ВВіталій · July 8, 2025, 10:01  
це значить що НБУ = наєбу !
ВВіталій · February 25, 2025, 11:55  
TaNe4kaRi, випуску не буде, а продажа в ІМ ще буде. По 12000 шт кожної монети
ВВіталій · February 25, 2025, 11:45  
Serg Sr., в одному замовленні дві монети
ВВіталій · December 19, 2024, 13:19  
)))))
ВВіталій · December 19, 2024, 12:30  
сайт літає )) а монети більше не доступні ))