User's latest comments Anatoly
"The land of superheroes. Thanks to the gunsmiths!" in gift packaging
AAnatoly · May 4, 2026, 10:16
Два рази писало "помилка клоудфлар, спробуйте ще раз". Поки воно роздуплилося, вже був у черзі 26000+ Ну хоч встиг. Перший раз таке.
· February 24, 2025, 16:01
Так, як кажуть - "щось у лісі здохло". Після усіх цих експериментів з мінімалізмом маємо монету яку приємно роздивлятися, як в минулі часи.
· December 24, 2024, 9:55
В інститута Бокаріуса тираж теж 30к, щось він не дуже росте. Ні.. я це купляти не буду, щось я перегорів, нові монети НБУ не для мене. Буду на старі дивитися, а оця.. оце.. ні, купляйте по дві, а я пасую. Почекаю щось нормального у "бавовні".
· December 12, 2024, 16:58
Продав таку два тижні тому за 150 на ньюаукціоні. А ціна лізе вище й вище. Який рол, про що мова. Ціну розкрутили на всі десятки 180 року, я тоді бачив що гребли роли скільки могли, я не вірив що ціна виросте, взяв по 5 монет, половину вже роздав друзям. Хто ж знав що так накрутять. Ну, тобто вони знали, а ми - ні.