Последние комментарии пользователя Andrii Furdyha
"Хозяйственная юстиция Украины" в сувенирной упаковке
AAndrii Furdyha · 1 июня 2026, 12:32
"Господи, какая же это всё ху**я, какой в этом смысл". Просто вирвиглаз
· 26 мая 2026, 13:38
мотлох з нульвою цінністю. Розгребуть на сувеніри для тих кому дають премію, яка вже дискредитувала себе соросньою.
· 20 мая 2026, 9:44
Ну хоть буклет уже более интересный чем в первых двух монетах.
· 17 мая 2026, 12:51(изменено)
Джон Великий, так я теж з вікі не дочитав, там просто перелік самих видатних. А взагалі список розстріляного відродження можна віднести більше 300 осіб. Взагалі дивна серія буде. Якшо буде 10-15 монет - то це якийсь брєд, серія ні про що. А клепати по всім постатям - це аналог серії видатні особистості, яка нікому не всралась. Можна було Зробити набагато цікавіше: підсерії зробити: Розстріляне відрождення. Література, Розстріляне відродження. Мистецтво, Розстріляне відордження. Наука. - і писати це на аверсі. А СЛОВО взагалі прибрати, бо воно тільки плутає. І включити в ці серії по 10 найвидатніших постатей, щоб по кожному розділу згадати. А так все в гамуз, ще й скоріше всього скоротять до 10-15 монет - як на мене це тупізм і втрачається взагалі логіка цієї серії.
· 17 мая 2026, 12:43(изменено)
Naumenko, я теж так думав, але не сходиться: до серії вже увійшов художник Іван Падалка — яскравий представник школи «бойчукістів». Бойчукісти здебільшого жили та працювали в Києві (у гуртожитках та майстернях Художнього інституту), а не в харківському письменницькому будинку. Хоча і падалка і йогнасен також жили певний час в будинку слово. Думаю серія обмежиться 10-15 монетами з самими видатними постатями, але толку тоді з такої серії. Це якшо вони дійсно захочуть клепати 40+ монет, то тоді треба в рік мінімум 4-6 монет випускати і понижати тираж до 40000 щоб не втратився інтерес.