Coin BISON BONASUS 2 UAH, market price 18.06.2026

Зубр
nickel silver
1 371 грн.

Cheapest offers

Some offers and price analytics are available after sign in, but you can already open ads on ua-coins.info.


Obverse BISON BONASUS
On the coin obverse set in the wreath made of images of plants and animals there is engraved the small National Emblem of Ukraine and a legend: on the coin made of German silver there is an inscription: УКРАЇНА, 2, ГРИВНІ, 2003 (Ukraine/ 2/ hryvnia/ 2003). On the coins of both types the logotype of the NBU Mint is placed
Reverse BISON BONASUS
On the coin reverse there is a bison depiction circumscribed by: ЗУБР(bison) -above and BISON BONASUS -beneath

The coin of is dedicated to BISON BONASUS, an almost completely annihilated representative of the artiodactila species in the fauna of Ukraine who has been successfully bred and settled in Ukraine since 1965. The bison is on the endangered-species list of Ukraine, the International Union for Conservation of Nature and Natural Resources and Europe.


DateDenominationMetalWeightDiameterMintage NBU Price
31.03.20032nickel silver12.83150 000 pcs.
2 UAH


Coin discussion BISON BONASUS (28)

MMitreo · September 8, 2019, 22:40  
Reply
Может исправите?
ВВася · September 9, 2019, 12:38  
Reply
я вообще не понимаю кто покупает эти злотники?фигня полная хуже даже жетонов Нбу
avatarКиевлянин · September 9, 2019, 13:04  
Reply
А кто вот такую чепуху покупает? https://newauction.com.ua/offer/probnaja_moneta_ukrainy_sdelana_pod_zakaz_na_stalelitejnom_zavode_redkost-i112634241995679.html Какой-то токарь от нечего делать рукоблудит, а народ гребёт ))
MMitreo · September 9, 2019, 13:34  
Reply
Вася, делают их толи в Тернополе,толи в Ивано Франковске. А кто берет,хз...дураки какие то.
ККолекціонерUA · September 9, 2019, 15:51  
Reply
Лишь бы кого-то оскорбить. В мире столько направлений коллекционирования, так что теперь все дураки, кто собирает не то же, что вы??
MMitreo · September 9, 2019, 20:18  
Reply
КолекціонерUA, то есть собирать чей то рукоблуд уже называется коллекционированием?
Sseva79 · September 9, 2019, 21:19  
Reply
У меня,кстати ,есть коллекция рукоблуда обиходных монет Украины.
ККонстантин · September 10, 2019, 8:31  
Reply
Киевлянин, есть статья УК, порча госимущества
PPaul228 · September 10, 2019, 14:49  
Reply
Константин, А с каких пор разменные монеты стали госимуществом?
MMitreo · September 10, 2019, 17:01  
Reply
Paul228, ахаха. А погуглить слабо?)
PPaul228 · September 10, 2019, 19:14  
Reply
Mitreo, Аналогичное действие предлагаю Вам, только без слабо, на слабо не беру.
ВВася · September 11, 2019, 9:03  
Reply
не ну еслиб бесплатно раздавали эти злотники а так нужно платить реальные деньги.потом если что эти злотники не продаш.
SShumy · November 6, 2024, 9:24  
Reply
Черговий розгон монети, буквально з нічого.
ООлекса Довбуш · April 18, 2026, 14:51(edited)  
Reply
Дивно, що цей Зубр не росте у ціні перед випуском за тиждень "чорнобильського зубра", тут є певне "недопрацювання" певних груп "псевдоінвесторів", які вже навіть аватарки собі поміняли, шифруються...👍😁
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 18, 2026, 20:25  
Reply
Олекса Довбуш, так а з чого йому рости, він не відноситься до серії, не з дорогоцінного металу і скоріш за все зовсім не чорнобильський) От срібний добряче так на початку року скоканув
ООлекса Довбуш · April 18, 2026, 22:26  
Reply
Naumenko, 1.Зубр у сріблі абсолютно виправдано скаконув саме з ростом самого срібла у той період і його ціна і досі тримається на високому рівні. 2. Монета Зубр (2 грн., 2003 р.) належить до загальної серії "Флора і фауна" з нейзильберу і номіналом по 2 грн. 3. Рись звичайна (2 грн., 2001 р.) зросла мінімум на 1000 грн. саме у той період, коли було випущено "чорнобильську рись європейську" ( 5 грн., квітень 2023 р.). Тому я з нетерпінням очікую і аналогічного значного подорожчання Зубра найближчим часом (2 грн. 2003 р.)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · April 18, 2026, 23:23  
Reply
Олекса Довбуш, може дещо подорожчає, але тираж зубра все ж таки не дозволить дотягнути до ціни рисі
ООлько Лисий · May 1, 2026, 9:21  
Reply
Громадяни, купуйте цього зубра замість "зубра чорнобильського", поки його ціна не злетіла аж до небес!
avatarДмитро · May 1, 2026, 9:26  
Reply
Олько Лисий, за 23 роки не злетіла і вже не злетить, був один зайвий то ледве продав більш ніж за півроку, нікого старі монети зараз не цікавлять.
ООлько Лисий · May 1, 2026, 9:45  
Reply
Дмитро, реклама, пряма чи непряма, а також нахабна і настирлива - рушій нумізматичного "прогресу/регресу" 😁
MMAKC555 · May 1, 2026, 11:34  
Reply
Мене цікавлять і поступово докуповую старі монети. Але не завжди стан нормальний і ціни інколи такі, що простіше пройти повз і купити вже в кінці колекції.
ООлько Лисий · May 1, 2026, 15:43(edited)  
Reply
MAKC555, Всіх нових нумізматів цікавить ідеальний стан старих монет, але ніхто не може сказати, ЩО станеться з монетами, наприклад, 2016-2026 рр. через років 10-20 у майбутньому, бо я ніяк не довіряю олігархічному НБУ під керівництвом мерзотників Кірюші Шевченка і Пишного-кума скандального дЄрьмака! Старіші монети, здебільшого, не випускалися у капсулах і банківських пресових упаковках, а продавалися фактично насипом з мішків, тому багато з них мають ті чи інші механічні/хімічні недоліки, які нелегко або й зовсім не усуваються. ТОму, для нормального нумізмата-колекціонера варто мати у колекції якомога кращу монету або таку, яку можна дістати на ринку (якщо вона цікавить і малотиражна)
MMAKC555 · May 1, 2026, 16:09  
Reply
Олько Лисий, я це розумію і прям ідеал не шукаю. Але якщо монета прям із ржавчиною, відбитками і коштує багато, то навіщо мені за таку платити багато коштів. Я краще куплю цьогорічних дві.
MMAKC555 · May 1, 2026, 16:15  
Reply
Тут бачу багато колекціонерів з великим досвідом. Порадьте засіб, якщо такий є, для срібних інвест монет, щоб прибрати ''молочні'' плями, які є природніми на багатьох срібних монетах. Цікавить так щоб не терти, а замочити.
GGagarin · May 1, 2026, 16:49  
Reply
MAKC555, Блендиаз Актив попробуй
MMAKC555 · May 1, 2026, 17:02  
Reply
Gagarin, щось не знаходжу таке. Гугл пропонує Бланидас актив. Це воно?
GGagarin · May 1, 2026, 17:25  
Reply
MAKC555, Да оно То я с польского так перевел
MMAKC555 · May 1, 2026, 17:40  
Reply
Gagarin, дякую, спробую.

Leave a comment :

To leave a comment, please Register or Log in.
Guest commenting is temporarily disabled