Последние комментарии пользователя Євгеній
"Чернобыль. Возрождение. Зубр" в сувенирной упаковке
ЄЄвгеній · 30 апреля 2026, 11:33
І взагалі можна з кимось обмінятись? Чи це марна трата часу? І брати ххх3 в перекупів(((
· 30 апреля 2026, 11:32
Привіт тим хто взяв більше двух. Пропоную обмін на лося! 0931850773 без сувенірки.
· 1 марта 2026, 22:39
Добрий вечір. Можливо в кого є промокоди на березень на укр-пошту?
· 23 декабря 2025, 21:39
А що скажете за "Дух Різдва"? Ще ніхто небачив а вже так гарно невидимку продають🤦♂️
· 17 декабря 2025, 13:51
Xrust, капець за набори...
Випадково зайшов ввечері бачив тільки магур і сбу. Наборів вже небуло
Двічі кидало по 5шт. Але капча недала купити швидко((((