User's latest comments Віталій
`Ukrainian cotton. Uak "Vampire" `in a souvenir packing
ВВіталій · July 8, 2025, 10:01
це значить що НБУ = наєбу !
· February 25, 2025, 11:55
TaNe4kaRi, випуску не буде, а продажа в ІМ ще буде. По 12000 шт кожної монети
· February 25, 2025, 11:45
Serg Sr., в одному замовленні дві монети
· December 19, 2024, 12:30
сайт літає )) а монети більше не доступні ))