Последние комментарии пользователя pbazeliuk
"Украинский авангард. Александра Экстер"
Ppbazeliuk · 2 июня 2026, 10:14
pvshsun, так нащо мені ще одна? Для колекції взяв одну - вистачить.
· 2 июня 2026, 10:13
Мені здається, що будуть монети продаватись дешевше НБУ як було з Панченко. Свого часу купив дешевше на 500 гривень чим продавалось в НБУ.
· 2 июня 2026, 10:08(изменено)
був у черзі 262, але справді вже 300 монет не було з 3000. У НБУ захист від ботів як завжди на висоті
· 2 июня 2026, 10:05
Derill888, за секунд 10, те що світилось доступно - то ще по черзі не списалось