ННиколай · April 7, 2026, 14:18  
Вибило і на верифікацію, хоча вона 100% свіжа була, можливо через те, що магазин хакнули. Але з акаунту потім не вибивало. При оновленні рівно в 10-00 був вже десь 3500+, то якби дали меньше захватити точно не встиг би. Сам з Чернігівщини, тільки в описі почитав, що традиційний орнамент з Чернігівщини, аж вдвічі приємніше тепер в колекцію таку отримати, і подобається більше за попередню, яку навіть бажання купувати не було
ННиколай · August 14, 2025, 18:09  
Олексій, а якби ще і тарілочку трошки "розмалювали", то монета б взагалі була ТОП
ННиколай · July 8, 2025, 10:57  
Наталья, то не радійте завчасно, між замовити і забрати замовлення, ще довгий проміжок часу. А якщо глюк масовий, то вірогідність скасування свіх замовлень дуже висока
ННиколай · July 8, 2025, 10:50  
дуже дивне замовлення в черзі 200 на складі ноль, замовлення в кошику, оплачене) НБУ на "висоті"
ННиколай · July 8, 2025, 10:22  
парадокс, моє замовлення висить, а тим часом монети зникають)