User's latest comments Вячеслав
"Shot Revival. Mike Johansen" in a gift box
ВВячеслав · May 19, 2026, 10:21
Дійсно, Romma осоромився звичайним невіглаством. Тепер будуть писати "ну ти, як Romma"!
· June 25, 2025, 16:52
Купити монету було значно легше. Отримав монету і мені дуже подобається. Тепер хочу познайомитись з його роботами.
· April 29, 2025, 10:29
Монет вже немає а сайт зависає і зараз. Чудова ситуація!
· April 29, 2025, 10:27
Якщо на 20 000 монет було 27 000 замовників, чому зависає вся система магазину? Це мізерна кількість!
· April 29, 2025, 10:21
В мене також. Тобто хтось купує!