Coin "To those who saved the world. 40 years of the Chernobyl disaster" in a souvenir package 5 UAH, market price 14.06.2026

"Тим, хто врятував світ. 40 років Чорнобильської катастрофи" у сувенірному пакованні
nickel silver
646 грн.

Cheapest offers

Some offers and price analytics are available after sign in, but you can already open ads on ua-coins.info.


Obverse "To those who saved the world. 40 years of the Chernobyl disaster" in a souvenir package
The obverse of the coin bears the inscription CHORNOB, in which the first two letters are stylized under the number 40, which symbolically combines the time dimension of the tragedy with its name, and the unfinished image of the letter B plays the role of a compositional transition to the reverse. In the upper part of the composition, there is a small State Coat of Arms of Ukraine, the inscription UKRAINE, the year of the minting of the coin is 2026. The logo of the Banknote and Mint of the National Bank of Ukraine is depicted on the top left. At the bottom of the coin there is a denomination of 5 and a graphic sign of the hryvnia.
Reverse "To those who saved the world. 40 years of the Chernobyl disaster" in a souvenir package
The reverse of the coin features the inscription PAIN, which in its content echoes the unfinished word on the obverse, and also reminds of the suffering caused by the consequences of the Chernobyl disaster and the deep sorrow that was forever etched in the collective memory. In the upper part of the composition is the inscription 40 YEARS OF THE CHERNOBYL DISASTER.

The commemorative coin is dedicated to the participants in the elimination of the accident at the Chernobyl nuclear power plant. About 600,000 people - military, firefighters, law enforcement officers, doctors, scientists and volunteers - were involved in eliminating the consequences of the largest nuclear energy disaster in history, who at the cost of their own health and lives reduced the scale of the tragedy for millions of people in Ukraine and beyond. The name of the coin echoes the name of the monument "To those who saved the world" in Chernobyl, which was created by firefighters (the author of the project is Ivan Simonov) in memory of colleagues who, in the first minutes of the accident, took the devastating blow of the fiery element.


DateDenominationMetalWeightDiameterMintage NBU Price
24.04.20265nickel silver16.543535 000 pcs.
242 UAH


Series: Other coins

Coin discussion "To those who saved the world. 40 years of the Chernobyl disaster" in a souvenir package (69)

avatarПіджак Університетович · April 24, 2026, 22:44  
Reply
Дуже схоже як гравіювання на камені
ООлько Лисий · April 24, 2026, 23:56  
Reply
Піджак Університетович, мені , як ліквідатору аварії на ЧАЕС (літо 1987 р.) зовсім не подобається ця недолуга монета! Я згадую рудий від радіації ліс, де я проводив радіаційну розвідку, цілі величезні відстійники різної техніки, де доводилося проводити дезактивацію і можу собі уявити радіаційний гриб і пронизливо-яскраве сяйво під час вибуху над 4-м реактором Чорнобильської АЕС! Ця монета- реальна примітивна штука від олігархічного НБУ, шляк би його трафив! Вічная пам!ять всім ліквідаторам атомної трагедії на ЧАЕС, моїм товаришам з ПрикВО, хто не дожив до цієї річниці, хто втратив здоров"я і тепер є довічним інвалідом! Не таке примітивне "увічнення" я очікував на 26 квітня 2026 року. Г а н ь б а!
BBro · April 25, 2026, 0:54  
Reply
Шо попало, хоть бы что-то нарисовали на монете, напоминает рекламу солпадеин
RRuss · April 25, 2026, 10:06  
Reply
Сколько людей, столько и мнений....мне очень зашла эта монета!
DDPF · April 25, 2026, 10:51  
Reply
Цілком нормальна монета як для своєї теми.
ООлько Лисий · April 25, 2026, 11:24(edited)  
Reply
Таке нумізматичне "сміття" впадло не те, що замовляти, але і просто до рук брати! "Чорна ворона" у колекції 👎👎👎
avatarДмитро · April 25, 2026, 11:28  
Reply
Олько Лисий, то наче ніхто не примушує, всеж добровільно, не подобається-просто не замовляєш та і все, в чому проблема?
BBrat · April 25, 2026, 12:09  
Reply
DPF, Тільки не зрозуміло навіщо такий великий діаметр для цієї монети,23.5 мм було б достатньо.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 25, 2026, 12:18  
Reply
Дмитро, аби шо написати
avatarYoda · April 25, 2026, 16:28  
Reply
Монета шлак
GGagarin · April 25, 2026, 17:30  
Reply
Думаю объективно можно будет говорить когда монета в руках будет Конечно двоякое чувство о монете
AAndrii Furdyha · April 25, 2026, 19:01(edited)  
Reply
Если цена будет до 200 грн, то можно брать. Тираж до 50к, меньше чем у остальных нейльзиберов. Но соглашусь с людьми выше - монета шлак, могли бы хоть трубу реактора в черном цвете нарисовать как символ трагедии. А так да. Просто НБУ хочет заработать на очередной шлак монете. В апреле чернобыльский зубр должен был выйти.
Ккот Баюн · April 25, 2026, 19:07  
Reply
Andrii Furdyha, вроде бы писали что цена 242грн.будет!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 25, 2026, 19:44  
Reply
Andrii Furdyha, на зараз монета 242 грн., тираж 35000. Брати треба однозначно, ми хоч і захейтіли монету, нащадки можуть не пробачити, що мимо пройшли)
AAndrii Furdyha · April 25, 2026, 21:14  
Reply
Naumenko, так это первый 35к, на буклете до 50к указано
VValhöll · April 26, 2026, 13:48  
Reply
Не знаю чого всі прямо так сильно хейтять монету, як на мене, нормальна, тим паче, що вона в категорії не дорогих. Звісно, можу погодитися, що від неї були більші очікування, але, в принципі, нормальний середнячок
avatarДмитро · April 26, 2026, 14:48  
Reply
Valhöll, хейтять в основному горе-бізнесмени, які розуміють що не вдастся на ній заробити. А так я також вважаю що вона цілком відповідає темі, звісно як завжди можна придумати купу інших ескізів, але це принаймні не ідіотські енергетики.
JJet · April 26, 2026, 15:04  
Reply
Олько Лисий, поплач ще, я гарно поржав.
ООлько Лисий · April 26, 2026, 15:57(edited)  
Reply
Дійсно, цілком траурний день в ІМ НБУ в понеділок 27.04.26.р.: нікчемний дорожезний чорно-білий кругляк металу у гнітючій картонці і нікчемні залишки дорожезного срібла у кількості 50-70 шт. 👎👎👎
avatarДмитро · April 26, 2026, 16:15  
Reply
Олько Лисий, не набридло нити тут цілими днями та обсирати всі підряд монети? Якщо воно все таке нікчемне-дорогезне та не цікаве, то нащо себе так мучати та продовжувати цим займатись?
ООлександр (Одеса) · April 26, 2026, 16:30  
Reply
захейтили монету, та таке враження що очікували монету з рожевим поні на річницю трагедії ...
ООлександр (Одеса) · April 26, 2026, 17:00  
Reply
Подавився більш уважно, і не така вона страшна, бувало і гірше, для себе в колекцію треба брати .... і ще, вона мені нагадає якусь іншу монету, не пам'пам'ятаю яку ...
NNik · April 26, 2026, 19:10  
Reply
У витягу з рішень Правління Національного банку зазначено, що буде "кольоровий друк". То виходить, що весь чорний фон - це буде емаль? Є якісь думки з цього приводу?🤔
GGagarin · April 26, 2026, 19:21  
Reply
Олександр (Одеса), "Перемога над нацизмом" 2020 года имеет похожий дизайн
GGagarin · April 26, 2026, 19:23  
Reply
Nik, По ходу и белый тоже эмаль Вид будет как декоративная штукатурка😁
avatarДмитро · April 26, 2026, 20:28  
Reply
Nik, друк це і є друк, раніше вони називали це "тамподрук", емаль це зовсім інше, як на останній писанкє.
GGagarin · April 26, 2026, 21:56  
Reply
Дмитро, Тампопечать это способ нанесения А наносить можно что угодно эмаль или пленку или другой компонент
avatarДмитро · April 26, 2026, 22:06  
Reply
Gagarin, ну тут явно не емаль буде.
RRomma55 · April 26, 2026, 22:07  
Reply
Gagarin, хз, но гугл каже що емаль і тамподрук має різну технологію нанесення на монету
GGagarin · April 26, 2026, 22:08  
Reply
Дмитро, Вполне может быть Но способ называется тампопечать
ООлько Лисий · April 26, 2026, 22:24  
Reply
Цілком тупорилий базар, яка хрін різниця - емаль чи тамподрук на "гівно-монеті"!?👎
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 26, 2026, 22:38  
Reply
Олько Лисий, скільки штук будете купувати?
ООлько Лисий · April 26, 2026, 22:58  
Reply
Naumenko, аніскільки, цей реально "гівно-кругляк" не вартий перебувати у моїй колекції!👎
AAlex001 · April 27, 2026, 8:44  
Reply
а що, якщо монета не подобається її можна просто не купувати, заміть того щоб писати що монета гамно....
ООлександр (Одеса) · April 27, 2026, 10:11  
Reply
а що робили на сайті 32000 онлайн?
avatarТарасПреміум акаунт · April 27, 2026, 10:11  
Reply
Ну що, всім вистачило? 🙂
ООлександр_Київ · April 27, 2026, 10:12  
Reply
хто цю мотету купує і навіщо? Це ж гірша монета НБУ за всю історію.
BBro · April 27, 2026, 10:12  
Reply
Alex001, если не высказывать мнение, то НБУ и дальше будет клепать подобные шедевры 🙂
AAlex001 · April 27, 2026, 10:16  
Reply
Bro, 32 000 тисячі онлайн сказали свою думку....
BBotanchik · April 27, 2026, 10:17  
Reply
Олександр (Одеса) - було таке враження, шо вони за сріблом усі зайшли😂
Kkrasder · April 27, 2026, 10:19  
Reply
Botanchik, а Чорнобиль з Клиною до купи закинули : ) Бо калини в ранці було більше 10 тисяч, а зараз 7900
avatarAleksandr Makedonsky · April 27, 2026, 10:22  
Reply
Розмели монету не гірше інших, добре що хоч в буклеті станцію намалювали)
IIvar · April 27, 2026, 10:35  
Reply
Олександр_Київ, купують щоб залишився референс найгіршої монети для нащадків.
Pples · April 27, 2026, 13:01  
Reply
На жаль не міг придбати монету . У першу хвилину знов викинуло та запропонувало пройти Bank ID. Я питав знайомих та у них теж таке горе.
RRomma55 · April 27, 2026, 13:07  
Reply
ples, потрібно дякувати "активістам" які хочуть bank-id при кожному продажу.
ООлекса Довбуш · April 27, 2026, 13:09(edited)  
Reply
ples, Та яке ж це "горе"- це навпаки "удача зверху" не мати у своїй колекціїї відверту "гівно-монетку", з чим вас і вітаю!😁
ВВіталік Припасняк · April 27, 2026, 19:41  
Reply
Як тут купляти монети? підкажіть
ВВладислав Кучмик · April 27, 2026, 21:08  
Reply
Віталік Припасняк, вже ніяк. Тільки на ринку вториному. Якщо хочете купити - пишіть. Маю в наявності 5 монет
ІІгор · April 27, 2026, 21:17  
Reply
Олекса Довбуш, Яке кончане....ну чого ти ниєш,не подобається. Не купуй. Розвів тут соплі
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 27, 2026, 21:28  
Reply
Ігор, будьте толерантніше)
avatarBondleks · April 28, 2026, 1:22  
Reply
Владислав Кучмик, а "тут" це первинний ринок?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 28, 2026, 1:24  
Reply
Bondleks, дешевше не знайдете)
avatarBondleks · April 28, 2026, 1:30  
Reply
Naumenko, ага, тільки тут і купляю)
avatarBondleks · April 28, 2026, 1:32  
Reply
Віталік Припасняк, якщо хочете саме "тут" то натисніть зверху на назву аукціону, виберіть лот, зв'яжіться з продавцем і обговоріть угоду.
ККирилл · May 2, 2026, 1:06  
Reply
Хз... Нормальная монета. На вкус и цвет фломастеры разные ..
avatarYoda · May 10, 2026, 11:02  
Reply
На віоліті прохід за 900 грн🙂
RRomma55 · May 10, 2026, 12:37  
Reply
Yoda, на НА по 500 грн.
ДДжон Великий · May 10, 2026, 13:08  
Reply
Yoda, "г*вномонета", що нагадує примітивне графіті початківця або творіння невибагливого ШІ
ІІгор · May 11, 2026, 16:42  
Reply
Ахаха ексПЄРДИ . Така погана,таке гівно)) ахаха Нормальна монета,якщо якомусь додіку не подобається ,обійди стороною. Така фігова що х2 вже монета зробила)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 11, 2026, 17:46  
Reply
Ігор, так це ще не межа, бо тіраж до того спонукає
LLFC · May 11, 2026, 18:00  
Reply
Naumenko, то з '65-річчя заснування Національної премії України імені Тараса Шевченка' така сама ситуація буде через тираж - хейт і тд, але розгребуть за хвилини і ціна відразу починатиметься з х2?
ООлександр (Одеса) · May 11, 2026, 18:13  
Reply
вибачте, але на сьогодні х2 це стартова ціна майже для всіх монет ... 200 (вартість ІМ) + 50-100 (послуги нп/уп) + 100-150 (на профіт), ось вам х2 ...
LLFC · May 11, 2026, 18:35  
Reply
Олександр (Одеса), крім піджаків, судочинств\дипломатій, ціна яких десь така, як ви й порахували. Але знову ж таки, цю хейтили більше ніж піджаків, судочинств\дипломатій, але бачимо з ціни, що вийшло інакше. PS Претензія (питання) зовсім не до вас, а до люду
ООлександр (Одеса) · May 11, 2026, 20:35  
Reply
LFC, ... А хто хейтел? Я бачив тільки одного хворого полупоца. Так єго думка взагалі ні про що , та не треба брати до уваги .... а так монета по своєму цікава ...
LLFC · May 11, 2026, 22:35  
Reply
Олександр (Одеса), я в телеграмі є в двох групах нумізматичних, то там 90% хейтерів було. На цьому сайті згоден, хейту не так багато. А так згоден з вами, по своєму цікава монета
ІІгор · May 12, 2026, 19:20  
Reply
LFC, можна посилання? Часами охота почитати думки інших
avatarNaumenkoПреміум акаунт · May 12, 2026, 19:57  
Reply
Мені також, за можливістю
LLFC · May 12, 2026, 23:14  
Reply
Ігор, боюсь за посилання забанять. В телеграмі знайдіть по слову Нумізматика. Перша група називається Нумізматика NEWS (50 копійок на аві), друга - Нумізматика УКРАЇНА (монета Борщ)
ООлько Лисий · May 13, 2026, 10:56  
Reply
Naumenko, · 12 травня 2026, 19:57 Краще читати супербестселер від Ілона Маска "Чи є секс і нумізматика на Марсі" 😁

Leave a comment :

To leave a comment, please Register or Log in.
Guest commenting is temporarily disabled