Последние комментарии пользователя Otto
"Украинский авангард. Александра Экстер"
OOtto · 13 июня 2026, 10:02
Naumenko,
Монети це, звичайно, не свіжі булочки, але це прекрасний, універсальний подарунок. Я дарую срібні монети вже років 25. Усі задоволені. Що стосується "Авангарду". Це не гігантський тираж, нестандартний формфактор, колір із двох сторін, 999, перша в серії. Таку брати можна і треба. Я особисто взяв одну для себе, і одну на продаж (обмін, подарунок...)👍
· 5 июня 2026, 12:40
SOP, а як це зробити, де "особисті"?😀
· 20 мая 2026, 19:06
Який буде тираж, 30 або 50 тисяч?
· 8 мая 2026, 13:16
Моє замовлення відправили вчора. Я у Києві. Адреса доставки – Київ. Приїхало до Полтави. Зателефонував на гарячу лінію Укрпошти. Відповіли: ваша посилка слідує з Полтави до Києва. Запитую - а якого х е р а вона взагалі робить у Полтаві? Відповідь: логістика Укрпошти нам невідома. Дебіли!
· 30 апреля 2026, 11:38
Денис Кот, підкажіть будь ласка, навіть якщо бот допомагає кинути в кошик, наприклад 30 монет, на 30 акаунтів, то як потім встигнути сплатити за 30 покупок?