Монета «Архистратег Михаил» 20 грн., рыночная цена 11.06.2026

"Архістратиг Михаїл"
золото
65 712 грн.

Самые дешевые предложения

Часть предложений и аналитика цен доступны после входа, но вы уже можете перейти к объявлениям на ua-coins.info.


Аверс «Архистратег Михаил»
На аверсе монеты изображены: вверху - малый Государственный герб Украины, под которым надпись - УКРАИНА; стилизованный лавровый венок, символизирующий славу и победу, изображен в круге на фоне рисунка из ММ-14 («Камуфляж образца 2014 года», также известный как «пиксель» и «украинский пиксель»); ниже – номинал 20 и графический знак гривны. В центральной части в восьмиугольном картуше на зеркальном фоне изображен логотип, под которым надписи: НАЦИОНАЛЬНЫЙ/БАНК УКРАИНЫ/2025, а также обозначение металла, его проба и масса в чистоте: AU 900 7,78. Слева внизу расположен логотип Банкноты и Монетного двора Национального банка Украины.
Реверс «Архистратег Михаил»
На реверсе монеты на зеркальном фоне изображен Михаил-архитектор; справа и слева стилизованные силуэты воинов Вооруженных Сил Украины, винтокрылых и противотанковых ежей, композиционно подчеркивающие борьбу за государственную независимость; по кругу надпись: ...ДЛЯ НАС И ДУШ ПРАВЕДНЫХ И СИЛА АРХИСТРАТА МИХАИЛА (строка из стихотворения Тараса Шевченко «Гайдамаки»; исполнено шрифтом «ЧебаныкСансН.2017 © Василий Чебаник»).

Памятная монета посвящена Архангелу Михаилу – одному из самых почитаемых святых в христианской традиции, который возглавляет «небесное воинство ангелов» и считается представителем тех, кто защищает справедливость. Сегодня образ архангела Михаила присутствует в атрибутике украинских войск, олицетворяя бескомпромиссную борьбу со злом и духовную поддержку украинских защитников.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж Цена НБУ
29.12.202520золото7.78203 500 pcs.
70734 грн
Сегодня:  65 712 грн



Обсуждение монеты «Архистратег Михаил» (47)

avatarNaumenkoПреміум акаунт · 30 декабря 2025, 2:08  
Ответить
Це що за новинка, перше квітня ще не скоро)
avatarYoda · 30 декабря 2025, 9:20  
Ответить
Гарна ціна) заверніть десяток
IIvan S · 30 декабря 2025, 10:45  
Ответить
Цікаво, яка ціна приблизно буде
avatarДмитро · 30 декабря 2025, 11:04  
Ответить
Ivan S, нічого цікавого, 66 к на сьогодні ціна нбу.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 30 декабря 2025, 11:21  
Ответить
Юрій, я би рол взяв
avatarYoda · 30 декабря 2025, 13:17  
Ответить
Vitaliy Naumenko, я маю роли НБУ 50 коп 2025, упаковка 20 штук. Вони теж жовті - можу Вам продати😀
ППетр  · 30 декабря 2025, 19:37  
Ответить
20 гривень, навіть булочку з маком не купиш.
avatarДмитро · 30 декабря 2025, 20:38  
Ответить
Петр , купіть монету-поміняю вам на булочку, може навіть не одну. Очевиднож що номінал на ювілейних монетах чиста формальність, щоб вони вважались монетами, при ціні 67 штук навіть якби там стояв номінал 200-500-1000 це все рівно не змінило би суті.
Ttermo · 30 декабря 2025, 23:39  
Ответить
Ivan S, 66306 грн в магазині НБУ
ООмега · 1 января 2026, 19:05  
Ответить
8500 грн за грамм золота 900-й пробы при цене на бирже 999.9 пробы чуть более 6тис грн, нихреновая наценка.
RRomma55 · 1 января 2026, 19:07  
Ответить
Я так розумію, що на 900 золото є ПДВ. На 999.9 нема. Так?
Wwital1y · 5 января 2026, 2:55  
Ответить
Чому такий малий тираж? робіть вже до 50тис…
ДДмитро · 5 января 2026, 9:09   Забанен до: 2027-01-01 18:28:44
Ответить
wital1y, бери роби
Wwital1y · 10 января 2026, 21:54  
Ответить
Дмитро, «Беріть і робіть» чи я з вами в дитячому садочку пив узвар за однією партою? Маєте повагу
ООлько Лисий · 10 января 2026, 23:10  
Ответить
wital1y, ви занадто наївні, бо за будь-яку пропозицію, навіть і гумористичну, всілякі "дмитрики" накопають, спаплюжать і грошики заберуть!
ООлексій Огризько · 13 февраля 2026, 10:06  
Ответить
76 376 грн щось завелика націнка - близько 20тис грн від металу
AAmbivalentor · 13 февраля 2026, 10:16  
Ответить
Вперше бачу, як кількість монет в продажу на сайті сягнула нуля, а потім зросла до 860.
AAquaSlawko · 13 февраля 2026, 10:19  
Ответить
Вперше бачу щоб залишок монет постійно ріс) Чудеса якісь 🤣
SSerezhyk · 13 февраля 2026, 10:21  
Ответить
і знову 1052 на складі ))
MMAKC555 · 13 февраля 2026, 10:22  
Ответить
Чому ніхто не купує ;) Де всі інвестори, які точно перепродадуть дорожче?
ППетерсон · 13 февраля 2026, 10:23  
Ответить
Я аж сюди почув радісні оплески НБУ, що їм вдалося так швидко скинути лохотрон, але .. облом
IIhor (Lviv) · 13 февраля 2026, 10:30  
Ответить
Якось дивно, ціна продажу на сайті НБУ станом на 13.02 становить 59 724 грн, для архістратига масою 7,78 г, чому в інтернет магазині НБУ поставили аж 76 376 грн...люди похапали в перші секунди а зараз скидають з кошиків, цікаво як буде зі срібним 17 лютого...
SSerezhyk · 13 февраля 2026, 10:35  
Ответить
на ОЛХ знайшов ціну дешевше чим на ІМ НБУ ))
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 13 февраля 2026, 10:40  
Ответить
Якщо шо, куплю по номіналу
BBro · 13 февраля 2026, 11:23  
Ответить
Ihor (Lviv), 59 724 грн то цена за инвестиционный Архистратиг пробы 999, а этот коллекционный 900 пробы, тож в ту цену он не попадает, может там пдв или цена коробки добавлена, для примера посмотрите сколько херсонес стоит и инвест Архистратиг такого же веса
AAndriy · 13 февраля 2026, 12:11  
Ответить
12 година 10 хв залишок на складі 1842 шт через годину гляну ще. може бути так ,що залишок буде 2000 шт
AAndriy · 13 февраля 2026, 13:38  
Ответить
13 година 37 хв на складі стало 1856 шт монет тобто +- за годину і двадцять хв прибавилося 14 шт монет
ООлександр (Одеса) · 13 февраля 2026, 14:23  
Ответить
та на віщо так слідкувати ... подивитись на інше золото в магазині ... і цю монету чекає така ж доля, хіба що вона набере нумізматичної вартості ... бо інвестувати в золото вагою 1/4 унції для спроможних людей це не цікаво, а якщо купляють більшою вагою то краще банківськими злитками ...
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 13 февраля 2026, 14:37  
Ответить
Andriy, докарбовують)
AAndriy · 13 февраля 2026, 16:21  
Ответить
16 година 22 хв на складі 1915 шт
TTor · 13 февраля 2026, 21:22  
Ответить
НБУ взагалі неадекватні, зійшли з розуму з такою ціною.
ППетерсон · 14 февраля 2026, 9:51  
Ответить
Цікаво скільки неоінвесторів, під шумок, коли монети почали зникати, азартно купили, а тепер ріпу чешуть, бери не хочу... 😉
ООлько Лисий · 2 марта 2026, 23:16  
Ответить
Ну ШО, товстосуми-багатії, купуєте оптом того багатотиражного простяцького, але золотого Майкла при обліковій ціні НБУна Au - 233056 грн. станом на 03.03.2026 р.? НБУ гомерично з вас регоче, а я разом із ним підсміююся
ООлько Лисий · 16 марта 2026, 9:31  
Ответить
Ніхто щось не спішить купувати цього воєнізованого Майкла навіть і по ціні 79400 грн, в ІМ НБУ- повний штиль по цій монетці. То звідки намалювані ціни аукціонів 90 000 грн.? 😁
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 марта 2026, 16:04  
Ответить
Олько Лисий, тримай лайфхак: виставляєшь монету по 90К і, як тільки з'явиться клієнт, замовляєш в НБУ👍 Прибуток без ризиків)
ООлько Лисий · 16 марта 2026, 18:02  
Ответить
Naumenko, дякую за пораду, але я не розумію ніяких лайфгаків як іноземщину. Ваші подібні "поради" прибережіть для численних "мамкіних/таткових/папкіних інвесторів"👎
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 марта 2026, 21:42  
Ответить
Олько Лисий, виходячи з Вашої попередньої заяви Олько Лисий · 16 марта 2026, 9:31 , щось не видно тих інвесторів, а Ви кажете "чисельні"😉
avatarТарасПреміум акаунт · 16 марта 2026, 22:45  
Ответить
Дивлюсь на ціну, і починаю підозрювати, що там золота більше, ніж написано 😂
ООлько Лисий · 17 марта 2026, 17:43  
Ответить
Naumenko, сам дуже дивуюся, чому ці "інвестори" не липнуть на знижену ціну цього Майкла 77 793 грн., невже трохи порозумнішали?
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 17 марта 2026, 17:47  
Ответить
Олько Лисий, завтра з ролами розгребуть, бо нащо за пересил переплачувати🤣
JJensonButton · 21 марта 2026, 8:44  
Ответить
Олько Лисий, 70 796 грн також ціна поки не вистрелила))
ООлько Лисий · 21 марта 2026, 8:50  
Ответить
JensonButton, купуйте золотого Майкла вже, бо у понеділок Au стане на 1,88% дорожчим
ООлько Лисий · 21 марта 2026, 8:54(изменено)  
Ответить
Тарас, · 16 березня 2026, 22:45 "Ціни, мої ціни, лихо мені з вами, поставали в ІМ-магазині з багатьма нулями..."👎
ППетр  · 31 марта 2026, 10:58  
Ответить
всиридині шоколяд?
VVictoria · 15 апреля 2026, 17:13  
Ответить
Можу купити і продати чуть дорожче у кого ліміт😁
ООлько Лисий · 15 апреля 2026, 22:41  
Ответить
Victoria R, тут на сайті солідні нумізмати спілкуються, а не одноденки-"мамкіни/таткові/папкіни- горе-інвестори"!
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 16 апреля 2026, 0:07  
Ответить
Олько Лисий, спиток - не збиток, може і заробить, аби не кинули)

Оставить комментарий :

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста Зарегистрируйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта