ООлександр · June 4, 2019, 22:02  
Тож зрозуміло,тщо чувак хоче стати баригою, спочатку я теж так хотів, але потім затягнуло і потім став збирати, а вдруг і з ним так вийде...
ООлександр · January 18, 2019, 21:01  
Ihor, звісно це нормально, Вам і так повезло, дали номери телефонів, спробували спочатку розібратися в ситуації :) . Для прикладу в Житомирі тільки вчора завезли Маріїнський.
ООлександр · December 21, 2018, 15:24  
Поликарпыч, сьогодні забрав