Монета "Спасшим мир. 40 лет Чернобыльской катастрофы" в сувенирной упаковке 5 грн., рыночная цена 14.06.2026

"Тим, хто врятував світ. 40 років Чорнобильської катастрофи" у сувенірному пакованні
нейзильбер
646 грн.

Самые дешевые предложения

Часть предложений и аналитика цен доступны после входа, но вы уже можете перейти к объявлениям на ua-coins.info.


Аверс "Спасшим мир. 40 лет Чернобыльской катастрофы" в сувенирной упаковке
На аверсе монеты размещена надпись ЧЕРНОБ, где первые две буквы стилизованы под число 40, что символически сочетает временное измерение трагедии с ее названием, а незавершенное изображение буквы Б играет роль композиционного перехода к реверсу. В верхней части композиции размещен малый Государственный Герб Украины, надпись УКРАИНА, год чеканки монеты – 2026. Сверху налево изображен логотип Банкнотно-монетного двора Национального банка Украины. Внизу монеты – номинал 5 и графический знак гривны.
Реверс "Спасшим мир. 40 лет Чернобыльской катастрофы" в сувенирной упаковке
На реверсе монеты размещена надпись БОЛЬ, которая по содержанию перекликается с незавершенным словом на аверсе, а также напоминает о страданиях, вызванных последствиями Чернобыльской катастрофы, и глубокую скорбь, которая навсегда запечатлелась в коллективной памяти. В верхней части композиции – надпись 40 ЛЕТ ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ КАТАСТРОФЫ.

Памятная монета посвящена участникам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции. К устранению последствий крупнейшей в истории ядерной энергетики катастрофы было привлечено около 600 тысяч человек – военных, пожарных, правоохранителей, медиков, ученых и добровольцев, которые ценой собственного здоровья и жизни снизили масштаб трагедии для миллионов людей в Украине и за ее пределами. Название монеты перекликается с наименованием памятника "Спасшим мир" в Чернобыле, который создан пожарными (автор проекта - Иван Симонов) в память о коллегах, которые в первые минуты аварии приняли на себя сокрушительный удар огненной стихии.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж Цена НБУ
24.04.20265нейзильбер16.543535 000 pcs.
242 грн



Обсуждение монеты "Спасшим мир. 40 лет Чернобыльской катастрофы" в сувенирной упаковке (69)

avatarПіджак Університетович · 24 апреля 2026, 22:44  
Ответить
Дуже схоже як гравіювання на камені
ООлько Лисий · 24 апреля 2026, 23:56  
Ответить
Піджак Університетович, мені , як ліквідатору аварії на ЧАЕС (літо 1987 р.) зовсім не подобається ця недолуга монета! Я згадую рудий від радіації ліс, де я проводив радіаційну розвідку, цілі величезні відстійники різної техніки, де доводилося проводити дезактивацію і можу собі уявити радіаційний гриб і пронизливо-яскраве сяйво під час вибуху над 4-м реактором Чорнобильської АЕС! Ця монета- реальна примітивна штука від олігархічного НБУ, шляк би його трафив! Вічная пам!ять всім ліквідаторам атомної трагедії на ЧАЕС, моїм товаришам з ПрикВО, хто не дожив до цієї річниці, хто втратив здоров"я і тепер є довічним інвалідом! Не таке примітивне "увічнення" я очікував на 26 квітня 2026 року. Г а н ь б а!
BBro · 25 апреля 2026, 0:54  
Ответить
Шо попало, хоть бы что-то нарисовали на монете, напоминает рекламу солпадеин
RRuss · 25 апреля 2026, 10:06  
Ответить
Сколько людей, столько и мнений....мне очень зашла эта монета!
DDPF · 25 апреля 2026, 10:51  
Ответить
Цілком нормальна монета як для своєї теми.
ООлько Лисий · 25 апреля 2026, 11:24(изменено)  
Ответить
Таке нумізматичне "сміття" впадло не те, що замовляти, але і просто до рук брати! "Чорна ворона" у колекції 👎👎👎
avatarДмитро · 25 апреля 2026, 11:28  
Ответить
Олько Лисий, то наче ніхто не примушує, всеж добровільно, не подобається-просто не замовляєш та і все, в чому проблема?
BBrat · 25 апреля 2026, 12:09  
Ответить
DPF, Тільки не зрозуміло навіщо такий великий діаметр для цієї монети,23.5 мм було б достатньо.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 25 апреля 2026, 12:18  
Ответить
Дмитро, аби шо написати
avatarYoda · 25 апреля 2026, 16:28  
Ответить
Монета шлак
GGagarin · 25 апреля 2026, 17:30  
Ответить
Думаю объективно можно будет говорить когда монета в руках будет Конечно двоякое чувство о монете
AAndrii Furdyha · 25 апреля 2026, 19:01(изменено)  
Ответить
Если цена будет до 200 грн, то можно брать. Тираж до 50к, меньше чем у остальных нейльзиберов. Но соглашусь с людьми выше - монета шлак, могли бы хоть трубу реактора в черном цвете нарисовать как символ трагедии. А так да. Просто НБУ хочет заработать на очередной шлак монете. В апреле чернобыльский зубр должен был выйти.
Ккот Баюн · 25 апреля 2026, 19:07  
Ответить
Andrii Furdyha, вроде бы писали что цена 242грн.будет!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 25 апреля 2026, 19:44  
Ответить
Andrii Furdyha, на зараз монета 242 грн., тираж 35000. Брати треба однозначно, ми хоч і захейтіли монету, нащадки можуть не пробачити, що мимо пройшли)
AAndrii Furdyha · 25 апреля 2026, 21:14  
Ответить
Naumenko, так это первый 35к, на буклете до 50к указано
VValhöll · 26 апреля 2026, 13:48  
Ответить
Не знаю чого всі прямо так сильно хейтять монету, як на мене, нормальна, тим паче, що вона в категорії не дорогих. Звісно, можу погодитися, що від неї були більші очікування, але, в принципі, нормальний середнячок
avatarДмитро · 26 апреля 2026, 14:48  
Ответить
Valhöll, хейтять в основному горе-бізнесмени, які розуміють що не вдастся на ній заробити. А так я також вважаю що вона цілком відповідає темі, звісно як завжди можна придумати купу інших ескізів, але це принаймні не ідіотські енергетики.
JJet · 26 апреля 2026, 15:04  
Ответить
Олько Лисий, поплач ще, я гарно поржав.
ООлько Лисий · 26 апреля 2026, 15:57(изменено)  
Ответить
Дійсно, цілком траурний день в ІМ НБУ в понеділок 27.04.26.р.: нікчемний дорожезний чорно-білий кругляк металу у гнітючій картонці і нікчемні залишки дорожезного срібла у кількості 50-70 шт. 👎👎👎
avatarДмитро · 26 апреля 2026, 16:15  
Ответить
Олько Лисий, не набридло нити тут цілими днями та обсирати всі підряд монети? Якщо воно все таке нікчемне-дорогезне та не цікаве, то нащо себе так мучати та продовжувати цим займатись?
ООлександр (Одеса) · 26 апреля 2026, 16:30  
Ответить
захейтили монету, та таке враження що очікували монету з рожевим поні на річницю трагедії ...
ООлександр (Одеса) · 26 апреля 2026, 17:00  
Ответить
Подавився більш уважно, і не така вона страшна, бувало і гірше, для себе в колекцію треба брати .... і ще, вона мені нагадає якусь іншу монету, не пам'пам'ятаю яку ...
NNik · 26 апреля 2026, 19:10  
Ответить
У витягу з рішень Правління Національного банку зазначено, що буде "кольоровий друк". То виходить, що весь чорний фон - це буде емаль? Є якісь думки з цього приводу?🤔
GGagarin · 26 апреля 2026, 19:21  
Ответить
Олександр (Одеса), "Перемога над нацизмом" 2020 года имеет похожий дизайн
GGagarin · 26 апреля 2026, 19:23  
Ответить
Nik, По ходу и белый тоже эмаль Вид будет как декоративная штукатурка😁
avatarДмитро · 26 апреля 2026, 20:28  
Ответить
Nik, друк це і є друк, раніше вони називали це "тамподрук", емаль це зовсім інше, як на останній писанкє.
GGagarin · 26 апреля 2026, 21:56  
Ответить
Дмитро, Тампопечать это способ нанесения А наносить можно что угодно эмаль или пленку или другой компонент
avatarДмитро · 26 апреля 2026, 22:06  
Ответить
Gagarin, ну тут явно не емаль буде.
RRomma55 · 26 апреля 2026, 22:07  
Ответить
Gagarin, хз, но гугл каже що емаль і тамподрук має різну технологію нанесення на монету
GGagarin · 26 апреля 2026, 22:08  
Ответить
Дмитро, Вполне может быть Но способ называется тампопечать
ООлько Лисий · 26 апреля 2026, 22:24  
Ответить
Цілком тупорилий базар, яка хрін різниця - емаль чи тамподрук на "гівно-монеті"!?👎
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 26 апреля 2026, 22:38  
Ответить
Олько Лисий, скільки штук будете купувати?
ООлько Лисий · 26 апреля 2026, 22:58  
Ответить
Naumenko, аніскільки, цей реально "гівно-кругляк" не вартий перебувати у моїй колекції!👎
AAlex001 · 27 апреля 2026, 8:44  
Ответить
а що, якщо монета не подобається її можна просто не купувати, заміть того щоб писати що монета гамно....
ООлександр (Одеса) · 27 апреля 2026, 10:11  
Ответить
а що робили на сайті 32000 онлайн?
avatarТарасПреміум акаунт · 27 апреля 2026, 10:11  
Ответить
Ну що, всім вистачило? 🙂
ООлександр_Київ · 27 апреля 2026, 10:12  
Ответить
хто цю мотету купує і навіщо? Це ж гірша монета НБУ за всю історію.
BBro · 27 апреля 2026, 10:12  
Ответить
Alex001, если не высказывать мнение, то НБУ и дальше будет клепать подобные шедевры 🙂
AAlex001 · 27 апреля 2026, 10:16  
Ответить
Bro, 32 000 тисячі онлайн сказали свою думку....
BBotanchik · 27 апреля 2026, 10:17  
Ответить
Олександр (Одеса) - було таке враження, шо вони за сріблом усі зайшли😂
Kkrasder · 27 апреля 2026, 10:19  
Ответить
Botanchik, а Чорнобиль з Клиною до купи закинули : ) Бо калини в ранці було більше 10 тисяч, а зараз 7900
avatarAleksandr Makedonsky · 27 апреля 2026, 10:22  
Ответить
Розмели монету не гірше інших, добре що хоч в буклеті станцію намалювали)
IIvar · 27 апреля 2026, 10:35  
Ответить
Олександр_Київ, купують щоб залишився референс найгіршої монети для нащадків.
Pples · 27 апреля 2026, 13:01  
Ответить
На жаль не міг придбати монету . У першу хвилину знов викинуло та запропонувало пройти Bank ID. Я питав знайомих та у них теж таке горе.
RRomma55 · 27 апреля 2026, 13:07  
Ответить
ples, потрібно дякувати "активістам" які хочуть bank-id при кожному продажу.
ООлекса Довбуш · 27 апреля 2026, 13:09(изменено)  
Ответить
ples, Та яке ж це "горе"- це навпаки "удача зверху" не мати у своїй колекціїї відверту "гівно-монетку", з чим вас і вітаю!😁
ВВіталік Припасняк · 27 апреля 2026, 19:41  
Ответить
Як тут купляти монети? підкажіть
ВВладислав Кучмик · 27 апреля 2026, 21:08  
Ответить
Віталік Припасняк, вже ніяк. Тільки на ринку вториному. Якщо хочете купити - пишіть. Маю в наявності 5 монет
ІІгор · 27 апреля 2026, 21:17  
Ответить
Олекса Довбуш, Яке кончане....ну чого ти ниєш,не подобається. Не купуй. Розвів тут соплі
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 27 апреля 2026, 21:28  
Ответить
Ігор, будьте толерантніше)
avatarBondleks · 28 апреля 2026, 1:22  
Ответить
Владислав Кучмик, а "тут" це первинний ринок?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 28 апреля 2026, 1:24  
Ответить
Bondleks, дешевше не знайдете)
avatarBondleks · 28 апреля 2026, 1:30  
Ответить
Naumenko, ага, тільки тут і купляю)
avatarBondleks · 28 апреля 2026, 1:32  
Ответить
Віталік Припасняк, якщо хочете саме "тут" то натисніть зверху на назву аукціону, виберіть лот, зв'яжіться з продавцем і обговоріть угоду.
ККирилл · 2 мая 2026, 1:06  
Ответить
Хз... Нормальная монета. На вкус и цвет фломастеры разные ..
avatarYoda · 10 мая 2026, 11:02  
Ответить
На віоліті прохід за 900 грн🙂
RRomma55 · 10 мая 2026, 12:37  
Ответить
Yoda, на НА по 500 грн.
ДДжон Великий · 10 мая 2026, 13:08  
Ответить
Yoda, "г*вномонета", що нагадує примітивне графіті початківця або творіння невибагливого ШІ
ІІгор · 11 мая 2026, 16:42  
Ответить
Ахаха ексПЄРДИ . Така погана,таке гівно)) ахаха Нормальна монета,якщо якомусь додіку не подобається ,обійди стороною. Така фігова що х2 вже монета зробила)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 11 мая 2026, 17:46  
Ответить
Ігор, так це ще не межа, бо тіраж до того спонукає
LLFC · 11 мая 2026, 18:00  
Ответить
Naumenko, то з '65-річчя заснування Національної премії України імені Тараса Шевченка' така сама ситуація буде через тираж - хейт і тд, але розгребуть за хвилини і ціна відразу починатиметься з х2?
ООлександр (Одеса) · 11 мая 2026, 18:13  
Ответить
вибачте, але на сьогодні х2 це стартова ціна майже для всіх монет ... 200 (вартість ІМ) + 50-100 (послуги нп/уп) + 100-150 (на профіт), ось вам х2 ...
LLFC · 11 мая 2026, 18:35  
Ответить
Олександр (Одеса), крім піджаків, судочинств\дипломатій, ціна яких десь така, як ви й порахували. Але знову ж таки, цю хейтили більше ніж піджаків, судочинств\дипломатій, але бачимо з ціни, що вийшло інакше. PS Претензія (питання) зовсім не до вас, а до люду
ООлександр (Одеса) · 11 мая 2026, 20:35  
Ответить
LFC, ... А хто хейтел? Я бачив тільки одного хворого полупоца. Так єго думка взагалі ні про що , та не треба брати до уваги .... а так монета по своєму цікава ...
LLFC · 11 мая 2026, 22:35  
Ответить
Олександр (Одеса), я в телеграмі є в двох групах нумізматичних, то там 90% хейтерів було. На цьому сайті згоден, хейту не так багато. А так згоден з вами, по своєму цікава монета
ІІгор · 12 мая 2026, 19:20  
Ответить
LFC, можна посилання? Часами охота почитати думки інших
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 12 мая 2026, 19:57  
Ответить
Мені також, за можливістю
LLFC · 12 мая 2026, 23:14  
Ответить
Ігор, боюсь за посилання забанять. В телеграмі знайдіть по слову Нумізматика. Перша група називається Нумізматика NEWS (50 копійок на аві), друга - Нумізматика УКРАЇНА (монета Борщ)
ООлько Лисий · 13 мая 2026, 10:56  
Ответить
Naumenko, · 12 травня 2026, 19:57 Краще читати супербестселер від Ілона Маска "Чи є секс і нумізматика на Марсі" 😁

Оставить комментарий :

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста Зарегистрируйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта