Ввася · March 16, 2018, 16:51  
Купил в ощяд за 1153 грн
Ввася · February 27, 2018, 22:46  
Рол брал в ощяд за 299.грн.11.96 шт. А бона 100-ка без конверта за 44.грн
Ввася · February 26, 2018, 18:08  
Яка ціна в НБУ на монету,в ощяд 12 грн за штуку