ВВячеслав · 19 мая 2026, 10:21  
Дійсно, Romma осоромився звичайним невіглаством. Тепер будуть писати "ну ти, як Romma"!
ВВячеслав · 25 июня 2025, 16:52  
Купити монету було значно легше. Отримав монету і мені дуже подобається. Тепер хочу познайомитись з його роботами.
ВВячеслав · 29 апреля 2025, 10:29  
Монет вже немає а сайт зависає і зараз. Чудова ситуація!
ВВячеслав · 29 апреля 2025, 10:27  
Якщо на 20 000 монет було 27 000 замовників, чому зависає вся система магазину? Це мізерна кількість!
ВВячеслав · 29 апреля 2025, 10:21  
В мене також. Тобто хтось купує!