User's latest comments Євген
"100th anniversary of the day of memory of Simon Petliura" in a souvenir package
ЄЄвген · June 7, 2026, 18:06
Мда, поглумились художники та скульптори над обличчям Симона Васильовича не "по дитячому". Як таке можна було зробити? На тлі реального фото на блістері, взагалі жах
· June 5, 2026, 20:13
Олько Лисий, Я б дуже здивувався, якби НБУ дослухались до тих порад, які їм надавали у відповідь на останнє питання опитування. Лишається тільки сподіватись
· November 25, 2025, 20:49
Derill888, Бо ціни якість дивні. Набори за 1800-2000 грн. торгуються, а поштучно чогось по 1300-1500 грн. Тобто поштучно дорожче продаються. З незрозумілих для мене причин
· November 25, 2025, 20:46
Олько Лисий, Чому це "не поскакала"? Укрпоштою ще 14.11. отримав. Конячка вже пару тижнів по країні "скаче".
· August 12, 2025, 10:05
Цікаво, чи настане коли-набудь час і магазин НБУ запрацює без глюків? Чи це мрія з розряду нездійсненних ?