Монета "Чернобыль. Возрождение. Зубр" 5 грн., рыночная цена 14.06.2026

"Чорнобиль. Відродження. Зубр"
нейзильбер
2 067 грн.

Самые дешевые предложения

Часть предложений и аналитика цен доступны после входа, но вы уже можете перейти к объявлениям на ua-coins.info.


Аверс "Чернобыль. Возрождение. Зубр"
На аверсе монеты размещены: малый Государственный Герб Украины (вверху), надписи: УКРАИНА (под гербом), номинал монеты – 5 / ГРИВЕНЬ (справа от герба); символическое колесо жизни, знаменующее возрождение природы: в центре – стилизованный международный знак "Радиационная угроза", окутанный листьями, вокруг которого животные, популяции которых развиваются в 30-километровой зоне отчуждения, ставшей своеобразным резерватом для размножения, в частности, медя, буря, лося. аисты черного; по кругу на зеркальном фоне надписи: ЧЕРНОБЫЛЬСКИЙ РАДИАЦИОННО-ЭКОЛОГИЧЕСКИЙ БИОСФЕРНЫЙ ЗАПОВОДИТЕЛЬ (слева), CHORNOBYL RADIATION AND ECOLOGICAL BIOSPHERE RESERVE; логотип Банкнотно-монетного двора Национального банка (наверху); год чеканки – 2026 (внизу).
Реверс "Чернобыль. Возрождение. Зубр"
На реверсе монеты на фоне пейзажа изображен зубр (цветная печать), над которым справа на зеркальном фоне надписи: ЗУБР/BISON BONASUS; вверху слева – зубр с зубренем.

Памятная монета посвящена зубру – редкому виду, занесенному в Красную книгу Украины еще в 1980 году. В природных экосистемах зубры выполняют важную функцию: в частности, изменяя растительный покров и распространяя на другие территории семена, они способствуют сохранению биоразнообразия. В первый раз пребывание зубра в Чернобыльской зоне было зафиксировано в апреле 2012 года. В последующие годы фотоловушки и исследователи неоднократно подтверждали присутствие этих животных в разных частях зоны отчуждения. В 2022 году должен был начаться уникальный международный проект по восстановлению популяции вида, однако его реализацию остановило полномасштабное вторжение России.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж Цена НБУ
27.04.20265нейзильбер16.543520 000 pcs.
190 грн



Обсуждение монеты "Чернобыль. Возрождение. Зубр" (47)

Jjezhelyj · 26 апреля 2026, 9:42  
Ответить
а бобер буде?
ООлько Лисий · 26 апреля 2026, 10:13  
Ответить
jezhelyj, Так, цю серію продовжать і у ній буде ще чупакабра чорнобильська, алігатор чорнобильський (втік з якоїсь приватної хати), корова Манька чррнобильська (ціле стадо там бродить), кіт персидський Барсік (селекція чорнобильська), пес Сірко (клікуха- "чорнобильський") і ще ряд дуже цікавих звіряток 🤣
ООлег · 26 апреля 2026, 18:03  
Ответить
Уже на днях продажа.блин где нибудь можно уже увидеть это фото монеты зубра? Или шифрование уже зашкаливает....😎
ААлексчех · 26 апреля 2026, 18:21  
Ответить
Олег, пока нет фото, может в пн-вт уже увидим:)
RRomma55 · 26 апреля 2026, 18:48  
Ответить
Олег, введення в обіг 27.04, скоріш за все фото також буде 27.04. Зрозуміло що там буде кольоровий зубр і це буде найскладніша покупка цього року... Всі коликціонери, перекупи, баригі і "мамкіни інвестори" будуть брать по максимуму🤣 Всім удачі!
ООлекса Довбуш · 26 апреля 2026, 19:24  
Ответить
Romma55, Ані одного "зубра чорнобильського" не має права попасти у ручиська "мамкіних/таткових/папкіних псевдоінвесторів", бо вони все одно не зможуть зібрати всю цю серію! А мені потрібне ціле стадо зубрів, бо у мене є по 3-4 попередні монетки кольорових звірів👍
avatarДмитро · 26 апреля 2026, 20:39  
Ответить
Олекса Довбуш, та звісно лише божевільний папкін інвестор здатний зібрати всю серію з 6 монет і більше ну нікому це ні до снаги :-)))))
GGluharenko · 28 апреля 2026, 15:01  
Ответить
30го квітня в продажу
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 29 апреля 2026, 19:05  
Ответить
Ти диви, яка диво-монета. Ще на ринок не вийшла, а вже у поляків попит є.
ООлекса Довбуш · 30 апреля 2026, 9:48(изменено)  
Ответить
Цікавою буде хохма, коли у зв"язку із "технічними" причинами продаж Зубра буде перенесено на невизначений термін
Ккот Баюн · 30 апреля 2026, 10:07  
Ответить
Не получилось! Уроды-боты!!!
IImper V · 30 апреля 2026, 10:30  
Ответить
Продам 2 шт. Зубр і 1 шт. Лося (сувенірка). Пропонуйте ціну?
ССергій · 30 апреля 2026, 10:31  
Ответить
і вже від бариг перепродаж по 2-2,5к, хоча по сайту з 30 тисяч викуплених біля 22 по лічильнику...
IImper V · 30 апреля 2026, 10:33  
Ответить
Сергій, бо хтось узяв 2 шт. на один акаунт
MMAKC555 · 30 апреля 2026, 10:33  
Ответить
Сергій, сайт показує кількість замовлень, у когось може бути дві монети, а замовлення одне.
YYevhen Savchenko · 30 апреля 2026, 10:33  
Ответить
50к онлайну було, не мало було тяжко
SStravenge · 30 апреля 2026, 10:34  
Ответить
взяв по 2 кожної, як у вас не виходе хоч одну узяти, мабуть так хотіли купить...
avatarДмитро · 30 апреля 2026, 10:56  
Ответить
Stravenge, ви спеціально зареєструвались щоб це повідомити?
AALPET · 30 апреля 2026, 11:19  
Ответить
Когось цікавить обмін мого Зубра на Лелеку/Рись/Ведмідь/Кінь?
ООлександр · 30 апреля 2026, 11:44  
Ответить
Лелеку в блістері на Вашого зубра в блістері?
IIvar · 30 апреля 2026, 11:47  
Ответить
Теж поміняю вашого лелеку на мого зубра. Блістер не важливий.
AALPET · 30 апреля 2026, 11:47  
Ответить
Олександр, так, але після отримання...вдалось сьогодні замовити в 2х варіантах Зубра
ООлександр · 30 апреля 2026, 11:51  
Ответить
Мене цікавить зубр в блістері
AALPET · 30 апреля 2026, 11:52  
Ответить
Олександр, так, блістер на блістер
ООлександр · 30 апреля 2026, 12:09  
Ответить
ALPET, Так ви згідні на обмін зубра в блістері на лелеку в блістері?
ООлег · 30 апреля 2026, 12:17(изменено)  
Ответить
Матиму на обмін 2 монети зубра, на лелеку та лося з цієї ж серії
РРуслан Зайченко · 30 апреля 2026, 12:49  
Ответить
Вітаю) чи є варіант помінятися Зубр на Коня?
ООлександр_Київ · 30 апреля 2026, 12:51  
Ответить
обміняю мого зубра без блістера на іншого звіра тієї ж серії в блістері.
AAlex001 · 30 апреля 2026, 14:14  
Ответить
Руслан Зайченко, якщо у вас кінь то так
AAlex001 · 30 апреля 2026, 14:15  
Ответить
Олександр, якщо цікаво пишіть, ви з якого міста?!
ООлександр · 30 апреля 2026, 14:38  
Ответить
Alex001, Мене цікавить зубр у сувенірці на заміну даю лелеку у сувенірці. Сам з Володимира.
OOrest Onysko · 30 апреля 2026, 14:54  
Ответить
Поміняю свого Ведмедя на вашого Зубра (без білстерів)
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 30 апреля 2026, 15:10  
Ответить
Orest Onysko, зв'яжіться зі мною
avatarAleksandr Makedonsky · 30 апреля 2026, 16:13  
Ответить
Рівненська/Волинська обміняю свого Лося або Лелеку на Зубра та Ведмедя. телеграм вайбер о987о3687о
ООмега · 30 апреля 2026, 19:00  
Ответить
Доброго вечора. Кому потрібні монети України 2025 в кількості. Пишіть на вайбер 0505775703. Надам список по цінам та кількості. Ціни нижче ніж будь у кого. 😉
ІІсторик історії · 30 апреля 2026, 20:39  
Ответить
На диво без проблем вдалося замовити, на сувенірці не встиг всього на 300 до кінця черги. Мабудь с ботами якось борються, якщо порівнювати з минулим роком, що тоді відбувалось і як лагав сайт.
ААлексчех · 30 апреля 2026, 22:19  
Ответить
Історик історії, полностью согласен с вами. Удалось в этот раз взять две монеты без проблем. Хотя в прошлом году каким-то образом из корзины пропали уже добавленные лоси, мистика. Да и сегодня было меньше людей и не так долго "лежал" сайт.
AAnti_Opponent · 30 апреля 2026, 23:12  
Ответить
Продажа Лося, 10:04 було онлайн: 34500 Сьогодні Зубра приблизно онлайн: 56000
ААлексчех · 30 апреля 2026, 23:44  
Ответить
ONe, если мне не изменяет память, то на лося онлайн был 60-70к в момент старта продажи.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 1 мая 2026, 1:15  
Ответить
Алексчех, це дійсно було десь так. Зубр пройшов на изи!
AAnti_Opponent · 1 мая 2026, 13:13  
Ответить
Алексчех, я від балди не пишу, в мене є скріни та відео. Покажіть мені хоча б один скрін де було на Лося 60-70 тис.
ААлексчех · 1 мая 2026, 13:28  
Ответить
ONe, так я тоже не придумываю. Я вам ничего доказывать не собираюсь. Можете просто зайти и посмотреть обсуждение лося в сувенирной упаковке, там люди видели и больше очередь.
AAnti_Opponent · 1 мая 2026, 13:52  
Ответить
Алексчех, навіщо мені кудись йти дивитись, якщо в мене доказова база під рукою. А ви малюєте якісь цифри від себе, а потім, це он там хтось написав йди подивись)).
SSsergiyy · 6 мая 2026, 13:45  
Ответить
Забрав тільки що свого зубра,на шостий день.Швидко як ніколи
AAndriy · 13 мая 2026, 14:17(изменено)  
Ответить
Отримав монету .хз . Зубр якийсь простенький. колір шкіри не коричневий як на фото а як солдатський ремінь з другої сторони .Весь наче вицвівший. Короче зубр якийсь постіраний. Голова ближче до блакитного кольору. А трава нормал- відповідає заявленому кольору.
avatarNaumenkoПреміум акаунт · 13 мая 2026, 15:58(изменено)  
Ответить
Andriy, якщо порівнювати з ведмедем, то так, мішко яскравіше. Але, мабуть, так воно і планувалось. Хоча, якщо порівняти зображення на сайті, різниця також є
avatarYoda · 13 мая 2026, 20:39  
Ответить
Пропоную обмін. 2 мої зубри на 1 ваш кінь.

Оставить комментарий :

Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста Зарегистрируйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта