Kkosbm · February 22, 2025, 14:50  
Нарешті "піджаки", бо різні абстракції, хоч і на цікаву тематику, вже трохи приїлися)
Kkosbm · December 20, 2024, 10:17  
Нарешті гарна монета, і не вдалося купити. Чекатимемо наступного разу.
Kkosbm · December 12, 2024, 8:55  
Про роль особистості в історії. Вже котра монета з досить специфічним дизайном, а воно знову не лізе. Може вже час зробити якісь висновки керівництву банку? Раніше відносно стандартний дизайн мали "піджаки" (до речі, де вони?), а зараз вже так потоптались по дуже гарним та перспективним тематикам, що радієш деталізації на монеті відносно простого дизайну "Дякуємо медикам!".
Kkosbm · July 30, 2024, 10:41  
На початку замовлення черга була кілька тисяч попереду, але потім рухався вперед, і вийшло замовити. Мабуть в НБУ якось вичищають ботів. Дизайн аверсу подобається, тамподрук, та деталізація бинта гарно виглядають, набагато краще від абстракцій та геометричних фігур, яких забагато останнім часом. Взагалі в монетах найцікавіше - це деталізація, хз навіщо останнім часом дуже спрощують елементи дизайну.
Kkosbm · February 22, 2024, 22:49  
Vitalii, це вони звісно підло тоді зробили. Провтикав тоді замовлення