Монета Праздник Пасхи 5 грн., рыночная цена 22.03.2023

Свято Великодня
нейзильбер
772 грн.

Самые дешевые предложения

Зарегестриуйтесь или Войдите для просмотра наиболее выгодных предложений из аукционов

Купить монету Праздник Пасхи

Все объявления о продаже монеты на нашем сайте

Аверс монеты Праздник Пасхи
На аверсе монеты изображена композиция из семи писанок, украшенных орнаментами разных регионов Украины, в середине которой размещен малый Государственный Герб Украины, а над ним год чеканки монеты - 2003; в окружении стилизованного орнамента из ивы размещены надписи: УКРАЇНА, 5 ГРИВЕНЬ и логотип Монетного двора Национального банка Украины.
Реверс монеты Праздник Пасхи
На реверсе монеты изображен многофигурную композицию (торжественный выход из церкви с плащаницей, крестами, хоругвями и свечами во главе со священником) с традиционным праздничным обрядом освящения, над которой размещена надпись: ПАСХА.

Посвящена крупнейшему празднику христианской религии - Пасхе, которое сопровождается всенощной, торжественными крестными ходами, церковным звоном и пісноспівами, прославляющих Иисуса Христа, который своим воскресением победил смерть и открыл таинство вечной жизни.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж
22.04.20035нейзильбер16.543550 000 шт.


Обсуждение монеты Праздник Пасхи (22)

Анатолій, 16 марта 2017, 13:03
Ответить
Доброго дня. Хочу звернутись перш за все до адміністратора сайту. Монета називається Свято Великодня. І надпис на монеті - Великдень. Власні назви не перекладаються. Виправте будь ласка. Пасха - це єврейське свято, приблизний переклад Песах, яке до свята, що святкуємо ми ніякого відношення не має, А ми на Україні святкуємо Великдень. Та і Росії це свято називається Воскресение Господне і яніяк не Пасха. А тепер хочу звернутись до всієї громади: люди, давайте будемо вивчати СВОЮ історію, знати СВОЄ коріння, розвивати СВОЮ державу. Знати культуру інших - це добре, але перш за все потрібно знати своє. Тому не потрібно віхрещуватись від свого... У нас велика і давня історія, Україна за всі часи дала людству чи не найбільше великих, про яких найменше знають якраз на їх Батьківщині... Одразу ж, передбачаючи напади, скажу, я не антисеміт, не русофоб і ніякий інший фоб і анти... Але культуру і мову країни в якій народився потрібно знати. А закінчити хочу словами людини, з діяльністю якого я і погоджуюсь і не погоджуюсь в різних аспектах в однаковій мірі... Це слова Петра Столипіна: Народ, не имеющий национального самосознания, есть навоз, на котором произрастают другие народы.
  Администратор, 16 марта 2017, 15:33  
Ответить
Анатолій, ваша думка мені зрозуміла, але переклади як правило формуються автоматично, зверніть увагу: в правому верхньому куті є вибір мови, виберiть Українську тоді всі тексти і назви будуть в оригіналі (як на сайті НБУ)
Анатолій, 16 марта 2017, 21:50
Ответить
Щиро вдячний за дуже швидку реакцію на моє повідомлення. Варіанти вибору мови мені відомі. Але все ж вважаю за більш доцільне змінити назву на Великдень, так як, повторюсь, це є назва монети. Власні назви ж не перекладаються. Та й це було б більш етично.
Вася, 16 марта 2017, 22:17
Ответить
Толя че ты такой тугой?? на русском Пасха на Украинском Великдень..да и тебе ли не все равно как звучит на русском уверен ты юзаешь украинскую версию данного сайта)) Пасха она и в африке Пасха ..
Psycho-clinic, 16 марта 2017, 23:39
Ответить
Всуну и я свои 5 копеек.Вроде как важную тему поднял Анатолий,но когда начинаешь вникать это же ...Короче как по мне первые строчки в википедии для меня лично подходят:Вели́кдень, Пасха (грец. πάσχα, лат. Pascha, івр. פסח‎ песах — проходження повз), також Воскресі́ння Христо́ве (грец. Ἡ Ανάστασις τοῦ Ἰησοῦ Χριστοῦ; стцерк.-слов. Великъ дьнь, пол. Wielkanoc ) — найдавніше християнське свято, головне свято богослужебного року, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа.
Вася, 17 марта 2017, 7:39
Ответить
Пасха Великдень Воскресение Господне это одно и тоже ..просто люди больше привыкли к названию Пасха .вот и все ..так что Толя не парся
Діма, 17 марта 2017, 10:37
Ответить
Анатолій пасха це старозавітнє свято так, але пасхою ще називають пасхальне ягня. В Новому Заповіті в книзі 1 післання до Коринтян 5 розділ 7 вірш написано, що наша Пасха Христос, за нас принесений у жертву. Тобто Анатолій, Христос -Новозавітня Пасха. Тому нема помилки якщо на Великдень кажуть Пасха. Анатолій читай Біблію а не вікіпедію
Діма, 17 марта 2017, 12:44
Ответить
Як в часи Старого Заповіту -жертва-Пасхальне ягня брало на себе гріхи людини, так і в часи Нового Заповіту Агнець Божий Христос Взяв на Себе хріхи світу
, 19 марта 2017, 10:56
Ответить
Доброго дня. Навіть не очікував що моє скромне повідомлення приверне таку увагу шановного панства. Відповім по черзі - Діма, я не читаю Біблію, я Біблію ВИВЧАЮ, як одне з найдавніших послань. В Біблії вказано дуже багато інформації, але в дуже завуальованій формі, яку навіть дуже часто і помічати не хочуть. Так от читайте главу 12 другої книги Мойсея - Исход гл.12 - там добре описано все діяння і його причини. Якщо ж не зрозумілі будуть питання якісь, буду мати за честь пояснити. Тепер Вася - виразом "какая тебе разница" можна виправдати всі помилки, не важливо випадкові вони чи ціленаправлені. Є дуже велика різниця між поняттями. І людина, яка робить підміну не менший грішник, як і людина убиваюча собі подібних увіруючи в цю підміну, так як це і є витік. Далі загальне звернення - люди, будьте уважні до всієї інформації, яка доходить до вас. Не дайте себе обдурити, навіть якщо і неправда ця буде здаватись вам за благо. І памятайте, ВІРА ОДНА, а релігії різні.
E, 19 марта 2017, 11:02
Ответить
Анатолій, Вы - Пречистой Воды духовник! Любо!!! ....теперь эта такая редкость.
Діма, 19 марта 2017, 14:44
Ответить
Толік якби ти досліджував Біблію то знавби що означає Пасха в Старому Заповіті і в Новому Заповіті. Досліджуй з вірою
Діма, 19 марта 2017, 15:13
Ответить
В Біблії є ще така річ як прообраз, це не підміна. В Симфонії Толік переглянь слово Пасха- побачиш де це слово зустрічається саме в Новому Заповіті
Анатолій, 21 марта 2017, 19:33
Ответить
Всім доброго дня. Прошу вибачення у адміністратора, що майданчик мимоволі став місцем полеміки не повязаної із безпосереднім обговоренням монет. Хочу подякувати Е за пітримку, але я не духовник, а просто людина, яка шукає істину. Звернусь до Діми: я Вам написав місце першоджерела, там же описано для чого саме проводилось це діяння, і причини, які привели до цього. Багато чого спочатку мало зовсім інше поняття та призначення ніж набуло з часом. Старайтесь бачити більше ніж просто літери. І відділяйте зерна від полови.
Діма, 21 марта 2017, 19:58
Ответить
Толік ти що не читаєш Новий Завіт??? Я ж уже писав прочитай 1Коринтянам 5 розділ 7 вірш. Наша Пасха Христос, а перед тим написано- очисьте стару розчину. Якщо ти цього не розумієш то ти дуже нещасна людина
Анатолій, 27 марта 2017, 3:11
Ответить
Діма, спробую пояснити ще раз особисто Вам, хоча більше вступати в полеміку не хотів. Розберіться що саме ЗНАЧИТЬ слово песах, яка дія при цьому була здійснена і до чого вона привела. Ви не просто читайте, Ви розумійте прочитане.
  Вася, 8 апреля 2018, 21:21  
Ответить
с Пасхой всех
  Mykyta, 6 июля 2018, 0:11  
Ответить
Назва монети :"Великдень"...!!! Одним словом- без слова "свято" чи "праздник"...!!!
  Mykyta, 6 июля 2018, 0:11  
Ответить
Куплю цю монету...!
  f 7, 6 января 2019, 23:05  
Ответить
Куплю монеты всю серию 7 штук"Обрядовые праздники Украины" предлагайте на почт.ящик sev.kniga@gmail.com
  виталий, 18 марта 2023, 20:32  
Ответить
Колекціонування і наживатись на комусь завжди буде, але дякуючи нормальним адекватним людям які продають тобі за адекватні гроші
  Publisher, 18 марта 2023, 21:31  
Ответить
Так це бізнес- і нічого особистого. Хтось продає машини, хтось монети, хтось продукти. Так само можна казати що хтось наживається на фруктах, купує за безцінь фурами і фугує апельсини по 100 грн./кг.
  Саша, 22 марта 2023, 11:36  
Ответить
У магазині багато монет. ----------

Оставить комметарий:

Для того чтобы оставить комментарий пожалуйста Зарегестриуйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта, из-за злоупотребления недобросовестными нумизматами