях (там де знаю) Ну ок-нагнути можна нач. відділення раз, другий. А потім? Ходити постійно скандалити, дзвонити на гарячу лінію? Купа часу й нервів. Уявімо Приват монополіст. Ймовірно під тиском колекціонерів, ситуація б змінилася. Можливо. Мені от в одному банку пропонували стати клієнтом-тоді б і нікель був новий і срібло. Або страховки Ощаду. Крутяться як можуть ))) А на сучасному етапі-чим більше варіантів купівлі-тим краще. В ідеалі, приватна Юр особа могла б нормально організувати роботу, але держ ціни вже б не було. Тому маємо те, що маємо. На рахунок Укрпошти-не варто ідеалізувати. Підгадайте -першу марку з кацапським кораблем -можна зразу було взяти по абонементу чи ні?
  Publisher, 2 мая 2023, 12:41  
Так реально зробити коли план затверджений наперед. До прикладу -австрійський м.д. - є річний план введення в обіг. Якщо це серія, то вже розраховано якого року і коли буде монета. Так, асортимент не великий. А в нас сьогодні план такий, завтра інший, хтось пролобіював черговий університет чи місто - вже є монета. А в час війни, взагалі нічого не зрозуміло, які тут плани, не до монет.
  Publisher, 28 апреля 2023, 8:11  
Нумизмат, тут все якраз і логічно. Перша монета серії-35рЧорнобилю. Задумка цікава. Нагадати й розповісти (закордон) про трагедію + візуально подати гарно в кольорі. Вважаю, одна з найцікавіших серій останнього часу. А флора і фауна є всюди. А тут, так би мовити-ядерна родзинка )))
  Publisher, 11 апреля 2023, 15:17  
З таким підходом можна відміняти будь-які замовлення. І це ще не було якогось цікавого срібла чи малотиражного нікелю. НБУ залишає певний % тиражу, могли б цією кількістю підрегульовувати замовлення в критичних ситуаціях.