DDPF · April 25, 2026, 10:51  
Цілком нормальна монета як для своєї теми.
DDPF · April 23, 2026, 9:10  
Timur, цікаво як вони могли продавати те, чого не існує в природі? Абсолютно в усіх офіційних каталогах тираж без блістера зазначено "нуль".
DDPF · April 19, 2026, 19:25  
Romma55, ну і якщо ви раптом не зрозуміли ще одного очевидного моменту, то поясню, що подорожчали абсолютно всі срібні монети, через подорожчання самого срібла, тобто це не заслуга саме писанки, так само подорожчали убога крапля та куля, але і за ними черга не стоїть, бо і по нижчих цінах мало кого цікавили ці "шедеври"
DDPF · April 19, 2026, 19:17(edited)  
Romma55, дорожче 141 звісно продасте, а от за 350-386 точно ні, або дуже не скоро і по іншому курсу долара
DDPF · April 19, 2026, 18:45  
Romma55, ви спробуйте спочатку продати по такій, а потім побалакаємо. На трьох бажаючих купити приходиться 20-30 бажаючих продати! І те, що три штуки продалось по такій ціні абсолютно не означає що і на решту 27 штук також знайдуться бажаючі купити по такій ціні. Я не знаю як вам ще пояснити ці очевидні речі. Чи ви із тих адептів яким рост рост тільки рост і завжди все можна швидко та дорого продати в будь якій кількості? Тоді вам марно щось пояснювати та доводити.