User's latest comments Ravik
Богдан Ханенко
RRavik · February 6, 2019, 20:35
Константин, дякую за відповідь, а то мені казали, що 8 очікують, а це раніше завезли.
· February 6, 2019, 17:08
Константин, а тільки ксерокопія паспорта потрібна? Чи вони ще щось просять?