W

User profile W_W

● Offline
Member for: 4 years 9 months 28 days
Comments: 455 ( +192)
  Last seen: May 24, 2025, 16:22

User's latest comments W_W

WW_W · October 3, 2024, 15:27  
Serj, так він такий сильний і могутній. Тяжко наваляти фюрі ще раз? Чи що? Реванш на то і реванш. Навалякати й пояси тримати, захищаючи їх. Чи не так? Так може всі пояси віддати зразу, бо не хочеться битися і красавчік ))) Ці виправдання такі кумедні. ВИ часом не голова фан-клубу?
WW_W · October 3, 2024, 15:25  
Serj, о, да. Можна все виправдовувати і знаходити причину. Любителі руського міру? ))) Хлопці, ви такі кумедні, ніби так близько не знайомі, щоб на "ти", й окрім образ - аргументів ніяких немає. Людина, що так швидко змінила свої погляди, може їх так само швидко й повернути назад. Не залежно хто він - спортсмен, митець, письменник. Колаборант є колаборант.
WW_W · October 2, 2024, 23:22  
Монета - дніщенське дно. Думав, парламентаризм буде найгівнянішою монетою, а тут ще є куди рости. Усик, хоч і зібрав всі пояси, але з цим перевзуванням типу РПЦ і чий КРИМ - втратив для мене будь-яку цікавість як особистість, повагу до себе. Скільки б він грошей не зібрав, як би чуприну не ростив - всі все добре пам'ятають, і не забудуть. А це виріб (я б посоромився ставити на ньому герб та номінал) залишимо на совісті замовників.
WW_W · September 21, 2024, 0:33  
Юрій, є такий офіційний сайт bank.gov.ua - там, як не дивно - є окрім плану (який часто змінюється) - міститься інформація про введення монет у обіг. Відкрию таємницю, але всі інформаційні сайти по монетах і навіть телеграм канали чи вайбер групи (знаю, в це тяжко повірити але все ж) - беруть інформацію саме звідти )))
WW_W · August 26, 2024, 23:50  
Як вже дістали ці скиглії, 400 грн за монету їм шкода, а на пиво, цигарки, чи харчі не шкода ))) Раз не поїсти мнєса, чи не сходити в кабак - і готова монета в колекції. Тим більше це хобі. А що казати людям які збирають дорожчий матеріал ,і не по банківській ціні? Колекціонування ніколи не було дешевим і це не річ першої необхідності.