Последние комментарии пользователя Ssergiyy
"Чернобыль. Возрождение. Зубр"
SSsergiyy · 6 мая 2026, 13:45
Забрав тільки що свого зубра,на шостий день.Швидко як ніколи
· 15 декабря 2025, 22:56
Не дуже мені подобається
· 19 ноября 2025, 16:00
Всі вже получіли монети після другого продажу
Досих пір пише передано до поштової служби
· 29 октября 2025, 15:29
А через рік,коли наступний набір вийде,яка ціна тоді буде?
· 27 октября 2025, 17:10
447 це за дві монети ціна?