Профиль пользователя Sergii

Зарегестрирован: 10 сентября 2018
City: Odesa
Комментариев: 3

Последние комментарии пользователя Sergii

  Sergii, 14 февраля 2019, 20:52  
На моё "элетронне звернення" еще не ответили, ни Нацбанк ни Ощад. По закону в течении 30 дней должны ответить. Владимир, человек который оветил вам, сам монеты не покупает и не понимает, что отличие в процедуре существенно влияет на время обслуживания клиента. Если есть желание им ответить может взять мой пример было - стало выше.
  Sergii, 13 февраля 2019, 17:06  
Пишите электронные обращения по типу моих на contact-centre@oschadbank.ua и nbu@bank.gov.ua - может вместе повлияем на процедуру выдачи монет
  Sergii, 13 февраля 2019, 17:02  
Одесса Ощадбанк. процедура мрак. Написал електронное обращение в Нацбанк и Ощад. Одеське відділення нацбанку України (65026, м. Одеса, вул. Ришельєвська, 8) припинило видачу монет за онлайн замовленнями (https://bank.gov.ua/webselling). Процедура видачі монет, замовлених через онлайн, була надзвичайна проста і зручна: 1) Кліент називав номер онлайн замовлення і давав посвідчення особи (зазначений в переліку на сайті нацбанку) касиру. 2) Касир знаходив замовлення в базі даних на компьютері і перевіряв документ. 3) Отримавши гроші касир видавав монети і один чек на всі замовлені монети. Такий алгоритм довзоляв касиру обслуговувати кожного кліента за декілька хвилин. Видача монет, замовлених онлайн, була передана до Одеського обласного упавління АТ "Державний ощадний банк України" (м.Одеса , вул. Колонтаівська, 8) Процедура видачі монет в Ощадбанку дуже складна і займає багато часу: 1) Кліент повинен пред'явити паспорт, копію паспорту - першу і другу сторінку , якщо є інші фото то копії всіх цих сторінок і сторінку прописки. Кожна скопійована сторінка документу повинна бути заверіфікована написом: "Копія вірна, дата , підпис." Така копія повинна бути надана для отримання КОЖНОЇ монети 2) Касир перевіряє паспорт, звіряє кожну сторінку з копією, перевіряє, що кожна сторінка на копії заверіфікована написом. Після цього веріфікує кожну сторінку документа в копії своїм записом "Копія вірна, дата , підпис." і ставить штамп Ощадбанку 3) Касир має розпечатані всі онлайн замовлення - окремо по кожній монеті (наразі списки займають на вигляд по 20 сторінок на кожну монету) Касир очима знаходить номер замовлення в розпечатці ставить галочку і дає на підпис кліенту. 4) Касир вбиває дані предявленого документа в компьютер і робить розпечатку трьох квитанцій для КОЖНОЇ монети а) Заява на переказ готівки б)Заява на видачу готівки в) Квитанція за оплату монети Кліент повинен поставити підпис на кожній квитанції Касир ставить підпис і печатку банка на кожній квитанції. 5) Касир отримує гроші і видає монети і квитанцію про оплату Ця процедура виконується для КОЖНОЇ монети окремо. Касир фізично не може обслугувати кліента і видати монету швидше ніж за 10 хвилин. Сьгодні отримуючи дві монети "100 років Акту Злуки" і "Богдан Ханенко" я прочекав у черзі 1 годину, за цей час було обслуговано 5 кліентів. Двоє з них не змогли отримати монети тому що не змогли пройти всю процедуру. Тобто фактично за одну годину тільки три людини змогли отримати по дві замовленні монети. Причому, щоб отримати ці дві монети, кожен кліент поставив більше 10 підписів на різних документах. Черга на отримання монет тільки збільшувалась протягом цього часу. Враховуючи все викладене, прошу спростити процедур видачі монет в Ощадбанку.