Профиль пользователя avram2882

Зарегестрирован: 8 февраля 2018
Комментариев: 80 (-78)

Последние комментарии пользователя avram2882

  avram2882, 12 августа 2022, 10:50  
Спекулянти подуріли та показали справжню "єдність" українських колекціонерів. НБУ зеленої влади доказав, що нічого не потрібно робити, щоб знищити досягнення тих, хто хоть щось зробив для нумізматів. Щоб дістати собі в колекцію ведмедя, пропоную обмін на коня, можливо кому потрібно.
  avram2882, 5 августа 2022, 22:41  
З таким відношенням НБУ до колекціонерів та не реальними цінами у перекупів потрібно ставити крапку на монетах НБУ. У цих нових дистриб'юторів, то ще не має монет, то вже не має.
  avram2882, 2 февраля 2022, 19:38  
В Черкаси вчора привезли все до Олімпіади.
  avram2882, 27 декабря 2021, 17:39  
Підкажіть, в Черкаси по онлайн замовленню завезли монети.
  avram2882, 17 ноября 2021, 11:07  
Администратор, добрий день! Втратив свій час та почитав, що обговорюють в коментарях, так як раніше не дуже звертав увагу. Висновок: обговорюють ні про що. Складається враження, що зібралася кучка делетантів-тріпачів, які крім монет "Кіборги" нічого в руках не тримали та цікавляться коливаннями цін в 10 гривень та плачуть, як їх кляті бариги на цьому обікрали. Але не всі такі. Рідко торгую монетами, для цікавості ціни можу кинути якусь монетку на продаж та дати ссилочку і на Вашому сайті, так як сайт містить інформацію про ціни та здійснює так званий моніторинг цін. Тепер хотів би звернути Вашу увагу на право і безправ'я. Навіть в тоталітарній державі, коли звинувачують когось в порушенні, зазначають норму Закону, який порушено. Ви створили сайт в межах норм діючого законодавства і не вказували, які правили діятимуть на Вашому ресурсі. Ви лише відмежувалися від того, що зняли з себе відповідальність за коментарі інших, вказавши, що Ви не несете відповідальність за коментарі інших. Якщо ви хочете позиціонувати Ваш ресурс, як той, що заслуговує позитивної оцінки від користувачів, то принцип "нравится - не нравится" не дієвий, з точки зору ПРАВА! Потрібно поважати не лише тих кому "не нравится", а й тих хто живе за законами України. Я третій раз пишу запатання. Де вказано, зазначено, визначено що можна писати, а що ні на даному сайті і що таке ТОЙ спам у Вас? Нравітся - не нравітся залишим для красавіц!