User's latest comments Андрій
Лошадь
ААндрій · March 1, 2019, 19:59
КолекціонерUA, ну не впевнений. Мені потрібно було зробити генералку, ходив до трьох нотаріусів, в результаті, по запису попав аж на наступного дня, після 16 год.
· March 1, 2019, 18:47
Константин, Цікаво, як на це все будуть дивитись нотаріуси? 10-20 чоловік щомісяця будуть робити нові доручення не на що небуть, а на МОНЕТИ. Маразм!
· December 11, 2018, 23:49
Собиратель, а може хочуть ціну підняти "до небес"?