RRavik · February 6, 2019, 20:35  
Константин, дякую за відповідь, а то мені казали, що 8 очікують, а це раніше завезли.
RRavik · February 6, 2019, 17:08  
Константин, а тільки ксерокопія паспорта потрібна? Чи вони ще щось просять?
RRavik · November 6, 2018, 9:48  
кому потрібен набір?