Последние комментарии пользователя Andriy
"Чернобыль. Возрождение. Зубр"
AAndriy · 13 мая 2026, 14:17(изменено)
Отримав монету .хз . Зубр якийсь простенький. колір шкіри не коричневий як на фото а як солдатський ремінь з другої сторони .Весь наче вицвівший. Короче зубр якийсь постіраний. Голова ближче до блакитного кольору. А трава нормал- відповідає заявленому кольору.
· 30 апреля 2026, 11:09(изменено)
QQcik, дєніс котік.- мамкін хакєр-мєчтатєль. канікули скоро ?
· 27 апреля 2026, 10:13(изменено)
вчора спокійно можна було брати за 6000 - 6500 грн.
та й сьогодні ще можна.
але знімаю капелюха перед придбавшими- завдяки їм тримається економіка країни.
· 15 апреля 2026, 9:09
виглядає так , ніби дизайн створив за 3 секунди штучний інтелект - безкоштовна версія ...
· 7 апреля 2026, 10:08
при додаванні монети в кошик,викинуло з сайту. коли зайшов , був 11000 в черзі