Coin Easter Holiday 5 грн., market price 18.09.2020

Свято Великодня
nickel silver
309 грн.

Cheapest offer

Зарегестриуйтесь или Войдите для просмотра наиболее выгодных предложений из аукционов

Buy a coin Easter Holiday

Все объявления о продаже монеты на нашем сайте

Аверс монеты Easter Holiday
On the coin obverse there is a composition made of seven Easter eggs decorated with ornaments peculiar to various regions of Ukraine. In the middle of the composition there is the small National Emblem of Ukraine, above there is the coin issue year - 2003. Set in the conventionalized image of willow twigs there are the following inscriptions:
Реверс монеты Easter Holiday
On the coin reverse there is pictured a ceremonial procession of believers headed by a priest carrying the shroud of Christ, crosses, gonfalons and candles, as well as the ritual of consecration, above which there is the inscription: ВЕЛИКДЕНЬ (Easter).

The coin is dedicated to Easter, the greatest Christian holiday. The holiday is associated with the all-night service, solemn religious processions, ringing of church bells and singing songs, glorifying Jesus Christ, whose resurrection has become a triumph of eternal life over death.


DateDenominationMetalweightDiameterТираж
22.04.20035nickel silver16.543550 000 шт.


Discussion coins Easter Holiday (19)

Анатолій, 16 марта 2017, 13:03
Ответить
Доброго дня. Хочу звернутись перш за все до адміністратора сайту. Монета називається Свято Великодня. І надпис на монеті - Великдень. Власні назви не перекладаються. Виправте будь ласка. Пасха - це єврейське свято, приблизний переклад Песах, яке до свята, що святкуємо ми ніякого відношення не має, А ми на Україні святкуємо Великдень. Та і Росії це свято називається Воскресение Господне і яніяк не Пасха. А тепер хочу звернутись до всієї громади: люди, давайте будемо вивчати СВОЮ історію, знати СВОЄ коріння, розвивати СВОЮ державу. Знати культуру інших - це добре, але перш за все потрібно знати своє. Тому не потрібно віхрещуватись від свого... У нас велика і давня історія, Україна за всі часи дала людству чи не найбільше великих, про яких найменше знають якраз на їх Батьківщині... Одразу ж, передбачаючи напади, скажу, я не антисеміт, не русофоб і ніякий інший фоб і анти... Але культуру і мову країни в якій народився потрібно знати. А закінчити хочу словами людини, з діяльністю якого я і погоджуюсь і не погоджуюсь в різних аспектах в однаковій мірі... Це слова Петра Столипіна: Народ, не имеющий национального самосознания, есть навоз, на котором произрастают другие народы.
  Администратор, 16 марта 2017, 15:33  
Ответить
Анатолій, ваша думка мені зрозуміла, але переклади як правило формуються автоматично, зверніть увагу: в правому верхньому куті є вибір мови, виберiть Українську тоді всі тексти і назви будуть в оригіналі (як на сайті НБУ)
Анатолій, 16 марта 2017, 21:50
Ответить
Щиро вдячний за дуже швидку реакцію на моє повідомлення. Варіанти вибору мови мені відомі. Але все ж вважаю за більш доцільне змінити назву на Великдень, так як, повторюсь, це є назва монети. Власні назви ж не перекладаються. Та й це було б більш етично.
Вася, 16 марта 2017, 22:17
Ответить
Толя че ты такой тугой?? на русском Пасха на Украинском Великдень..да и тебе ли не все равно как звучит на русском уверен ты юзаешь украинскую версию данного сайта)) Пасха она и в африке Пасха ..
Psycho-clinic, 16 марта 2017, 23:39
Ответить
Всуну и я свои 5 копеек.Вроде как важную тему поднял Анатолий,но когда начинаешь вникать это же ...Короче как по мне первые строчки в википедии для меня лично подходят:Вели́кдень, Пасха (грец. πάσχα, лат. Pascha, івр. פסח‎ песах — проходження повз), також Воскресі́ння Христо́ве (грец. Ἡ Ανάστασις τοῦ Ἰησοῦ Χριστοῦ; стцерк.-слов. Великъ дьнь, пол. Wielkanoc ) — найдавніше християнське свято, головне свято богослужебного року, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа.
Вася, 17 марта 2017, 7:39
Ответить
Пасха Великдень Воскресение Господне это одно и тоже ..просто люди больше привыкли к названию Пасха .вот и все ..так что Толя не парся
Діма, 17 марта 2017, 10:37
Ответить
Анатолій пасха це старозавітнє свято так, але пасхою ще називають пасхальне ягня. В Новому Заповіті в книзі 1 післання до Коринтян 5 розділ 7 вірш написано, що наша Пасха Христос, за нас принесений у жертву. Тобто Анатолій, Христос -Новозавітня Пасха. Тому нема помилки якщо на Великдень кажуть Пасха. Анатолій читай Біблію а не вікіпедію
Діма, 17 марта 2017, 12:44
Ответить
Як в часи Старого Заповіту -жертва-Пасхальне ягня брало на себе гріхи людини, так і в часи Нового Заповіту Агнець Божий Христос Взяв на Себе хріхи світу
, 19 марта 2017, 10:56
Ответить
Доброго дня. Навіть не очікував що моє скромне повідомлення приверне таку увагу шановного панства. Відповім по черзі - Діма, я не читаю Біблію, я Біблію ВИВЧАЮ, як одне з найдавніших послань. В Біблії вказано дуже багато інформації, але в дуже завуальованій формі, яку навіть дуже часто і помічати не хочуть. Так от читайте главу 12 другої книги Мойсея - Исход гл.12 - там добре описано все діяння і його причини. Якщо ж не зрозумілі будуть питання якісь, буду мати за честь пояснити. Тепер Вася - виразом "какая тебе разница" можна виправдати всі помилки, не важливо випадкові вони чи ціленаправлені. Є дуже велика різниця між поняттями. І людина, яка робить підміну не менший грішник, як і людина убиваюча собі подібних увіруючи в цю підміну, так як це і є витік. Далі загальне звернення - люди, будьте уважні до всієї інформації, яка доходить до вас. Не дайте себе обдурити, навіть якщо і неправда ця буде здаватись вам за благо. І памятайте, ВІРА ОДНА, а релігії різні.
E, 19 марта 2017, 11:02
Ответить
Анатолій, Вы - Пречистой Воды духовник! Любо!!! ....теперь эта такая редкость.
Діма, 19 марта 2017, 14:44
Ответить
Толік якби ти досліджував Біблію то знавби що означає Пасха в Старому Заповіті і в Новому Заповіті. Досліджуй з вірою
Діма, 19 марта 2017, 15:13
Ответить
В Біблії є ще така річ як прообраз, це не підміна. В Симфонії Толік переглянь слово Пасха- побачиш де це слово зустрічається саме в Новому Заповіті
Анатолій, 21 марта 2017, 19:33
Ответить
Всім доброго дня. Прошу вибачення у адміністратора, що майданчик мимоволі став місцем полеміки не повязаної із безпосереднім обговоренням монет. Хочу подякувати Е за пітримку, але я не духовник, а просто людина, яка шукає істину. Звернусь до Діми: я Вам написав місце першоджерела, там же описано для чого саме проводилось це діяння, і причини, які привели до цього. Багато чого спочатку мало зовсім інше поняття та призначення ніж набуло з часом. Старайтесь бачити більше ніж просто літери. І відділяйте зерна від полови.
Діма, 21 марта 2017, 19:58
Ответить
Толік ти що не читаєш Новий Завіт??? Я ж уже писав прочитай 1Коринтянам 5 розділ 7 вірш. Наша Пасха Христос, а перед тим написано- очисьте стару розчину. Якщо ти цього не розумієш то ти дуже нещасна людина
Анатолій, 27 марта 2017, 3:11
Ответить
Діма, спробую пояснити ще раз особисто Вам, хоча більше вступати в полеміку не хотів. Розберіться що саме ЗНАЧИТЬ слово песах, яка дія при цьому була здійснена і до чого вона привела. Ви не просто читайте, Ви розумійте прочитане.
  Вася, 8 апреля 2018, 21:21  
Ответить
с Пасхой всех
  Mykyta, 6 июля 2018, 0:11  
Ответить
Назва монети :"Великдень"...!!! Одним словом- без слова "свято" чи "праздник"...!!!
  Mykyta, 6 июля 2018, 0:11  
Ответить
Куплю цю монету...!
  f 7, 6 января 2019, 23:05  
Ответить
Куплю монеты всю серию 7 штук"Обрядовые праздники Украины" предлагайте на почт.ящик sev.kniga@gmail.com

Leave a comment:

Для того чтобы оставить комментарий пожалуйста Зарегестриуйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта, из-за злоупотребления недобросовестными нумизматами