Поиск монет по каталогу
Последние комментарии
План выпуска памятных монет Украины на 2026 год
GGagarin · 14 июня 2026, 9:35
Історик історії, Цена биржи колеблится Скупали при 64 долларов за грамм а сейчас 68 долларов Изменения только по бирже и в НБУ а на торговых площадках цены не снизились Вот и гребли кто сколько мог😁
ІІсторик історії · 14 июня 2026, 1:27
Цікаво хто ті дурні які скупили Архістратигів по ціні х2 від ціни срібла. З урахуванням що ціна може і далі падати, збиток буде немаленький.
ІІсторик історії · 14 июня 2026, 1:22
Олько Лисий, у лютому показує ціна була 18500 за набір, виходить 6000 втратили, а не заробили. Як продасте за 12500 тоді і пишіть, а не свої фантазії.
Otto, цілком згоден! Я взяв одну, більше через цікавість ніж до колекції, але подивимось, може доведеться зібрати авангард
GGagarin · 13 июня 2026, 12:06
Получил монету Очень даже интересная и креативная монета Необычная форма придает индивидуальность И сертификат с голографической наклейкой сделали 👍
OOtto · 13 июня 2026, 10:02
Naumenko,
Монети це, звичайно, не свіжі булочки, але це прекрасний, універсальний подарунок. Я дарую срібні монети вже років 25. Усі задоволені. Що стосується "Авангарду". Це не гігантський тираж, нестандартний формфактор, колір із двох сторін, 999, перша в серії. Таку брати можна і треба. Я особисто взяв одну для себе, і одну на продаж (обмін, подарунок...)👍

