ЄЄвгеній · 30 апреля 2026, 11:33  
І взагалі можна з кимось обмінятись? Чи це марна трата часу? І брати ххх3 в перекупів(((
ЄЄвгеній · 30 апреля 2026, 11:32  
Привіт тим хто взяв більше двух. Пропоную обмін на лося! 0931850773 без сувенірки.
ЄЄвгеній · 1 марта 2026, 22:39  
Добрий вечір. Можливо в кого є промокоди на березень на укр-пошту?
ЄЄвгеній · 23 декабря 2025, 21:39  
А що скажете за "Дух Різдва"? Ще ніхто небачив а вже так гарно невидимку продають🤦‍♂️
ЄЄвгеній · 17 декабря 2025, 13:51  
Xrust, капець за набори... Випадково зайшов ввечері бачив тільки магур і сбу. Наборів вже небуло Двічі кидало по 5шт. Але капча недала купити швидко((((