User's latest comments ALPET
"Chernobyl. Renaissance. Bison"
AALPET · April 30, 2026, 11:52
Олександр, так, блістер на блістер
· April 30, 2026, 11:47
Олександр, так, але після отримання...вдалось сьогодні замовити в 2х варіантах Зубра
· April 30, 2026, 11:19
Когось цікавить обмін мого Зубра на Лелеку/Рись/Ведмідь/Кінь?
· February 5, 2026, 10:48
Yoda, Серьозно? через 10 секунд після початку і звісно тормозів сайту - вже черга на 5 тисяч більша чим наявність
· September 16, 2025, 10:46
Зараз на складі більше 10 тисяч залишку. Але куплялось із таком з бубном.....Щось ніяк не можуть в НБУ дати ладу магазину
