User's latest comments Виталий Диденко
"Opishnan Ceramics" in souvenir packing
ВВиталий Диденко · August 5, 2025, 11:14
ще б назву вірну вказали
· June 27, 2025, 11:52
Додайте набри до "Мій каталог" - бо якось дівно, що іх там немае
також 10грн монети з а-ля обіходки - є сенс вивесті в окрему категорію
· August 26, 2024, 10:46
Люди, а що з цінами в НБУ? за Пльонтанізм 472 грн - це що взагалі за ціна?!