Монета Чернобыль. Возрождение. Медведь бурый в сувенирной упаковке 5 грн., рыночная цена 22.03.2023

Чорнобиль. Відродження. Ведмідь бурий у сувенірній упаковці
нейзильбер
465 грн.

Самые дешевые предложения

Зарегестриуйтесь или Войдите для просмотра наиболее выгодных предложений из аукционов

Купить монету Чернобыль. Возрождение. Медведь бурый в сувенирной упаковке

Все объявления о продаже монеты на нашем сайте

Аверс монеты Чернобыль. Возрождение. Медведь бурый в сувенирной упаковке
На аверсе монеты размещены: малый Государственный Герб Украины (вверху), надписи: УКРАИНА (под гербом); номинал монеты – 5/ГРИВЕНЬ (справа от герба); в центре – символическое колесо жизни, знаменующее возрождение природы: стилизованный международный знак "Радиационная угроза", окутанный листьями, вокруг которого животные, популяции которых развиваются в 30-километровой зоне отчуждения, которая стала своеобразным резерватом для размножения, в частности аиста черного, лошади , рыси, зубра, лося, медведя бурого; по кругу, на зеркальном фоне надписи: ЧЕРНОБЫЛЬСКИЙ РАДИАЦИОННО-ЭКОЛОГИЧЕСКИЙ БИОСФЕРНЫЙ ЗАПОВОДИТЕЛЬ (слева), CHORNOBYL RADIATION AND ECOLOGICAL BIOSPHERE RESERVE; год чеканки – 2022 (внизу); логотип Банкнотно-монетного двора Национального банка (наверху).
Реверс монеты Чернобыль. Возрождение. Медведь бурый в сувенирной упаковке
На реверсе монеты на фоне пейзажа изображен медведь бурый (использована тампопечать), над которым на зеркальном фоне надписи: МЕДВЕДЬ/БУРЫЙ/URSUS ARCTOS; наверху – медведь и медвежонок.

Пам`ятна монета присвячена ведмедю бурому. Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник – унікальний об’єкт природно-заповідного фонду України, розташований на території, що постраждала від наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Незважаючи на катастрофу планетарного масштабу, природа відновлюється тут на диво швидкими темпами. Ці величезні простори стали своєрідним резерватом для розмноження типових для регіону Полісся та рідкісних червонокнижних представників тваринного світу. Тут спостерігаються процеси повернення великих тварин у місця природних ареалів, де раніше вони були повністю винищені людиною. Один із таких видів – ведмідь бурий, який через сто років відсутності з’явився тут знову в останні післяаварійні десятиліття. Фотопастки час від часу фіксують перебування звіра на території заповідника. На думку фахівців, у майбутньому на території двох заповідників – Чорнобильського та суміжного з ним Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника (білорусь) – може комфортно проживати близько 40 ведмедів.


ДатаНоминалМеталлМассаДиаметрТираж
29.07.20225нейзильбер16.543520 000 шт.


Обсуждение монеты Чернобыль. Возрождение. Медведь бурый в сувенирной упаковке (15)

  Anatoliy, 4 августа 2022, 20:15  
Ответить
Чи є вже в когось ця монета?
  Vladimir47, 5 августа 2022, 7:12  
Ответить
У барыг !!!
  BO}I{AK, 9 августа 2022, 14:50  
Ответить
Шановні,чи можливо десь придбати монети в якіхось банках,які вийшли в військовий час? Маю на увазі "В Єдності сила" "Червона калина" "ВМС ЗСУ" "ССО ЗСУ" "Бурий ведмідь" Держ.Служба спец.звязку" ? Якщо можна, хто особисто купував, напишіть адресу. Дякую.
  Михаил, 9 августа 2022, 15:02  
Ответить
В Києві сьогодні були, а може ще і є монети Калина і в Єдності сила в УГБ на Єреванській
  BO}I{AK, 9 августа 2022, 16:19  
Ответить
Ви були? А що є в продажу і яка черга?
  Михаил, 9 августа 2022, 22:39  
Ответить
Були Калина і в Єдності сила, черга була невелика. Але як показує практика монет хватає не надовго. В той же день їх розбирають.
  Михаил, 10 августа 2022, 13:11  
Ответить
В перший день ведмідя привезли дуже мало і перекупи все розібрали. Може знає хтось, чи будуть продавати цю монету ще?
  W_W, 10 августа 2022, 13:23  
Ответить
Так, спеціально всі будуть їхати в Київ купувати ))) Онлайн замовлення похерели, там само й інтернет-магазин. Замість того щоб популяризувати нумізматику - керуються одномоментною вигодою.
  Дмитро, 10 августа 2022, 20:31  
Ответить
rugaidome, адмін тут черговий неадекват-кандидат в бан, якийсь набір слів.
  $huricen, 10 августа 2022, 21:04  
Ответить
як же я скучив за цим сайтом, та подiбними неадекватами )))))
  INSIDER, 12 августа 2022, 2:34  
Ответить
Главное отделение Таском банка в городе Днепр, ул. Баррикадная 7 кассир на протяжении двух дней пока монеты были в наличии продавала медведя только со взяткой 100 гривен сверху называя это "страховкой", то есть вместо 139 гривен по 239 , при расчёте на кассе просила ни кому не говорить что берёт с вас дополнительно 100 гривен себе в карман. Но и даже не всем повезло купить с наценкой 100 "страховочных"гривен, лично мне сказала что медведя уже нет и что им завезли всего 15 штук, хотя я был 8 или 9 покупателем в первый день продажи монет, на мой вопрос когда будут? Ответила что не знает! А следующему зашедшему после меня продала медведя. Возможно ли написать жалобу представителям НБУ на такую дикость со стороны кассира и банка? И куда лучше обратится в данной ситуации?
  AquaSlawko, 12 августа 2022, 8:49  
Ответить
INSIDER, скаргу в будь-якому випадку треба подати, можете на гарячу лінію того ж банку, нехай служба безпеки розбирається. Бо це вже просто пц. ( А загалом, на рахунок онлайн \магазину та продаж треба щось писати в НБУ. Я ще до війни звертався до Шабана О., але то напевно залишилося непоміченим. Хіба що писати петицію на Президента... Не той час щоб з такими дрібницями, звісно, але ж про *** он пишуть...
  avram2882, 12 августа 2022, 10:50  
Ответить
Спекулянти подуріли та показали справжню "єдність" українських колекціонерів. НБУ зеленої влади доказав, що нічого не потрібно робити, щоб знищити досягнення тих, хто хоть щось зробив для нумізматів. Щоб дістати собі в колекцію ведмедя, пропоную обмін на коня, можливо кому потрібно.
  W_W, 12 августа 2022, 13:39  
Ответить
INSIDER, ахах, внутрішня безпека полюбляє таких касирів, просто касир сам би такого не виробляв. Є зав.каси, є внутрішня служба. Може 100 грн. ділять між собою. Чому ви на місці зразу не пішли до керуючого відділенням, якщо адекватна людина, то вам би все продали без 100 грн. А чому 100, щось мало зверху, якийсь касир недосвічений. Наступного разу буде брати 200. Таке треба рубати на корню.
  Михаил, 12 августа 2022, 14:33  
Ответить
INSIDER, есть форма (https://bank.gov.ua/admin_uploads/article/form_electronic_appeal_citizen.pdf), её заполняете и отправляете на почту НБУ (nbu@bank.gov.ua)

Оставить комметарий:

Для того чтобы оставить комментарий пожалуйста Зарегестриуйтесь или Войдите
Возможность оставлять комментарии гостем временно закрыта, из-за злоупотребления недобросовестными нумизматами