PPotroshitel · December 26, 2024, 19:57  
Дякую, вдалося дістати але щеб трохи та розчавив ту капсулу. Це хто тож придумав таку дурню
PPotroshitel · December 26, 2024, 19:22  
Сьогодня отримав в новій упаковці ні кулі ні шаблі серебро , хто дасть пораду як монету дістати з коробки? Невже так тяжко було зробити той хлястик за який завжди виймали
PPotroshitel · March 1, 2024, 13:03  
Всем доброго дня. Ребята такой вопрос в ролах десятки последние например те же ППО чем отличается рол 25шт от 40шт кроме количества и внешнего вида ролла? Само качество монет отличается?
PPotroshitel · September 22, 2021, 12:22  
Тоже посмотрел есть на пекторале патина, как это отразится на цене?
PPotroshitel · January 30, 2021, 15:27  
kk2020, Понятно, значит много нас таких